Fakultet i obrazovanje u natalnoj

  • Odgovora: 36
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže ariesa

  • *
  • 9
  • 0
  • Pol: Žensko
Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« poslato: 11:53:47, 30.Maj.2012. »
Da nije tebe ja bi sve pogresno protumacila.  ;D Mozes li da mi pogledas sta bi bilo dobro da upisem ? Imam jos godinu dana, a menjam misljenja svaki mesec . ??? ;)


 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #1 poslato: 12:17:50, 30.Maj.2012. »
Odosmo mi na off  ;D Mozda nesto vezano za medije,komunikaciju,zurnalistiku,jezike ili racunare :) Cini mi se da bi ti lezalo nesto u tom fazonu.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #2 poslato: 14:03:52, 07.Jun.2012. »
Deveta kuća mi je u vodoliji, vladar Ur0Ju u strijelcu i izbor pade na pravo. :)
 

*

Van mreže Griffon

  • *
  • 20
  • 0
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #3 poslato: 15:11:54, 07.Jun.2012. »
Moze li meni neko rece sta ja to da upisem, posto mi prvi fakultet (francuski jezik i knjizevnost i italijanski jezik i knjizevnost) ne ide. Blage nemam sta bih mogla drugo da upisem.

Uplasilo me je to sto mi je Merkur u 6. u Vodoliji a gradi kvadrate sa Ju i Ma u 9. To kao znaci da ce mene deca nervirati. A ja ne zelim deci nauditi. :(

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #4 poslato: 15:23:15, 07.Jun.2012. »
Pa možda nešto povezano sa umjetnošću, ako imaš talenta, ne znam ili medije i komunikacije :)
 

*

Van mreže Griffon

  • *
  • 20
  • 0
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #5 poslato: 15:57:58, 07.Jun.2012. »
Auf. Tesko umetnost. Dzaba talenat, treba puuuuno vezbi i pripreme koje ja nikad nisam imala. Od fotografije nista, jedino hobi sto i cinim. Mediji- aaa, bezim od njih. Komunikacije- jezik jedino :/ Gledala sam za pedagogiju/psihologiju ali nemam ja simbola za to.  (*o*)


*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #6 poslato: 14:58:43, 17.Avg.2012. »
Ja sam promasila faks. Ja sam vise za prirodne nauke, a ne, ja upisem drustvene nauke....  (*o*)  ;D ;D
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #7 poslato: 23:07:57, 19.Sep.2012. »
Meni je ukljesten Rak u 9. kuci,9. kuca pocinje na 29.stepenu Blizanaca,dispozitor Me u Cap u ukljestenoj trecoj kuci 60Mo,0Ne,60Pl,0Lilit,180MC,90Asc. Da li to mogu da tumacim kao poteskoce vezane za studiranje?Buduci da imam Me180MC,znaci li to da nikad necu raditi ono za sta zavrsim fakultet? Jednom mi je jedan astrolog rekao da bih mogla iz nekog razloga naglo prekinuti skolovanje,nadam se da nije bio u pravu :-\
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #8 poslato: 08:30:36, 20.Sep.2012. »
Ne mora da znači da ćeš prekinuti školovanje, meni je uklještena i puna peta kuća, pa završih srednju školu, štaviše bila sam najbolji đak škole i đak generacije. Ja lično mislim da uklještene kuće nose neku poruku, možda tajnu koju treba otkriti, to su kutije, možda trebaš da odeš na neki put prije nego položiš posljednji ispit na fakultetu i završiš ga, ili pošto ti je vladar 7. uklješten u 3., možda tvoj dragi treba da dođe sa nekog puta da biste započeli vezu. Kada je u pitanju završavanje fakulteta, mislim da to zavisi samo od nas i naše volje i spremnosti da učimo. Normalo da će vladar tog polja opisati da li će put biti lak ili težak, ali na kraju i kvadrati se mogu pobijediti ako se vrijedno uči.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #9 poslato: 10:54:08, 20.Sep.2012. »
Uplasio me doticni astrolog,buduci da je meni skolovanje vrlo bitna stavka  :-\
Svidja mi se taj dio "možda tvoj dragi treba da dođe sa nekog puta da biste započeli vezu"  ;D ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
25 Odgovora
11339 Pregleda
Najnovije: 19:23:18, 04.Jun.2011.
Лав
10 Odgovora
3472 Pregleda
Najnovije: 22:00:12, 01.Apr.2013.
nevenica
2 Odgovora
1395 Pregleda
Najnovije: 17:41:06, 06.Nov.2015.
toto moto