Fakultet i obrazovanje u natalnoj

• Odgovora: 36
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Fakultet i obrazovanje u natalnoj
« Odgovor #20 poslato: 15:45:36, 16.Feb.2013. »
Ej ako si raspoložena pogledaj šta bi ovoj osobi odgovaralo da završi?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #21 poslato: 16:21:23, 16.Feb.2013. »
Ej ako si raspoložena pogledaj šta bi ovoj osobi odgovaralo da završi?

Većina 9. kuće je u vagi, iako je čini mi se početak na posljednjem stepenu djevice, i Mjesecom u djevici na vrhu. Vladar 9. u 12. Venera u strijelcu, pa bi ovoj osobi možda odgovaralo ili pravo - strijelac, vaga, ili primijenjena umjetnost - Venera, 12. kuća, djevica ili studiranje u inostranstvu. Ve60Ma u ovnu, daje jaku energiju i želju za učenjem, dobro je ovoj osobi položena 9. kuća.

*

• 848
  • 44
« Odgovor #22 poslato: 16:27:35, 16.Feb.2013. »
Hvala  (mah:mah)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #23 poslato: 16:31:45, 16.Feb.2013. »
Ništa, a jesam li što pogodila?
Meni je 9. kuća u vodoliji, vladar je Uran u 6., Ur0Ju u strijelcu, šta misliš da sam završila?

*

• 848
  • 44
« Odgovor #24 poslato: 17:09:51, 16.Feb.2013. »
Pravo? uran0jupiter pa još u strijelcu u sjedištu i u šestoj trebalo bi da radiš to ali imaš ti još hiljadu stvari u glavi  :) a ova djevojka studira hemiju iako ti nisi pogriješila sa simbolikom jer si gledala veneru koja zahvata veći dio devete, neki astrolozi su joj rekli da je  da je to profesija za nju neki da je ekonomija to što bi joj savršeno leglo.. e sad ja sam bila za to da bi bilo bolje da je upisala nešto u simbolici mjeseca na vrhu devete u djevici a to je sa mjesec ljudima i pomoć djevica i nešto vezano za medicinu a kako je taj merkur u jarcu čiji je dispozitor saturn u konj sa neptunom opet vezano za hemiju jer joj je neptun inače jako naglašen pa bi farmacija i hemija uopšte legli ali i biohemija jer naginje medicini kada se gledaju svi aspekti saturn u dvanaestoj iako je blizu prve pa rad u tamnoj zatvorenoj prostoriji, ima tu hiljadu kombinacija.. hvala ti baš me interesovalo još nečije mišljenje..

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #25 poslato: 17:16:59, 16.Feb.2013. »
Jeste, pravo. A da, kada je naglašen Neptun i djevica, tu je uvijek u igri i zdravlje, medicina, pružanje usluga bolesnim i siromašnim.  ;)

*

• 848
  • 44
« Odgovor #26 poslato: 17:41:57, 16.Feb.2013. »
Da :)  ali kod nje je simbolika preširoka dosta toga joj ide, dok sam  gledala ovaj merkur u jarcu sa jupiterom dobar aspekt pa mislim pravo, sudnica jarac sudija jer je i prva jaka i još mjesec u devetoj prirodno polje strijelca trigon merkur a onda i trigon jupiter a onda on je u biku, a taj bik pare pa  ekonomija još je jupi u recepciji sa venerom iz strijelca ih odoh ja  :o zato sam te pitala šta se tebi čini, hvala još jednom  :flowers:

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #27 poslato: 17:56:31, 16.Feb.2013. »
Odlično ti povezuješ, imaš smisla za astrologiju!  :)

*

• 848
  • 44
« Odgovor #28 poslato: 18:26:03, 16.Feb.2013. »
Hvala  :) ali da se ne lažemo znam po nešto osnovno a još kada ovako gledam nekom koga znam onda i pitam pa tumačim i prema onome što toj osobi leži i tu tražim simboliku a ne povezujem u širu priču, pa još moj  merkur opozicija jupiter i onda konfuzija, letim sa zaključka na zaključak petljam zbunim onoga kome pričam  ;D ti si  jasna ideš u suštinu onaj merkur mars i još kada bi te neko iznervirao tačno bi mu sasula istinu u lice  :D meni si gotovo od riječi do riječi rekla vezano za sedmu što mi je rekao jedan momak kada je gledao moju natalnu  :)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #29 poslato: 19:13:56, 16.Feb.2013. »
Hvala, tačno, jako sam sažeta, i u izjavama i u spremanju ispita, učim samo suštinu, nikad nijesam preopširno učila, to je valjda simbolika Merkura u škorpiji sekstil Mars u djevici. Mnogi kažu da malo pričam, ali kad kažem, ciljam u srž problema.  ;)

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000