Starenje i dugovecnost u natalnoj

• Odgovora: 20
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
  • Pol: Žensko
Starenje i dugovecnost u natalnoj
« poslato: 18:37:11, 30.Maj.2012. »
koje planete su bitne kada je starenje u pitanju?

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
Odg: Starenje i dugovecnost u natalnoj
« Odgovor #1 poslato: 18:48:39, 30.Maj.2012. »
Saturn(vrijeme).Naglasen obicno cini osobu psihicki ili fizicki  starijom nego sto jeste.Narocito ako je na Asc,buduci da Asc predstavlja i fizicki izgled.Zavisi i od toga kako je aspektovan,lose aspektovan nerijetko daje brze starenje i propadanje,a kazu da moze da ukaze i na ruznocu.Dobro aspektovan moze da da izdrzljivost i stamenost do duboke starosti.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #2 poslato: 20:16:36, 30.Maj.2012. »
mozda i mars? obicno ljudi starenjem dobijaju ostrije crte lica i poraste im nos ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #3 poslato: 20:17:58, 30.Maj.2012. »

-Sve krece od Sunca
Prvo i osnovno je da gledamo Sunce,jer ono predstavlja zivotnu energiju.Pratimo polozaj Sunca kroz znak,kucu i aspekte koje tvori.Jako je u 1., 5. i 9.kuci,u Lavu(sjediste), Ovnu i Strijelcu,gdje je egzaltirano(vatra=zivot).

-Saturn=sat koji otkucava
Kako Saturn predstavlja vrijeme,za dugovjecnost je potrebno imati skladan aspekt Sunca i Saturna.U tom slucaju,Saturn racionalno raspolaze zivotnom energijom Sunca.

-Jupiter,dodir ekspanzije
Pozitivan aspekt Sunca i Jupitera doprinosu ukupnom zdravlju,ekspanziji,zivotnoj radosti,prilagodljivosti koja osobu cini manje podloznom stresu i sposobnom da prezivi mnoge zivotne udarce.Pozitivan aspekt Jupitera sa Saturnom ce odobrovoljiti malo vjecitog astroloskog namcora(Sa),popraviti stav o zivotu.Daje jak,razvijen skelet,dobru cirkulaciju i odlicno zdravlje.

-4.kuca-korijenje jednog stabla
Geni koje nosimo sadrzani su u okviru cetvrte kuce,a nije nepoznanica da su za dugovjecnost vazni i dobri geni.Gledamo vladara 4.kuce, njegov polozaj i aspekte.Pozeljno je imati Sunce,Jupiter ili Saturn u 4. kuci.Sunce daje vitalnost do starosti,Saturn dugovjecne pretke,a Jupiter generalno dobro zdravlje.

-Navike koje stvaramo,stvaraju nas
6.kucom su predstavljene nase navike i fizicko zdravlje.Opet gledamo polozaj vladara,i aspekte koje pravi,kao i planete koju su u toj kuci.Dobar odnos vladara 6. i 12. kuce ukazace na dobro psihicko zdraavlje,dobar odnos Asc i 6. kuce ukazace na dobru konstituciju i imunitet.

« Najnovija izmena:: 20:43:49, 30.Maj.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #4 poslato: 20:25:27, 30.Maj.2012. »
Mars kod djecaka,Venera kod djevojcica ? :D Ono,Ve je koza,u nekom losem kontaktu sa Sa(bore),brzo stecene bore.Uvezano sa Asc,brza propadivost fizickog tijela,istrosenost   ;D
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #5 poslato: 22:55:39, 30.Maj.2012. »
Sunce u 9.kuci imam,jak Sa u jarcu imam...vladar 4.kuce Ur u jarcu 0 Sa,izdrzljivost imam..Ma vladar i 6. i 1.kuce..psiha mi je verovatno losa..vladar 12. i 6. u 0,kao i vl 1. i 12..
Pl na Asc regeneracija odlicna..
ja se zbog moje Ve0Ma u lavu samo bojim za kosu,griva mora da ostane netaknuta ;D

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #6 poslato: 23:09:20, 30.Maj.2012. »
Sunce u 9.kuci imam,jak Sa u jarcu imam...vladar 4.kuce Ur u jarcu 0 Sa,izdrzljivost imam..Ma vladar i 6. i 1.kuce..psiha mi je verovatno losa..vladar 12. i 6. u 0,kao i vl 1. i 12..
Pl na Asc regeneracija odlicna..
ja se zbog moje Ve0Ma u lavu samo bojim za kosu,griva mora da ostane netaknuta ;D

MC u Lavu takodje potice brigu za "grivu",znam iz iskustva  ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #7 poslato: 12:13:40, 01.Jun.2012. »
Ja mislim da ima sve aspekte za dugovječnost ;D Bar 80 godina :D

Sa120Asc
So120Asc
Mo u Cap
Mo60Sa
Ju u 6 k.

mislim da ću izdržati dugo ;D

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #8 poslato: 14:43:12, 07.Jun.2012. »
ja sam po nekim stavkama o duzini zivota,izracunao da cu sigurno ziveti 42 godine,a onda saobracajka i kraj..u punoj snazi,tako mi se i svidja ;D
tako da dzabe pisem o starenju,kad ni jupiterov period necu doziveti

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #9 poslato: 14:48:29, 07.Jun.2012. »
Plutonac, baš si duhovit ;D ne brini, imaš Ju u osmoj kući, čini mi se, to ja laka smrt, tako da te neće boljeti ;D

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000