Ukljesteni znak - ukljesteni znaci

• Odgovora: 79
Stranice: « 1 2 3 4 ... 8 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Ukljesteni znak - ukljesteni znaci
« Odgovor #10 poslato: 12:19:55, 10.Maj.2009. »
Jako je komplikovano za jednog laika izvuci poentu moje ukljestene vage u petoj,bar mislim jer PL joji se takodje nalazi u vazi pravi mnogo aspekata,pa sagledavajuci nekako i moju situaciju,nekako mislim da mi bas ti ukljesteni znaci i PL mrse konce :)
1.PL iz V 120 NE,MA,SO u sestoj; PL ujedno sa MA vladar VI-posao
2.vladalac vage,VE,u VIII (okultnoj) 120 JU u XII,bik,90 kiron u ukljestenom ovnu u XI i 90 sa SMC opet u petoj
3. PL 90 MO u prvoj,inace vladalac druge(na koji nacin zaradjujemo) 120 AC i 60SA u trecoj,lav,

ko bi mogao to da mi poveze? Da li je moguce da nedostatkom osobina jednog znaka pravi disharmoniju na drugim zivotnim oblastima?

Tamo gde je ukljesten znak, tu se sporije odvijaju stvari i tu je nesto sto zapinje.
Kod tebe je to V i XI kuca.

Potrebno je da analiziras kako iskazujes ljubav prema drugima i potrebno je da shvatis da je za tvoje zadovoljstvo potrebno i da ti nekom ucinis zadovoljstvo...  ovde je za ljubav jako bitan reciprocitet...   

*

Van mreže stelijum

• *
  • 20
  • 1
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 17:20:06, 11.Maj.2009. »
Hvala charobnjak! :)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #12 poslato: 23:46:57, 11.Maj.2009. »
Nema na cemu, samo morate malcice da sami krenete sa analizom i neko ce vam sigurno pomoci ;)

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #13 poslato: 14:12:12, 12.Maj.2009. »
Ukljesten Lav u 9 kuci i Vodolija u 3. kuci. S obzirom da je u vrlo vaznim poljima i da zaista odredjuje put mog zivota. Krenucu u  "povrsnu" analizu.Jer iz ovih kuca mozemo da saznamo mnogo toga.

Deveta kuca padajuca
Prirodni znak: Strelac
Prirodni vladalac: Jupiter
Kuca zivota

Deveta kuca pokazuje vas um, ego. Ukazuje na veroispovest, zakon, nauku, ideale, visoko obrazovanje, filozofiju, psihologiju, snove i vizije. Ukazuje na daleka putovanja, strance, poslove sa strancima, trgovinu, velike poslove, uvoz i izvoz. Oznacava crkvu , svestenstvo, rodjake, unuke, intuiciju.Blagostanje, bogatstvo, sreca kroz porodicu, karijeru. Ovo je kuca sudbine.

U 9. kuci vidimo da je vladar Mesec, prirodni vladar Juputer, vladar ukljestenog znaka Sunce i suvladar Merkur.
Mo(Bik) u 6 120 Sa, Ju0Ma0Verteks u 8(Raku), Sunce( Devica-na Zosmi) u 10. 0 RMe 120Mo

Treca kuca padajuca
Prirodni znak: Blizanci
Prirodni vladar: Merkur
Kuca neposrednih odnosa, Svest

Treca kuca pokazuje neposrednu okolinu u kojoj zivite, vasu bracu i sestre, kao i sve oblike komunikacije, kao sto su govor i pisanje.Ukazuje na saobracajna sredstva, ukljucujuci tu i sva kraca putovanja. Ona pokazuje prilagodljivost vaseg uma za primanje novih ideja, vasu sposobnost da budete u vezi sa okruzenjem i vase vestine koje se uzimaju zdravo za gotovo. Ona ukazuje na svesni ili objektivni deo vaseg uma i na vase osnovno skolovanje.

U trecoj kuci vidimo da je vladar Saturn, prirodno vladar Merkur, vladar ukljestenog znaka Uran i suvladar Neptun.
Sa u 9( Lav) 120 Ne(Strelac) i 90 Mo (Bik), Me u 10 (Devica), Uran u 12 (Skorpija) 180 Mo i 60 Me0So itd

Skolovanje mi nije bas bilo od presudnog znacaja, sto se vidi Sa Saturnom u 9...isla mi je tesko,tesko sam pamtila.Medjutim vladar ukljestenog je u 10 kuci gde ja kroz posao(strana firma, putovanja) u "kasnijim godinama" nakon Saturnovogg povratka dobijam svest o tome i kroz posao dobijam mogucnost ucenja i nadogradnje. Isto tako i zelju i volju za mnogim oblastima, ucenjem,pa se apsolutno posvecujem sebi.Zavrsila sam treci stepen,ali zbog posla sam morala da zavrsim i cetvrti u 30 godini zivota,a i dalje se nosim mislju o visoj skoli.Kao i polaganje za auto, putovanja.Sve sto nisam odradila na vreme, sacekalo me kasnije :) Da ne duzim mnogo i previse filozofiram. Iz mog primera se vidi da mi je sudbinski preodredjeno da sve zasluge, obrazovanje i "srecu" sve ono sto bi mene ucinili jakom i zrelom osobom stize u kasnijim godinama :)

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 18:39:59, 13.Maj.2009. »
A kako ti se ukljesteni znak odnosio na trecu kucu?
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže stelijum

• *
  • 20
  • 1
« Odgovor #15 poslato: 18:45:07, 13.Maj.2009. »
Ako postoje ukljesteni znaci onda postoje i ukljestene kuce, kako bi to mogli da tumacimo?

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #16 poslato: 18:56:13, 13.Maj.2009. »
Ako postoje ukljesteni znaci onda postoje i ukljestene kuce, kako bi to mogli da tumacimo?

Pa ne postoje ukljestene kuce, samo znaci koji su ukljesteni U nekoj kuci  (*o*)

*

Van mreže stelijum

• *
  • 20
  • 1
« Odgovor #17 poslato: 20:10:41, 13.Maj.2009. »
Pa mislim da postoje jer je meni treca ukljestena u lavu i tako i treca i cetvrta pocinju u lavu a tako i deveta i deseta u vodoliji, bar mislim da sam se dobro izrazila ''ukljestena kuca''? Evo pogledaj moju natalnu, pa zakljucujem da bi i tu moglo da bude nekih smetnji.  :-\
« Najnovija izmena:: 20:14:08, 13.Maj.2009. stelijum »

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #18 poslato: 20:16:50, 13.Maj.2009. »
Aha na to mislis! Ne znam kako se to zove, mada mislim da nisu ukljestene kuce. Znam - kada ti u istom polju pocinje i zavrsava se kuca!
Hmm isti slucaj sa mojim IV i X poljem  (*o*).
Odoh da istrazujem, pa javljam mada mislim da za ovo treba da otvorimo posebnu temu!
Nadjoh: to su umetnute kuce a ne ukljestene. Odoh da otvorim novu temu sa par objasnjenja, onoliko koliko znam :p. Cekam te tamo :)
« Najnovija izmena:: 20:26:59, 13.Maj.2009. Nale 83 »

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #19 poslato: 00:11:45, 14.Maj.2009. »
A kako ti se ukljesteni znak odnosio na trecu kucu?
Ukljestena Vodolija u trecoj kuci.
Izvini brzopleto sam odgovorila,sad shvatih.
Pa treca kuca je osnovno obrazovanje isto tako i svest, saobracaj itd.Nekako sam ih usko povezala...Ima tu dosta toga.Mozda cak i spoznaja moje jake intuicije jer je Uran u 12 u Skorpiji.Medjutim taj deo mi je doneo cini mi se dosta loseg.

Stranice: « 1 2 3 4 ... 8 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000