
Bila sam u vezi 7 godina.Moj bivsi decko pati od bipolarnog poremecaja,ali za tih 7 godina nije imao nikakve strasne tegobe,osim blagih depresija.To je bila divna veza prepuna ljubavi, poverenja,ma svega....jednostavno svo to vreme bili smo srecni!U avgustu prosle godine bili smo na nekoj proslavi i posto se njegov brat krece u takvom drustvu,igrom slucaja on je napio i koristio speed,a 7 godina nije popio ni kap alkohola niti koristio narkotike.Od tada,on je poceo cesce da izlazi,da krije telefon,non-stop mu je dosadno,nema mira...Ja sam ga molila da ode kod psihijatra ,ali je on to uporno odbijao.Poceo je da se druzi sa nekim ljudima koje je do tada gledao sa prezirom,a ja sam sve to trpela misleci da ce da se smiri.Onda smo u novembru raskinuli jer vise nisam mogla da slusam price o drogi i njegovim novim drugovima i drugaricama,ali sve vreme sam mislila da ce da se uplasi jer me je izgubio.I uplasi se on,ali u ponedeljak i utorak,a vec u sredu krece "provod"........ :(Pomirili smo se za docek Nove Godine,ali to nije bilo kao pre jer jr on nastavio po starom.Nakon dve nedelje rekao mi je da me je prevario i ja sam ga ostavila,ali iako sam mislila da nikada necu moci da predjem preko toga,oprostila bih mu i pripisala to njegovoj bolesti

Medjutim on se uplasio samoce i usao u vezu sa nekom drogiranom devojcicom od 18 godina (on ima 27,a ja 29) .Covek kakav on stvarno jeste,ovakve stvari nikada ne bi radio,ali mix bipolarnog poremecaja,droge,alkohola i lekova koje je kao terapiju dobio(Flunisan,Xalol,Lamictal) od njega je napravio neko zbunjeno,nesrecno,tvrdoglavo bice koje srlja iz greske u gresku.Ja ga i dalje volim,iako znam da preko ovih stvari ne bi presla ni najveca budala....On me svakog dana zove,place,govori da pati,ali i dalje je u tom svetu i sa tim detetom.Sta ja da radim,a da ne puknem skroz?Ne spavam,Oslabila sam 7kg?