Tranzit Saturna

• Odgovora: 290
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 30 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #20 poslato: 18:52:17, 06.Mar.2009. »
Meni je u 8.polju presao preko Marsa.Em je pukla veza od tri godine.em sam otkrila jednu hronicnu boljku.Ali bilo je to davno...???Kao da je bilo davno,a i nije bas tako davno,ali ako te tjesi posle toga sam shvatila koliko je dobro sto se zavrsila ta veza,a i sto otkrih tu boljku na vrijeme.Sada ti sa sigurnoscu kazem da sve sto mi je onda bilo "crno" ispade za moje dobro.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #21 poslato: 19:07:33, 08.Mar.2009. »
Meni je u 8.polju presao preko Marsa.Em je pukla veza od tri godine.em sam otkrila jednu hronicnu boljku.Ali bilo je to davno...???Kao da je bilo davno,a i nije bas tako davno,ali ako te tjesi posle toga sam shvatila koliko je dobro sto se zavrsila ta veza,a i sto otkrih tu boljku na vrijeme.Sada ti sa sigurnoscu kazem da sve sto mi je onda bilo "crno" ispade za moje dobro.

Nisam bas specijalista za astro medicinu ali onako da te pitam da li je ta boljka bila vezana za stomak ili zenske organe?

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 19:03:51, 09.Mar.2009. »
Ne,za srce,otkrih da mi zalizak srca "ne radi" dobro,potpuno isto kao i kod moje majke.Nista opasno,ali nezgodno ako se ne zna...ovako imam svoju malu "roza pilulu" pa cetvrtina ujutro,cetvrtina uvece i nema vise onog iznenadnog dum-dum...Ma samo ti pitaj sto zelis...Bolje da pitas nego da me kritikujes. yeah

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #23 poslato: 22:37:59, 09.Mar.2009. »
Eto koliko poznajem astro-medicinu :D

Ok je, ako nemas vecih problema ;)

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 19:20:01, 10.Mar.2009. »
Ni ja se ne volim bas upustati duboko u te stvari,ono sto je bas kristalno jasno ok.ali o zdravlju uvijek poseban oprez,kao i sto ne zelim puno o planiranju djece...

*

Van mreže medium

• *
  • 25
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 19:31:33, 13.Mar.2009. »
Meni SA prolazi kroz 7...pregazio je na leto mesec(vladar 5.),i sta se dogodilo -nista...po pitanju ljubavi,a trebalo je...ali zato me je SA naucio fino kako da kontrolisem svoje emocije i sveo ih na 0 stepeni Celzjusa prema svima:)...bilA sam kao u vojsci-red,rad i disciplina,i  1.put u zivotu ozbiljno pocela da se bavim fakultetom. O-O-O-O...a da doneo je i zdravstvene probleme majci.....

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 19:45:07, 13.Mar.2009. »
Meni SA prolazi kroz 7...pregazio je na leto mesec(vladar 5.),i sta se dogodilo -nista...po pitanju ljubavi,a trebalo je...ali zato me je SA naucio fino kako da kontrolisem svoje emocije i sveo ih na 0 stepeni Celzjusa prema svima:)...bilA sam kao u vojsci-red,rad i disciplina,i  1.put u zivotu ozbiljno pocela da se bavim fakultetom. O-O-O-O...a da doneo je i zdravstvene probleme majci.....

Sta si ocekivala po pitanju ljubavi kad Saturn gazi vladara 5. i tranzitira 7.? Da uzme bich?  :D
Budi zadovoljna kako je sve proslo.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 21:20:57, 13.Mar.2009. »
O kojoj ljubavi govoris ako su ti emocije bile "led ledeni".Odradio je on onda svoje.

*

Van mreže medium

• *
  • 25
  • 0
« Odgovor #28 poslato: 22:02:55, 13.Mar.2009. »

Sta si ocekivala po pitanju ljubavi kad Saturn gazi vladara 5. i tranzitira 7.? Da uzme bich?  :D
Budi zadovoljna kako je sve proslo.

pa ocekivala nesto da se desi,otkud znam tako su mi napricali da ume da donese kad ide kroz 7. neke bitnije ljubavi ili duze bar veze....pisem samo sto mi rekose ,ne izmisljam ;)
[
O kojoj ljubavi govoris ako su ti emocije bile "led ledeni".Odradio je on onda svoje.

ma jes to stoji,napisala sam gore vec sta sam mislila pod tim.....uozbiljio me je i promenio nesto kod mene po pitanju mnogih shvatanja,narocito u odnosima s ljudima...
« Najnovija izmena:: 23:30:08, 13.Mar.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #29 poslato: 10:33:06, 14.Mar.2009. »
pa ocekivala nesto da se desi,otkud znam tako su mi napricali da ume da donese kad ide kroz 7. neke bitnije ljubavi ili duze bar veze....pisem samo sto mi rekose ,ne izmisljam ;)

Klasican primer kako ne treba da se razmislja. Nemas razloga da cekas jer nije potrebno da planete upravljaju nama nego mi njima tj ako ne mozemo da upravljamo bar da izvucemo najbolje iz njih.
Pa ti sto su ti napricali su astrolozi koji jako kvalitetno tumace kada su na osnovu jednog tranzita zakljucili tako nesto ili nisu ni astrolozi nego teletabisi.
Saturn u sedmom moze svasta da donese pogotovu sto je tebi od 4-5 godina u sedmoj kuci.
Zamisli da budes u iscekivanju sav taj period?

E sad pogledaj koliko tranzita se dese u zivotu i sa drugim planetama...

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 30 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000