Tranzit Saturna

• Odgovora: 290
Stranice: « 1 2 3 4 ... 30 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #10 poslato: 03:23:50, 01.Mar.2009. »
Radijus kretanja mi je zaista bio suzen,ako sam otisla negdje nekih 300-400 km od kuce bilo je to sa jako puno truda i muke.Jetra i zuc su mi odjednom postali problematicni,a svi kontakti sa inostranstvom totalno ograniceni.Bilo je i dobrih strana,odlazak u crkvu mi je svaki put skinuo dio tereta sa ledja,sve sam to dozivljavala na posebno dubok nacin.Bilo je pozitivnog ali nije bilo sirine...ako me kontas.Ali u odnosu na prolazak kroz 8. bila je to pjesma.Zaista. 8)

Da li je prolaskom kroz deveto bilo ucenja, sticanja znanja i da li si imala problema sa zdravljem i svakodnevnim aktivnostima kada je gazio Veneru?
A prolazak Saturna kroz osmo nije ti valjda bio toliko strasan?  :;

pa s obzirom da ne planiram nigdje ici narednih par godina...mislim dalje od 300-400 km :D to je super..meni trenutno tranzitira 8.poljem,jeste da je pri kraju,ali i dalje osjetim uticaj,i muka mi je vise od njega.Pitam zato sto me postrah sta ce mi donijeti u 9.om zbog faxa i uopsteno skolovanja...da ne bih odjednom postala vjeciti student  ??? ???

Rachice ali tranzit Saturna tek sad pocinje da ti deluje jer ce opozicijom na Marsa da aktivira postojece T-kvadrate.

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 14:24:33, 01.Mar.2009. »
Pa s obzirom da si jos na faksu mozes sigurno ocekivati i tu vise briga i problema kada ti udje u 9.polje.Ali eto bar imas tu srecu pa znas sve ovo i znas da ga samo strpljenjem mozes "pobijediti".Ja uvijek pomislim kako je onima koji se ne zanimaju za astrologiju ili ne vjeruju,kako oni kad ih ni krive ni duzne snadje nesto a nemaju pojma sta i zasto im se to desava.Ali ti i tu imas prednost...mozda da zavrsis faks prije nego ti udje u 9.???A sto se tice dalekih putovanja...pa rachice i nisu rodjene za to,zar ne???Vama tudje sunce nikada ne sija kao "domace".Nego pozuri ti s faksom dok ti se on jos seta 8.,sto vise ocistis manje ce muke biti.Sretno.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #12 poslato: 21:07:55, 02.Mar.2009. »
Pa s obzirom da si jos na faksu mozes sigurno ocekivati i tu vise briga i problema kada ti udje u 9.polje.Ali eto bar imas tu srecu pa znas sve ovo i znas da ga samo strpljenjem mozes "pobijediti".Ja uvijek pomislim kako je onima koji se ne zanimaju za astrologiju ili ne vjeruju,kako oni kad ih ni krive ni duzne snadje nesto a nemaju pojma sta i zasto im se to desava.Ali ti i tu imas prednost...mozda da zavrsis faks prije nego ti udje u 9.???A sto se tice dalekih putovanja...pa rachice i nisu rodjene za to,zar ne???Vama tudje sunce nikada ne sija kao "domace".Nego pozuri ti s faksom dok ti se on jos seta 8.,sto vise ocistis manje ce muke biti.Sretno.

Izgleda su moja pitanja suvise indiskretna? ???

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 17:57:43, 03.Mar.2009. »
Je li ovo na moj racun?!?Pa da,vjerovatno...zasluzila sam.Da,bilo je ucenja.sticanja znanja.ali ja i odlazak u prodavnicu koristim u svrhu sticanja znanja o svemu i svacemu.Hm,sta ono jos...prolazak preko Venere sam objasnila da sam imala nekih zdravstvenih problema,a svakodnevnica mi je ionako bila teska i otezana zadnjih godina pa nije bilo nista novo.Ali bilo je mucnih i mucnijih stvari u drugim segmentima zivota dok se setao 8.Kao nikada do tada osjetila sam se vezanih i ruku i nogu,nesposobna za bilo kakvu promjenu i akciju,sto i nije bas dio mene...Jesam li se malo iskupila???Ono nije bilo ignorisanje vec vise previd,ili sam vise zeljela njoj napisati da zna sta da ocekuje.Ti se ionako ne izjasnjavas gdje je kod tebe sta i sl.Ili nas samo "nadzires"?Neka,i to mora neko.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #14 poslato: 18:08:01, 03.Mar.2009. »
Citat
Je li ovo na moj racun?!
Da hteo sam da cujem sta se desavalo kad je Saturn tranzitirao.

Citat
Da,bilo je ucenja.sticanja znanja.ali ja i odlazak u prodavnicu koristim u svrhu sticanja znanja o svemu i svacemu.Hm,sta ono jos...prolazak preko Venere sam objasnila da sam imala nekih zdravstvenih problema,a svakodnevnica mi je ionako bila teska i otezana zadnjih godina pa nije bilo nista novo.Ali bilo je mucnih i mucnijih stvari u drugim segmentima zivota dok se setao 8.Kao nikada do tada osjetila sam se vezanih i ruku i nogu,nesposobna za bilo kakvu promjenu i akciju,sto i nije bas dio mene...
Znaci dobre su mi pretpostavke  :)
Da li si imala bilo kakve fobije ili strahove dok je trckarao osmim poljem?

Citat
Jesam li se malo iskupila???Ono nije bilo ignorisanje vec vise previd,ili sam vise zeljela njoj napisati da zna sta da ocekuje.Ti se ionako ne izjasnjavas gdje je kod tebe sta i sl.Ili nas samo "nadzires"?Neka,i to mora neko.
Izjasnjavam se, napisao sam komentar na prvoj strani ove teme u vezi Saturna nego si ga verovatno preskocila  ;)

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 18:23:59, 03.Mar.2009. »
Hahaha,pa sad ispade da ja tvoje komentare samo tako "preskacem".Ne,bar ne svjesno.A ne vjerujem da ti pretpostavljas,to bi morali drugacije reci...hmmm.A rekoh nije to samo dok je taj tranzit.A strahovi...fobije...evo razmisljam...definitivno-ne.Ja ti inace zivim u stilu da se samo Boga bojim.

*

Van mreže Rachica

• *
  • 97
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 12:50:57, 04.Mar.2009. »
Da si mi to rekla za godinu,pa pozurila bih,ovako nemam gdje pozuriti :D :D ... na pola sam puta- 2.godina :S Ali opet ne plasi me to toliko,koliko mi je drago sto ce izaci iz 8.og

.Kao nikada do tada osjetila sam se vezanih i ruku i nogu,nesposobna za bilo kakvu promjenu i akciju..
Upravo ovo ...meni je donijelo jos i dosta razmisljanja o smrti,ali ne kao necega cega bi se trebala bojati,vec kao nesto cak sta vise i privlacno.Nikakve mi fobije nije donio,samo povlacenje i introspekciju.
Sto se tice tih mojih T kvadrata koji ce se jos malo pa aktivirati,interesantno,niko mi nece da kaze u kojem segmentu mogu ocekivati poteskoce,odnosno osjecati taj uticaj... svi kao da izbjegavaju,sad ..namjerno ili slucajno.. :P :P  (*o*)

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #17 poslato: 17:02:49, 04.Mar.2009. »
Da,u pravu si.Samo nek ti konacno ode iz 8.,i ja sam tako mislila i bila u pravu da kroz 9.nije donio ni pola onih muka kao kroz 8.E s obzirom da ne mozes pozuriti s faxom,a i s obzirom da si tek na 2oj.god,tebi to i ne treba vec bas naprotiv da za to vrijeme shvatis sto ozbiljnije sve to i okrenes to u svoju korist.Pa,kad pocnu "pljustati"nagrade za sav trud...svi cemo se radovati za tebe.A sto se tice T-kvadrata,vjerujem da ce te nas dragi charobnjak obradovati sa njegovim objasnjenjem.I ne znam ko bi to mogao kao on da "ubode".

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #18 poslato: 18:17:26, 05.Mar.2009. »

Rachice ono sto me najvise interesuje u tvojoj karti je da li ce tranzitni Saturn totalno ugusiti natalnog Marsa ili ce ga pak preterano aktivirati. Promena ce sigurno biti ali kakvih, cim budem imao malo vise vremena ima da se pozabavim ovom tvojom konfiguracijom. Dosta vladara je ukljuceno u sve ovo i ne bismo smeli bez ostalih pomocnih horoskopa da dajemo tumacenje.

Sto se tice analize kreni od njegovog tranzita i aktiviranja ovog T-kvadrata pa zapisi ceo period do kada to traje. Onda uradi za taj period neku vrstu progresija i obavezno solarni horoskop koji ce ti sigurno mnogo pomoci i dati detaljniji pregled.

*

Van mreže Rachica

• *
  • 97
  • 0
« Odgovor #19 poslato: 00:50:04, 06.Mar.2009. »
Nadam se da cu ja do tada ispuniti onaj bonus od 50 (pravih) poruka... pa da to bude regularno...tranzit bi trebala poceti osjecati nekad oko kraja jula pocetka augusta... pa sad... ne znam,ja se ne bih petljala oko mogucih razvoja situacije,jer subjektivnost bas i ne pomaze u ovom slucaju,a i ne bih da sama sebi nesto pogresno interpretiram...ja kakav sam pesimista,ja cu samo najgore vidjeti... tako da cu sacekati na tvoju samilost :D   ::)  ::) da cim nadjes vremena to pogledas. Nadam se da cu taj marsic izmanipulisati u svoju korist :)   :-\

Stranice: « 1 2 3 4 ... 30 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000