Ванземаљци нападају Земљу у новембру?!

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Лав

  • ***
  • 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Aмерички научници из мало познатог програма „Потрага за ванземаљском интелигенцијом“ (СЕТИ), тврде да ће у новембру ванземаљци са планате „Зееба“ напасти Земљу и да ће долетети са три огромна свемирска брода, пренео је бечки булеварски лист „Естерајх“.Највећа летелица имаће пречник од око 320 километара, нагласио је један од експерата СЕТИ-ја Џон Малеј.

“Тренутно се три летелице налазе код Јупитера. Полазећи од њихове актуелне брзине кретања, они ће до Земље стићи на јесен ове године”, тврди Малеј, а преноси “Естерајх”.

Према његовом мишљењу, летелице ће, обичним телескопима, моћи да се виде негде у новембру, када буду пролазиле Марс.

Малеј наводи да су научници обавестили америчку владу о предстојећој посети ванземаљаца и тврди да ће од августа САД информисати своје становништво у вези могућег напада ванземаљаца.

Он сматра да Земљани могу да се одбране од напад свемирских бродова који долазе са планете “Зееба”.

извор
« Najnovija izmena:: 14:40:17, 14.Jul.2011. Лав »


 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Ванземаљци нападају Земљу у новембру?!
« Odgovor #1 poslato: 13:31:04, 15.Jul.2011. »
Sto nas vise ne napadnu?! Samo obecavaju, obecavaju i nista!  ;D
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000