Venera u Ovnu

• Odgovora: 47
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: Venera u Ovnu
« Odgovor #20 poslato: 22:55:48, 23.Jan.2010. »
Ja sam nova na forumu...:) imam tu bahatu veneru u ovnu,napadnutu sve samim losim aspektima...venera mi je i na asc,sunce u biku..otisla je u 6.kucu,vladar osme kuce...ovde pise da venera u ovnu i nije bas za umetnost,mada za mene kazu da lepo slikam...imam kreativne ideje...obozavam umetnost...

moj natal:http://i33.tinypic.com/2f0gb6b.gif

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #21 poslato: 12:02:28, 24.Jan.2010. »
Ja sam nova na forumu...:) imam tu bahatu veneru u ovnu,napadnutu sve samim losim aspektima...venera mi je i na asc,sunce u biku..otisla je u 6.kucu,vladar osme kuce...ovde pise da venera u ovnu i nije bas za umetnost,mada za mene kazu da lepo slikam...imam kreativne ideje...obozavam umetnost...

moj natal:http://i33.tinypic.com/2f0gb6b.gif
Venera jeste u Ovnu ali nije na Ascedentu.
Sto se tice analiza ja uvek naglasavam da sve mora da se uzme u obzir a ne samo polozaj astroloskog tela u znaku. Kod vas je Venera afliktovana od strane Urana i Neptuna koji daju jednu drugo lice Veneri u Ovnu i cine da imate dar za umetnost ali je pristup umetnosti sa karakteristikama Ovna...
Preporucujem Vam temu: http://mojforum.net/index.php/topic,2657.0.html

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
  • Pol: Žensko
« Odgovor #22 poslato: 19:19:04, 19.Maj.2010. »
Meni je Venera u Ovnu, a Merkur u Blizancima ???  Sta to znaci?  Venera mi je u 12-toj kuci, a Merkur u prvoj.

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
« Odgovor #23 poslato: 19:36:12, 19.Maj.2010. »
Meni je Venera u Ovnu, a Merkur u Blizancima ???  Sta to znaci?  Venera mi je u 12-toj kuci, a Merkur u prvoj.

VE u Ovnu, kratke i strastvene, mozda i zabranjene veze...Ili one koje ti zelis kriti iz tebi poznatih razloga...Mada treba propratiti i polozaje dispozitora VE kao i ME..

Brzo razmisljas, brzo pricas, nekada i vise nego sto bi htjela, previse si iskrena i to trebas malo staviti pod kontrolom, razmisli dobro prije nego sto kanis nesto reci...Ali zavisi dalje u kakvim su aspektima ove dvije planete...Ovo je sve uslovno receno, moze da bude tacno ili samo djelimicno tacno!
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #24 poslato: 18:53:20, 20.Maj.2010. »
I meni se cini da je delimicno, ali ima i istine. Bravo Snow (e*e)  :)

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #25 poslato: 22:51:37, 20.Sep.2010. »
Mene ta Venera u Ovnu podseca na "vatru" koja moze da ogreje slatko, opece ili se ugasi. E sad treba biti umetnik i napraviti da ta "vatra" gori umereno :)

slažem se s ovime :).....moja je venera u ovnu,a još ima i sextil s marsom :D
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #26 poslato: 14:44:50, 11.Avg.2011. »
ja nesto ne odgovaram opisu ve u ovnu..jos mi je na 0* pa je naglasena..pravi 5 kvadrata..  :o ..jako malo veza sam imala..(5p u jarcu) eto volim da naredjujem....U svakom slucaju treba sve gledati..

..mnogo bolje me opisuje mo u skorpiji..verovatno jer je jaci, jer mu je disp u skorpiji i prave 0*

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #27 poslato: 15:13:55, 13.Avg.2011. »
ja nesto ne odgovaram opisu ve u ovnu..jos mi je na 0* pa je naglasena..pravi 5 kvadrata..  :o ..jako malo veza sam imala..(5p u jarcu) eto volim da naredjujem....U svakom slucaju treba sve gledati..

..mnogo bolje me opisuje mo u skorpiji..verovatno jer je jaci, jer mu je disp u skorpiji i prave 0*
Mozda jer je uglavnom rec o separacionim aspektima, ali bi opet trebali da daju neki ton ti tvrdi aspekti na Veneru.

OFF: O Mesecu u Skorpiji necemo ni da pricamo jer je u dva aplikaciona aspekta (posebno ovaj sa Plutonom u Skorpionu)

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #28 poslato: 15:56:40, 13.Avg.2011. »
Moguce zato sto su separacije..npr. ne oblacim se napadno, vec je to sve jako lepo uklopljeno..niti sam napadna kada su muskarci u pitanju..A upravo taj mesec je mnogo jaci od venere, cini mi se(i on me mnogo opisuje)..jer on je u svom tripl. i u padu a disp. mu je u vladar. i eto velike emotivnosti...ali odoh u off 

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #29 poslato: 21:21:24, 14.Avg.2011. »
Moguce zato sto su separacije..npr. ne oblacim se napadno, vec je to sve jako lepo uklopljeno..niti sam napadna kada su muskarci u pitanju..A upravo taj mesec je mnogo jaci od venere, cini mi se(i on me mnogo opisuje)..jer on je u svom tripl. i u padu a disp. mu je u vladar. i eto velike emotivnosti...ali odoh u off
A bas me onda zanima u cemu prepoznajes Veneru u Ovnu tj. cime te ona opisuje?

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000