Dobri frajeri traže fenomenalne ribe?

• Odgovora: 9

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
« poslato: 18:26:50, 09.Feb.2009. »

Često je verovanje, kad vidite nekog momka koji stvarno fenomenalno izgleda, da kod njega nemate ni najmanje šanse ako i vi niste super riba. S takvim izgledom sigurno može da privuče super ribu, zašto bi se zadovoljio manjim? Ovakvo verovanje je pogrešno.

Da je takvo verovanje pogrešno lako možete da se uverite i sami, samo ako malo posmatrate stvari oko sebe. Jeste, videćete neke dobre frajere sa super ribama, ali videćete i momke koji super izgledaju, a sami su i ne uspeva im da nađu devojku, i to ne zato što su zbog izgleda uobraženi i nesnosni pa ih niko neće, a naći ćete i dečake koji odlično izgledaju, s devojkom su koja ne izgleda ništa ekstra, ali im se ta devojka dopada i ne bi je zamenili ni za kakvu "skockanu lepoticu".

S momcima koji super izgledaju je slična stvar kao i s devojkama koje fenomenalno izgledaju - neretko im je teško da nađu nekog s kime bi bili u vezi jer bi ih neki hteli samo zbog izgleda, a mnogi se ne usude da im priđu jer se boje da sami ne izgledaju dovoljno dobro i da će zbog toga biti odbijeni. A i momci, baš kao i devojke, žele da budu voljeni, i to ne samo zbog izgleda, ne žele da budu samo nečiji trofej, već žele nekoga ko bi ih voleo kao osobe. I kad vidite dečaka koji fenomenalno izgleda s devojkom koja vam deluje sasvim prosečno, ako malo duže posmatrate, neretko otkrijete da se radi o veseloj devojci koja i njega ume da nasmeje, o pametnoj i duhovitoj devojci, o devojci kojoj oči zasijaju od sreće kad vidi voljenu osobu - vidite da je ona jedna jako simpatična osoba, i vremenom vam postaje sve lepša, iako ne liči ni na kakvu manekenku. Tada vam postaje savršeno jasno zašto je on s njom; da ste muško, i vi biste volele takvu devojku pored sebe.

Zato, ako vam se sviđa neki dečko koji je baš lep (nadamo se da vam se sviđa zbog još nečeg, ne samo zbog svog izgleda!), i bojite se da nemate šanse kod njega jer ne ličite na lepotice iz časopisa (dalo bi se raspravljati o tome koliko su one stvarno lepe), samo hrabro! I on je ljudsko biće, želi pažnju i ljubav, a vaš izgled nema nikakve veze s tim koliko ste ljubavi i pažnje u stanju da pružite, tako da definitivno imate šanse kod njega. A šta ako on baš traži neku super ribu? Onda traži trofej, ne devojku, pa nije vredan vašeg truda - u redu, lep je za videti, ali da ga gledate možete i iz daljine, ne morate ljubav da poklanjate nekome ko samo želi "zgodno mesance" da ga šeta unaokolo.

Krstarica

Odg: Dobri frajeri traže fenomenalne ribe?
« Odgovor #1 poslato: 20:18:51, 19.Mar.2009. »
to je slucaj i kod momka i devojke ako imaju komplekse

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
« Odgovor #2 poslato: 12:40:58, 29.Mar.2009. »
Pa naravno! UGLAVNOM ti "savrseni" parovi, gde su i on i ona kao ken i barbika su samo na izgled savrseni. Jer u izgledu jesu potpuni, ali u mnogim ostalim stvarima nisu uopste! Jer nista ne moze biti savrseno i ni u jednoj vezi (kao ni u cemu u zivotu) ne mozemo imati sve! Tako npr. moj sadasnji decko UOPSTE nije bio moj tips sto se izgleda tice! Ali bukvalno uopste! Susta suprotnost od onoga kako decko treba izgledati da bi se meni svidjao. Ali kada sam ga upoznala, videla da je to osoba SKORO savrsena onakvoj osobi kakvu sam ja zelela, i da poseduje osobine koje ja najvise cenim... Polako sam krenula da se zaljubljujem u njega, dok ga nisam mnogo zavolela! I evo sada me privlaci i fizicki! Bas ono kada mu vidim sjaj u ocima! I ostale stvari! A pre njega, svaki decko je morao extra da mi izgleda! Dok nisam shvatila :) Eto.. Samo to da ne ulazimo u vezu samo radi izgleda. Ja sam mislila da su one price tipa:"Budite zajedno, pa ce ti se posle svideti..." i sl. prazne price! Da to nema sanse da se desi, nego ako ti se neko svidi, ok, ako ne, onda ti se sigurno nece ni kasnije svideti. Ali eto, nije tako. Sve zavisi od nasih ocekivanja, a mnoge devojke su zacrtale da zele prelepog, prepazljivog, predobrog, prepametnog, prezgodgnog, preduhovitog... Sto naravno ne postoji!!! E sad, mnoge nisu ni svesne da su u svojoj glavi stvorile te uslove i zelje. Ne shvataju da su njihovi zahtevi preveliki i nemoguci, ne shvataju, ne znaju i ne primecuju, a vide samo nezadovoljstvo! Pa sta je onda, ako nije to? Ali jednostavno ne mogu videti. Ja svojoj drugarici kad kazem:"Pa sreco, ti cekas princa na belom konju! OSVESTI SE, to ne postoji!", ona kaze da nije tako... Zna ona da niko nije savrsen, itd. Znaci ona NIJE SVESN, ne moze da shvati da je problem u njenim ocekivanjima, a ne u nekim momcima. Nekim, jer je stvarno bilo par ok momaka, koje je ona ispalila zbog njenih ocekivanja, uslova, zelja...
~Sunshine~

« Odgovor #3 poslato: 13:46:56, 30.Mar.2009. »

samo meni se ipak cini da momci za nijansu vise idealizuju nego devojke sto se tice fizickog izlgeda
ipak mislim da je kod njih za nijansu bitniji fizicki izgled  (*o*)

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #4 poslato: 17:21:58, 30.Mar.2009. »
Ma ne mora da znaci. To zavisi od osobe, do osobe... E sad sto oni uglavnom tako pricaju, ne znaci da je stvarno tako. :)  Kao sto znaju cesto da se hvale i to. Ali kada zavole...........................
« Najnovija izmena:: 17:24:11, 30.Mar.2009. sunshine_Dijana »
~Sunshine~

« Odgovor #5 poslato: 17:06:45, 02.Apr.2009. »
u pravu si s' tim sto se mi za nijasnu vise emotivno vezemo (*o*)

*

Počasni član
  • 2 194
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #6 poslato: 22:23:10, 02.Apr.2009. »
Hehe, ne slazem se ni sa tim :)
Ja se tesko vezujem! :D
Mnogo cesto mi se desavalo da se decko prebrzo veze za mene, pa da mi dosadi... Ali i oni kada se vezu i zavole... Ihhh! Kakav je muskarac koji STVARNO voli... I na sta je sve spreman! Mislim da ih ne trebamo potcenjivati u tom pogledu.
zagrljaj
~Sunshine~

*

Van mreže pg crna gora

• **
    Urednički tim
  • 537
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
« Odgovor #7 poslato: 16:01:59, 05.Jan.2014. »
Tu se slazem:)

*

Van mreže elena86

• 4 388
  • 129
« Odgovor #8 poslato: 17:18:04, 05.Jan.2014. »
Svi mi trazimo dobre frajere ili dobre ribe,zavisi sta kome treba. Ali u vecini slucajeva se desi da se ti dobri frajeri vezu za neku devojku koja je daleko od dobre ribe,a tako je i kod devojaka. Sto samo znaci da fizicki izgled nije ni presudan. ;D
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže pg crna gora

• **
    Urednički tim
  • 537
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
« Odgovor #9 poslato: 18:13:59, 05.Jan.2014. »
Presudne su price koje kruze o djevojci

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000