Red letenja - aeorodrom Beograd

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Red letenja - aeorodrom Beograd
« poslato: 20:10:18, 25.Feb.2011. »
Aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, u saradnji sa kompanijom "Algotech", omogućio je svojim korisnicima novi SMS servis o redu letenja, saopštila je danas ta kompanija.

Slanjem sms poruke na broj 3335 korisnici mogu dobiti željene informacije o statusu letova u dolasku i odlasku.
Zainteresovani se, takođe, mogu pretplatiti za praćenje određenih letova istog ili nekog drugog dana, navedeno je u saopštenju.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Red letenja - aeorodrom Beograd
« Odgovor #1 poslato: 17:08:41, 26.Mar.2011. »
Putnici Jat ervejza od 27. marta do 29. oktobra iz Beograda će u sklopu letnjeg reda letenja moći da putuju ka 35 evromediteranskih gradova u 25 zemalja, saopštio je danas nacionalni avioprevoznik.

Srpska aviokompanija će tokom aprila i maja obavljati saobraćaj sa 177 letova nedeljno dok će od početka juna do kraja septembra imati 218 letova sedmično.
U ponudi je, dodaje kompanija, i 89 letova nedeljno koje Jat ima zahvaljujući saradnji sa "kod-šer" partnerima. Nove destinacije Jata su Dubrovnik i Gerona, a biće pojačan saobraćaj za Amsterdam i Dizeldorf, kao i broj letova za Atinu, Istanbul, Dubai, Ohrid i Skoplje.

izvor: http://www.glas-javnosti.rs

*

Van mreže nele84

• *
  • 2
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #2 poslato: 15:56:40, 01.Apr.2011. »
Super je to što najavljuju... Može se leteti po pristupačnim cenama ka svim većim gradovima...
Ja sam na sajtu www.aerogaga.com videla da postoje ponude svih avio kompanija ka svim destinacijama i cene su stvarno povoljne

*

Van mreže jejo

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #3 poslato: 10:51:27, 04.Apr.2011. »
Super je to što najavljuju... Može se leteti po pristupačnim cenama ka svim većim gradovima...
Ja sam na sajtu www.aerogaga.com videla da postoje ponude svih avio kompanija ka svim destinacijama i cene su stvarno povoljne
Cene su definitivno najniže... Poredila sam i sa drugim sajtovima i videla da oni ne naplaćuju FEE za izdavanje karata... bas lepo :)

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000