Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?

  • Odgovora: 23
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« poslato: 18:52:20, 07.Feb.2009. »
Topic je otvoren kako bismo jedni drugima pomogli oko pronalazenja naziva filma koji smo gledali ili koji ćemo gledati. Stavite opis, trailer, sliku, glumce ili bilo kakvu informaciju kako bismo onima koji hoce da vam pomognu olaksali posao ;)
« Najnovija izmena:: 19:51:03, 13.Apr.2010. * Čarobnjak * »


 


*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #1 poslato: 15:46:05, 06.Maj.2009. »
Ljudi, ja nemam pojma kako se zove film ni ko glumi! Gledala sam ga bas odavno, i ispricala sam juce sestri i ona zeli da ga gleda... Da li je nekome poznato? Znam samo da se nesto pred kraj radi kako se dvoje mnoooge vole! Mnogo je retka takva ljubav. I onda ona saznaje da je obolela od neke neizlecive bolesti. I tu prvo zeli da prekine sa njim, zbog toga... A onda on saznaje sta je u pitanju i kaze da to ne mogu izmeniti nikako. To je vreme koje im je ostalo i ne mogu nista uraditi da ga produze. Ali mogu ga iskoristiti, tako sto ce uzivati i u poslednjim zajednickim trenucima, ili da im i kraj bude nesrecan i da ne budu zajedno... I onda se oni tu, naravno, mire... I uzivaju do poslednjeg trenutka! I kada ona umre on kaze da je svestan da je doziveo pravu ljubav, koju retko ko dozivi, i da zna da nijednu nikada nece voleti kao nju, ali mora da nastavi da zivi dalje... I onda nisam sigurna da li su ga na kraju filma pokazali sa drugom devojkom... Lepo mu je sa njom, ali ipak se seca nje..............
Znam da je bas malo podataka, ali molim vas, ako neko zna, pomaziteeee!!! :D
~Sunshine~
 

*

Van mreže web manijak

  • ***
  • 1 841
  • 31
  • Pol: Muško
  • Neka ostane licno
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #2 poslato: 19:29:20, 06.Maj.2009. »
da li glumi neko od poznatih glumaca?
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #3 poslato: 22:44:29, 06.Maj.2009. »
Nemam pojmaaa... Uopste se ne secam glumaca, jer sam stvarno film gledala odavno! (*o*)
~Sunshine~
 

*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #4 poslato: 23:13:53, 06.Maj.2009. »
Meni posle citanja ovoga pade prvo na pamet ovo..pa vidi jel' ti lici na to sto si gledala...:)
http://dvd.ciao.co.uk/Autumn_In_New_York_Wide_Screen__Review_5338690

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #5 poslato: 16:15:27, 18.Maj.2009. »
Ljudi, treba mi pomoc! Sada nece biti toliko tesko! :D
Da li neko zna kako se zove film koji je sinoc bio emitovan na pink-u... Tj. u nedelju, oko 00h i nesto... (Valjda je tada poceo, zavrsio se oko pola 3)... Ono dvoje mladih, po 17-18god, zavole se , ali njeni roditelji nisu zeleli njega jer je bio siromasan. Oni su tada, u besu, raskinuli. Njeni roditelji su odmah sutradan krenuli kuci, u drugi grad. Ona ga je trazila, ali on je nesto istovarao i nije mogla da mu kaze da ga voli, da joj je zao, i da ne zeli da raskinu. Njegov drug joj je rekao da ce joj on pisati ako bude hteo. Zatim ona odlazi i on joj salje svakog dana po jedno pismo. Svih 365 pisama je njena majka sakrila i nije joj pokazala. On (Noa) i njegov drug su se prijavili za rat, gde je taj njegov drug i poginuo. Kada je Noa dosao iz rata, sasvim slucajno je video nju (Ali), ali ona se zaljubila u drugog coveka. Cekala ga je 7 godina i onda se zaljubila u drugoga, koji se dopao njenoj porodici, jer je bio imucan, obrazovan, lep... On ju je zaprosio i ona je prihvatila iskreno i od srca, ali joj je pred ocima ipak bio Noe :) Tada je Noe ispunio obecanje koje joj je obecao, od rusevina jedne velike kuce napravio je prelepu kucu, bas kako su se oni dogovorili. I uvek je nalazio neki razlog da je ne proda, tako da je izasao u novinama. Njegovu sliku pored kuce, u novinama je videla Ali. Odmah je otisla u to mesto da ga vidi i proveli su par dana zajedno. Saznala je da joj je pisao, ali da je njena majka krila pisma. Znala je da iako su bili klinci pre 7 godina, ipak to sto su imali, ta ljubav je bila prava. Na kraju se ona vraca njemu, a u stvari ta proslost je prica koju on prica njoj sada, kada su oboje ostareli. Ona je izgubila pamcenje i on pokusava da joj ga vrati uz njihovu pricu. Ali uspeva da se vrati u realnost i da povrati pamcenje na 5minuta. Posle tih 5min vidi kraj sebe neznanca. Ali on ipak ostaje sa njom tu, ne ostavlja je, zauvek ostaje sa njom, jer je ona njegova ljubav, i to je sada njegov dom. Pored nje............ Prelep film, a treba mi naziv da bih ga skinula sa neta!
~Sunshine~
 


*

Van mreže slatka_koketa

  • *
  • 69
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #6 poslato: 12:02:37, 03.Nov.2009. »
trazim jedan stariji film sa majkl daglasom
on nesto vara zenu ili igra dvostruku igru a onda ta neka zena pocinje da ga proganja i smesta njegovoj porodici
film je stariji?
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #7 poslato: 13:28:58, 03.Nov.2009. »
trazim jedan stariji film sa majkl daglasom
on nesto vara zenu ili igra dvostruku igru a onda ta neka zena pocinje da ga proganja i smesta njegovoj porodici
film je stariji?
Mislim da se radi o filmu " Fatalna Privlacnost "

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #8 poslato: 15:49:21, 03.Nov.2009. »
Evo kratak opis tog filma pa neka vidi da li je to:
Citat
KRATAK OPIS
Otmjena i seksi, drama Fatalna privlačnost donosi uzbudljivu priču o slučajnom susretu s neočekivanim završetkom. Michael Douglas glumi Dana Gallaghera, njujorškog odvjetnika koji se upustio u ljubavnu vezu sa zavodljivom Alex Forrest (Glenn Close, dok mu je žena bila na putu. Dan želi završiti kratku aferu, smatrajući to pogreškom, međutim Alex ne želi biti ostavljena. Ni sada, niti sutra, ikada... čak ni ako to znači uništiti Danovu obitelj kako bi ga zadržala.
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Treba mi (trazim) naziv (ime) filma... !!?
« Odgovor #9 poslato: 15:57:46, 03.Nov.2009. »
Evo kratak opis tog filma pa neka vidi da li je to:
Citat
KRATAK OPIS
Otmjena i seksi, drama Fatalna privlačnost donosi uzbudljivu priču o slučajnom susretu s neočekivanim završetkom. Michael Douglas glumi Dana Gallaghera, njujorškog odvjetnika koji se upustio u ljubavnu vezu sa zavodljivom Alex Forrest (Glenn Close, dok mu je žena bila na putu. Dan želi završiti kratku aferu, smatrajući to pogreškom, međutim Alex ne želi biti ostavljena. Ni sada, niti sutra, ikada... čak ni ako to znači uništiti Danovu obitelj kako bi ga zadržala.
Da! Definitivno je to taj film..."Fatalna privlacnost" ili "Fatal Attraction "....davno sam ga gledala, a film je cini mi se iz nekih 80tih godina


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
2008 Pregleda
Najnovije: 14:15:58, 13.Maj.2011.
manuelf
0 Odgovora
950 Pregleda
Najnovije: 20:39:36, 17.Jan.2014.
MarkoniTime
0 Odgovora
777 Pregleda
Najnovije: 18:12:52, 11.Jun.2016.
ivanadalmacija