POMOC! Pustanje kose i nega

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nikolaa

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
POMOC! Pustanje kose i nega
« poslato: 22:03:11, 15.Feb.2011. »
Imam problem. Pustam kosu vec 2god i 3 meseca. Narasla mi je na ramena, ali bi tek trebala da predje za pola godine nadam se. Moj problem je u tome sto sam skracivao svaki mesec krajeve i kosa jeste zdrava, ali ja imam jaku gustu ostru i suvu kosu inace ravna je ili blago talasasta. Imam u poslednje vreme perut koje ne mogu da se otarasim. Posto mi je kosa suva koristim pivo koje stavljam na kosu i nakon svakog pranja na taj nacin kosa mi je glatka i vlazna, ali moj problem je u tome kako da se otarasim peruti i kako to da nije ni presla jos ramena ,a pustam je preko 2 god .Skracivao sam je svaki mesec ,ali sada cu na svaka 3-4 meseca uz svakodnevno stavljanje piva na kosu. Sta se desava sa rastom? Da li mi muskarci imamo sporiji rast kose i kako da se otarasim peruti. Pomozite ,ako mozete svuda sam trazio odgovore na ova pitanja ,ali niko nije govorio za muskarce.  ::)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: POMOC! Pustanje kose i nega
« Odgovor #1 poslato: 18:43:29, 11.Apr.2012. »
Pokusaj sa cickovim uljem, umjesto piva. :)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #2 poslato: 19:04:48, 12.Apr.2012. »
Promijeni shampon moguce da ti se zbog toga stvara perut. Ja vec dugo ne stavljam pivo na kosu ali ne znam koliko ti je pametno da to stalno radish.

Za rast koristi ricinusovo ulje 2sata prije pranja namazi kosu sa njim.

Ricinusovo ulje jako gusto pa ga ja obichno mijesham sa maslinovim uljem jer mi je tako lakshe da ga nanesem a isperem kasnije a i kosa mi je mnogo ljepsha i kvalitetnija.  :)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #3 poslato: 19:25:55, 12.Apr.2012. »
Slazem se sa faith.Dobar je savet dala u vezi ricinusa.Ja ga licno ne koristim ali sam cula dosta pozitivnih kritika u vezi njega i njegovog dejstva na rast i gutinu kose.Probaj sa njim, mozda pomogne
Savetovala bih ti samo da ne preterujes sa pivom zbog alkohola koji moze da isusi kosu.I mislim da on nije namenjen rastu kose, vise ga savetuju zbog sjaja kose cini mi se.Mada ja sam ga prvi put pre dve-tri nedelje stavila i meni je malo ostrija kosa bila nije ni mekana bila kao sto kazu da zna biti nakon njegovog stavljanja
U svakom slucaju probaj sa ricinusom da ubrzas rast

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000