Htjeli znati ono što je glazba kanala (MTV, VIVA), i koji je bolja. Možete pisati zašto vam jedan bolji ili drugi.
I onda opet početi: ...
JA radovati se najviše sviđa MTV, jer pokazuju kako nepoznati bendovi poput "Good Charlotte" (moje tijelo Ling band). Štoviše, tamo bolje programa izvodi kao što su "South Park", "Family Guy"i "Bully Beat Down". VIVA andauernt također izvoditi takve programe kao "Get Clip"ili "ljubavi" ili ne i onda stoji na dnu "rubu" na ekranu koji se uklapa s kim. Iskreno: Tko želi znati? Osim toga, blokira cijelu drugu polovicu ekrana i neugodno i odvući pažnju od glazbe!
Nažalost, možete dobiti samo MTV od 2011 do Pay-TV i ne mogu si priuštiti bilo koji (ICH).