Surove stvari koje žene rade muškarcima

• Odgovora: 47
Stranice: « 1 ... 3 4 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Surove stvari koje žene rade muškarcima
« Odgovor #40 poslato: 23:08:14, 21.Feb.2011. »
Znam  :P

Vas dvojica djecaka, koje ste vi zenske surovosti osjetili na svojoj kozi? :)

veruj mi da sam doziveo svasta ,ustvari nista posebno u odnosu na druge ,.....to je manje vise kod nas muskaraca slicno da ne kazem isto, ali u pogledu ,kako sam....... to doziveo ne razlikujem se od ni jedne zene...ustvari ....trenutno prolazim kroz pakao niiiiikkkiiiiiiii,dva puta sam sebi pokusao da oduzmem zivot,mislim da ce trci biti fatalan po mene,.......hahahahah

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
« Odgovor #41 poslato: 23:09:47, 21.Feb.2011. »
veruj mi da sam doziveo svasta ,ustvari nista posebno u odnosu na druge ,.....to je manje vise kod nas muskaraca slicno da ne kazem isto, ali u pogledu ,kako sam....... to doziveo ne razlikujem se od ni jedne zene...ustvari ....trenutno prolazim kroz pakao niiiiikkkiiiiiiii,dva puta sam sebi pokusao da oduzmem zivot,mislim da ce trci biti fatalan po mene,.......hahahahah

Neki konkretan primjer? :)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • 0
« Odgovor #42 poslato: 23:29:58, 21.Feb.2011. »
dosta je komplikovano.....mozda nekad negde u cetiri oka....ili vise ali ovako .....jako je zamrseno...samo nemoj mi reci tipicno muski........ sve kazu a u stvari nista ne kazu...drugi put ili preko pp...

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #43 poslato: 23:41:09, 21.Feb.2011. »
dosta je komplikovano.....mozda nekad negde u cetiri oka....ili vise ali ovako .....jako je zamrseno...samo nemoj mi reci tipicno muski........ sve kazu a u stvari nista ne kazu...drugi put ili preko pp...

Dobro :) kad budes htio da istipkas, moj inbox je slobodan.  ;)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #44 poslato: 20:24:44, 22.Feb.2011. »
ti tako mlad zbog jedne zene da se ubijes ne ide...budi svjestan da je i ona "prava" zamjenjiva, uvijek postoji bolja od bolje, na tebi je samo da se potrudis i pronadjes je ;)

i muskici haj nemoj da se lazemo, pokvareni ste do srzi, samo razmislite sta vam je prvo u glavi kada vidite neku djevojku :p

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • 0
« Odgovor #45 poslato: 23:29:57, 22.Feb.2011. »
ti tako mlad zbog jedne zene da se ubijes ne ide...budi svjestan da je i ona "prava" zamjenjiva, uvijek postoji bolja od bolje, na tebi je samo da se potrudis i pronadjes je ;)

i muskici haj nemoj da se lazemo, pokvareni ste do srzi, samo razmislite sta vam je prvo u glavi kada vidite neku djevojku :p

na kraju citata sam dodao  hahahahahahah,ako si primetila ,a sto se tice one prave.....,ja tu nebi nis menjao.... :D

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #46 poslato: 13:35:08, 23.Feb.2011. »
(offtopic) molim vas da se vratite na temu!

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • 0
« Odgovor #47 poslato: 22:07:48, 23.Feb.2011. »
sorry.....mislim da je sve vezano za percepciju,,na to mnogo utice steceno iskustvo ,nacin ,dozivljaj sve je od osobe do osobe,tako da mislim da ne treba da se generalizuju stvari ...svakome od nas je svoj problem najtezi ,kako god on izgledao drugima sa strane...ali za svaki problem ima i resenje ...od nas zavisi kao individua kako ce mo se sa tim problemima nositi...neko lakse neko teze...ali da se ne lazemo kako nama muskarcima zene mogu da sruse svet tako i mi njima rusimo snove....kako su one spremne na sve ,ni mi nista manje ne kaskamo za njima...bio sam povredjen vise puta .......ali i ja sam povredjivao svesno i nesvesno....covek sam od krvi i mesa...i naucio sam neku skolu.....

Stranice: « 1 ... 3 4 5

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000