0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Kepler 7.0 i uz neka dva klika misem izracunato Rektifikaciju treba koristiti ukoliko se apsolutno ne zna sat rodjenja a ako treba rektifikaciju koristiti kako bi svoje rodjenje pomerili neki minut napred nazad... glupost.
Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.
Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.