Venera i PLuton

• Odgovora: 59
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Venera i PLuton
« Odgovor #30 poslato: 18:58:21, 06.Nov.2012. »
slazem se za sve :) pluton dozivljava veneru kao slabost a venera plutona?

A Ve biva privucena uzasno snaznim magnetom Pl,zavuce joj se pod kozu ,pa gotovo da ne zna kako da zivi bez njega.Znam dva primjera,Ve90Pl i Ve0Pl,gdje je Pl opsesivan,ljubomoran,i kao da magnetski djeluje na Ve.Te Ve su bile do temjerezaludjene Pl,da su bile spremne na svakakve ludosti.Jedna je pokusala da ubije sobu Pl(bio je ozenjen),pa ako ne moze da bude njen.ne moze da bude niciji.A u drugom primjeru imamo osobu koja je doslovno sve sto je imala,odrekli su je se svi koje je voljela,a to sve zarad osobe Pl.Pl ni u jednom slucaju nije bio ravnodusan,ali izgleda mi kao da ni u jednom u dva navedena slucaja Pl nije bio svjestan koliko intenzivno djeluje na Ve.

U nekim boljim aspektim(120,60),Ve i Pl daju jacu strast i prozimanje od aspekta Ve i Ma.Jer je Ma energicniji,ali i banalniji i nezreliji ,a samim tim i manje opasan od Pl.Daje i ljubav do smrti,intenzitet i dubinu odnosa koja se pamti.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #31 poslato: 08:17:48, 07.Nov.2012. »
ja u natalu imam opoziciju venere i plutona,tako da je kvadrat mog plutona i njegove venere u sinastriji meni djelovao,mada mislim da kada aspekt djeluje da to mora biti obostrano?

A on sigurno ima Ve90Pl u svom natalu? Sve u svemu, opet mislim da aspekti koje imamo i u sinastriji i u natalu ne mijenjaju mnogo stvar, jer upliv tog aspekta smo upili samim natalom. Aspekte ličnih i sporih planeta koje imamo u natalu imamo sa svima iz naše generacije. Aspekti koji su aplikacioni se ostvaruju u sinastriji uvijek, a separacioni malo teže ili uopšte ne.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #32 poslato: 04:28:49, 08.Nov.2012. »
ne,njemu u natalu je venera sekstil pluton? aplikacioni su i meni i njemu u natalu a i u sinastriji?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #33 poslato: 07:56:21, 08.Nov.2012. »
E pa onda vam itekako djeluje ovaj aspekt, ;D dobro, gledaj i meke aspekte koji ublažavaju svu tu napetost.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #34 poslato: 11:34:52, 08.Nov.2012. »
E pa onda vam itekako djeluje ovaj aspekt, ;D dobro, gledaj i meke aspekte koji ublažavaju svu tu napetost.
e bas ti hvala za odgovor,jer sam mislila da samo meni to djeluje jer ja imam los aspekt izmedju venere i plutona natalno,a on sekstil. :)

*

Van mreže plutolove

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #35 poslato: 19:21:57, 02.Dec.2012. »
Dragi clanovi foruma nadam se da cete uspeti da me posavetujete. Posle 20 godina prolazim drugu epizodu svoje velike ljubavi i obzirom da nikako cinjenicama ne mogu da objasnim sta mi se desava u zivotu zainteresovala sam se za astrologiju. U ranim 20 sam imala vezu sa osobom sa kojom je sve apsolutno funkcionisalo 2 godine. Razisli smo se ne svojom voljom (ratne 90-te). Ja sam ostala u zemlji, on je otisao i dve godine pokusavao da me dozove. Ne znam zasto i kako, ali nisam mogla da napustim maticnu porodicu (mozda zbog sunca u 4. kuci?). Da ne duzim, dugo sam patila, u 30-tim resila da hocu da imam decu i porodicu, svoju ljubav sam zapecatila u srcu i udala sam se za coveka za kojeg sam osecala da ne moze da dotakne moje dubine. Posle 5 godina smo se razveli i poslednjih 10 godina zivim sama sa sinom. Pre dve godine on se pojavio i u prvom minutu prvog sastanka bilo je jasno da je sve sto se meni i njemu desavalo tokom 20 godina obrisano. Sada u 40-tim prozivljavam ljubav koja me je potpuno uzdrmama, probudila i osecam se kao da sam opet pocela da zivim. Jedini problem je to sto nas dele roditeljske obaveze i nebrojeno mnogo kilometara.

Ja imam u 5 kuci u devici konjukciju venere, plutona i urana. Negova venera je u 8 kuci u raku u konjukciji sa marsom i jupiterom. Njegov puton i uran (9 kuca, devica) su u konjukciji sa mojom venerom, a moj pluton pravi sekstil na njegovu veneru i mars. Moja venera pravi sekstil na njegovu veneru i mars, moj mars (6 kuca skorpija) trigon na njegovu veneru i mars.

Citajuci forume i tekstove na internetu shvatila sam da je u pitanju veoma snazna povezanost, ali bi mi vas strucni komentar pomogao da prihvatim ovu buru osecanja. Hvala

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #36 poslato: 11:08:13, 04.Dec.2012. »
Bilo bi bolje da postaviš sve aspekte koje vaše planete grade, jer si navela samo neke. Svakako da postoji uzajamna fizička privlačnost kad su vam povezani uzajamno Venera i Mars.

*

Van mreže Lilith Cleo

• *
  • 17
  • 2
« Odgovor #37 poslato: 10:51:15, 16.Dec.2012. »
Ja u koju god pricu da udjem sa nekim u sinastriji imamo kontakt Ve/Pl !

U dva slucaja sam ja bila Venera, a u jednom sam ja bila Pluton.
Onos to sam primetila je sledece da kada sam ja bila Venera u pocetku nisam nista zelela da imam sa osobom ciji je Pluton da bih posle par dana/par meseci potpuno odlepila za istim. Dok kada sam ja bila Pluton to je bilo potpuno odlepljivanje za osobom cija je Venera od momenta kada sam upoznala istog. Iskreno gore mi je bilo dok sam bila Pluton - imala sam uzasnu potrebu da budem non stop uz tu osobu, ljubomorna sam bila dosta na sve oko njega (ali i on mi je davao povoda), kada je bilo najlosije i kada je jedina normalna reakcija bila da ga oteram u ... ja sam ostajala jer mi je uzasavajuce bilo da ga vise ne vidim i ne cujem .Ta prica je hvala bogu gotova.

E sada kako ja natalno imam Ve0Pl , to mi jos dodatno otezava stvari jer koliko sam primetila mene jace udara jer za razliku od njih ja i natalno imam taj aspekt.

Ono sto me interesuje sada je sinastrija u kojoj sam ja i Ve i Pl tj :

Moja Venera u Vagi u konjukciji sa njegovim Plutonom u Vagi i moj Pluton kvadrat njegova Venera u Vodoliji.

E sada dispoziteri su sledeci , njegov Mars u vagi je u konjukciji sa mojim Marsom u Vagi a njegova Venera je retrogradna u konjukciji sa Merkurom u Vodoliji .
Njegova Ve0Me u Vodoliji rade trigon sa mojim Marsom, .
Ono sto mogu da kazem je da u pocetku nisam nista htela sa njim , da bih posle shvatila da sam izuzetno privucena istim i to saznanje me je lupilo tek tako ...
« Najnovija izmena:: 11:15:35, 16.Dec.2012. Lilith Cleo »

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #38 poslato: 20:35:38, 16.Dec.2012. »
Sve sto si navela,daje vezi na intenzitetu i strasti.Kontakt Ve i Pl je intenzivniji u tom smislu nego kontakt Ve i Pl,samim tim sto je Pl visa oktava Ma.Sasvim sigurno je da ce tu biti posesivnosti i ljubomore, i sa tvoje i sa njegove strane,ali ti ces to opet intenzivnije osjecati,upravo zato sto ti imas kod sebe Ve0Pl.
Izvanredan sex,emotivna dubina,bliskost,da ne kazem zavisnost jedno od drugog,a istovremeno ljubomora na svakoga ko pogleda tu osobu,jer imas osjecaj da je ta osoba samo tvoje vlasnistvo,tvoja teritorija koju ni mrtva ne bi dijelila.Posto si sklona vezama gdje postoji kontakt Ve i Pl i ta skorpijska energija,jasno ti je koliko se te veze tesko prekidaju.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Lilith Cleo

• *
  • 17
  • 2
« Odgovor #39 poslato: 23:32:27, 16.Dec.2012. »
Sve sto si navela,daje vezi na intenzitetu i strasti.Kontakt Ve i Pl je intenzivniji u tom smislu nego kontakt Ve i Pl,samim tim sto je Pl visa oktava Ma.Sasvim sigurno je da ce tu biti posesivnosti i ljubomore, i sa tvoje i sa njegove strane,ali ti ces to opet intenzivnije osjecati,upravo zato sto ti imas kod sebe Ve0Pl.
Izvanredan sex,emotivna dubina,bliskost,da ne kazem zavisnost jedno od drugog,a istovremeno ljubomora na svakoga ko pogleda tu osobu,jer imas osjecaj da je ta osoba samo tvoje vlasnistvo,tvoja teritorija koju ni mrtva ne bi dijelila.Posto si sklona vezama gdje postoji kontakt Ve i Pl i ta skorpijska energija,jasno ti je koliko se te veze tesko prekidaju.

Uzasno se tesko prekidaju , a ja kao da osetim da mi ta osoba radi Pl ili Ve neki aspekt na moju konjukciju pa ne mogu da se ne zalepim.
Hvala ti ouroboros na uvidu sta bih mogla da ocekuje, iako smo doduse trenutno na stand by sa vezom zbog nekih njegovih licnoh problema ali barem da znam ko ce vise tu se zeznuti ako se nastavi nasa prica :D

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000