Venera i PLuton

• Odgovora: 59
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
  • Pol: Žensko
Odg: Venera i PLuton
« Odgovor #20 poslato: 06:55:52, 06.Nov.2012. »
kako se tumaci kvadrat venere(m) i plutona(z) ako ne postoji dispozicija? pluton u skorpiji,nema dispozitora,a venera u lavu-sunce u raku koje nema aspekt sa plutonom? da li da gledam marsa kao suvladara skorpije?mars je u trigonu sa suncem?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #21 poslato: 08:03:02, 06.Nov.2012. »
Jaka strast, posesivnost i pokušaj da se partner promijeni, ja bih rekla.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #22 poslato: 08:36:52, 06.Nov.2012. »
Fatalnost,najvise po Veneru.Odnos u kome niti mozes sa tom osobom,niti mozes bez nje.Igrice vruce-hladno,uglavnom plasirane od strane Pl,koji se zagrije tek kad se Ve ohladi,to ga privuce vise,pa onda on krene za njom.Neka losija mogucnost da se ispolji je kroz nasilje i zlostavljanje partnera.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #23 poslato: 09:37:22, 06.Nov.2012. »
slazem se,jaka strast,posesivnost,pokusaj da se partner promijeni...fatalnost da,ali imam osjecaj da je meni-plutonu teze i fatalnije sve to...kako venera vidi plutona?

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #24 poslato: 09:47:21, 06.Nov.2012. »
E vidis,to je dilema mnogih.Vecina ljudi smatra i po pravilu bi trebalo da je Ve teze,ali eto i ja imam primjer slican tvome(Mo0Pl,gdje je Pl moj),a cini mi se da ja to teze podnosim nego druga osoba  :) Pl je sam po sebi posesivan,vrlo snazan i intenzivan,vjerujem da je druga osoba osobi ciji je Pl velika slabost,te da je zato vuce sebi,pokusava da je mijenja ne bi li je sebi prilagodio i sl.U tom odnosu je tesko oboma,ali vrlo tesko se rastaju.
To je fatalnost koja se ne zaboravlja nikad u zivotu,znam iz licnog iskustva.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #25 poslato: 09:49:32, 06.Nov.2012. »
Možda je taj aspekt dio njegovog natala, nešto što on već ima i što će mu se u svim vezama ispoljiti, on je po svaku djevojku onda fatalan, tako da ja ne bih potencirala ovaj aspekt previše u sinastriji, nego aspekte koje nemate u natalnoj karti, osim ako je velika razlika u godinama u pitanju.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #26 poslato: 09:52:43, 06.Nov.2012. »
Ne bih ja to zanemarivala,pogotovo kad Pl aspektuje neku licnu planetu.On je sam od sebe opasan i intenzivan,a licne planete samim tim sto su licne,mnogo su bitne  :)
Natalna

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #27 poslato: 16:44:03, 06.Nov.2012. »
E vidis,to je dilema mnogih.Vecina ljudi smatra i po pravilu bi trebalo da je Ve teze,ali eto i ja imam primjer slican tvome(Mo0Pl,gdje je Pl moj),a cini mi se da ja to teze podnosim nego druga osoba  :) Pl je sam po sebi posesivan,vrlo snazan i intenzivan,vjerujem da je druga osoba osobi ciji je Pl velika slabost,te da je zato vuce sebi,pokusava da je mijenja ne bi li je sebi prilagodio i sl.U tom odnosu je tesko oboma,ali vrlo tesko se rastaju.
To je fatalnost koja se ne zaboravlja nikad u zivotu,znam iz licnog iskustva.
slazem se za sve :) pluton dozivljava veneru kao slabost a venera plutona?

*

Van mreže volonter

• **
  • 212
  • 14
« Odgovor #28 poslato: 16:46:51, 06.Nov.2012. »
Možda je taj aspekt dio njegovog natala, nešto što on već ima i što će mu se u svim vezama ispoljiti, on je po svaku djevojku onda fatalan, tako da ja ne bih potencirala ovaj aspekt previše u sinastriji, nego aspekte koje nemate u natalnoj karti, osim ako je velika razlika u godinama u pitanju.
ja u natalu imam opoziciju venere i plutona,tako da je kvadrat mog plutona i njegove venere u sinastriji meni djelovao,mada mislim da kada aspekt djeluje da to mora biti obostrano?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #29 poslato: 17:14:57, 06.Nov.2012. »
Jaka strast, posesivnost i pokušaj da se partner promijeni, ja bih rekla.
Strast i posesivnost da, ali promena ne baš...  jer je reč o transformaciji načina na koji će Venera dalje živeti.
Pluton toliko zadje duboko tako da posle njegovog delovanja Venera ima drugačije pogled na sve što se tiče Venerine simbolike. Pluton tu postaje deo nje bez koje ne može da živi, navikao je na nju.

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000