Marijan Risticevic na farmi

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Marijan Risticevic na farmi
« poslato: 23:09:22, 12.Sep.2010. »
Marijan Risticevic

(rođen 1. marta 1958. u Zemunu) je političar i zemljoradnik. Od 1996. godine je bio sekretar Koalicije „Vojvodina“, a od 2002. je predsednik Narodne seljačke stranke. Završio je Višu školu organizacije rada, živi u Novim Karlovcima.
Bio je predsednički kandidat Narodne seljačke stranke na izborima za predsednika Republike Srbije 2004. godine i na izborima 2008. godine. Marijan Rističević je predsednik Narodne seljačke stranke od 1999. godine.

*

Van mreže gospodja mama

• **
  • 186
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Marijan Risticevic na farmi
« Odgovor #1 poslato: 13:45:30, 06.Dec.2010. »
Da njega nema na farmi ne bi imao ko da radi posao
Ljubav je jedna strast koja nece da zna ni za prošlost ni za sadašnjost.
Balzak

*

Van mreže Maestro

• 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Marijan Risticevic na farmi
« Odgovor #2 poslato: 12:40:18, 01.Jan.2011. »
Bez dlake na jeziku, kakvog smo ga i upoznali u prethodnih 110 dana, Rističević je opleo po organizatorima i izneo sumnju u konačne rezultate glasanja, prema kojima je pobednica trećeg serijala Farme Katarina Živković, zvezdica Granda.

"Srbija je umorna od prevara. Moji navijači su bili mnogobrojni i neka se prebroje, ali neka se prebroje i oni drugi, neka se prebroje glasovi, ponovo. Više nije bitno ko glasa, već ko broji, a ni to, već ko proglašava. Proverite, proverite moje glasove i sve glasove, videćete onda i stvarni rezultat. Ovo je jedna velika prevara, ja to tvrdim i znam. Ja tražim da se proveri", rekao je Rističević.

http://www.smedia.rs/zabava/detalji.php?id=4011

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000