Testiranje boje ruza / karmina

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Testiranje boje ruza / karmina
« poslato: 23:18:14, 03.Sep.2010. »
SVE žene vrlo dobro znaju koliko je teško   pronaći ruž kojima će biti zadovoljne. Čak i kada im se neki veoma   svidi, kada ga kod kuće stave na usne ispostavi se da "to nije to".
Karmine u parfimerijama uglavnom testiramo na nadlanici.
Stručnjaci, međutim, kažu da je to pogrešno. Boju ruža treba   isprobati na jagodici prsta, jer je tu koža sličnija boji usana. Pri   izboru nijanse, posebno treba obratiti pažnju na boju kose, tena, boju   očiju, a naročito na odevne predmete za koje smo se odlučili za oređenu   priliku. 

izvor
« Najnovija izmena:: 11:18:10, 04.Sep.2010. elenica »

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
Odg: Testiranje boje ruza / karmina
« Odgovor #1 poslato: 11:54:03, 23.Avg.2012. »
Negdje sam procitala da je idealna boja ruza ona boja kad se stisne jagodica srednjeg prsta.

Kod mene je malo tamnija ruzicasta, uglavnom tu boju najvise i koristim. Slucajno. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #2 poslato: 11:56:57, 23.Avg.2012. »
Pa da, najljepša je boja slična prirodnoj boji, kao svijetla bordo ili tako nešto, kad smo našminkane, ali kao da nijesmo. Meni se sviđa način na koji šminkaju Italijanke u njihovim serijama, totalno prirodno izgledaju, a svježe :)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #3 poslato: 12:30:44, 23.Avg.2012. »
Zanimljive metode  ;D Ja koristim provjerene boje i nijanse,posto sam isprobavala svasta.
Najcesce koristim ruz boje koze,posto volim smokey eyes,a uz to najbolje pristaje.Zatim jarko i bordo crveni.Kod tog jarko crvenog vodim racuna da ima narandzasti podton,a ne ruzicasti,jer mi taj ruzno stoji.Volim i koral crveni na ciglasto i onaj boje breskve,te boje mi narocito fino idu uz ten,oci i novu boju kose.Inace mi pristaju sve tople boje ruza,jer mi je i ten tako nekako bez/zuckast,dok mi hladnije boje lose stoje,narocito ruzicasti tonovi,prljavo roze i nekako,ali sve druge nijanse,ne nikako.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000