Verujem da je autor ove teme hteo da kaže da svako ostavi
screenshot vašeg desktopa
ovako nešto ->
http://i207.photobucket.com/albums/bb301/Pedja-91-/Untitled-15.jpgTo možete uraditi pritiskom tastera na tastaturi "Print screen", koja je na većini tastatura prikazana kao "PrtScn" (taster se nalazi iznad tastera "Insert" i Delete"), i time ste "uslikali" ono što je prikazano na monitoru u tom trenutku.
Sledeće što treba uraditi, jeste otići u program "Paint", sa kojim verujem da ste svi upoznati, i pritiskom ctrl+v prebaciti tu sliku u program. Posle toga, spasite sliku na hard disk, i okačite je ovde kao i dosadašnje slike.