
E, bio je VIP VB, gledali smo "Vipovce" na Farmi, a sada će ih biti i u Survivoru.. Šta mislite o ovome?? Jel stvarno ili namešteno??
A evo i šta kažu na Mondu o tome.
Otputovali "VIP Robinzoni"Ekipa poznatih koji će učestvovati u VIP izdanju Survivora otputovala je na Filipine.
Na Aerodromu "Nikola Tesla" u dve ture otišle su slavne ličnosti koje će mesec dana preživljavati u teškim uslovima, i boriti se za 50.000 evra. Time je i obelodanjen spisak zvezda koje idu na Filipine.
Vesna i Nikolija Zmijanac, Goca Tržan, Aleksandra Perović, Biljana Cincarević, Nikola Rokvić, Miloš Vlalukin, Marko Bulat, Edin Škorić, Toni Petkovski, Nenad Knežević Knez, Andrej Maričić i Milan Rus mesec dana će provesti u Survivoru. Njima će se pridružiti još nekoliko poznatih, čija imena se i dalje čuvaju u tajnosti.
Dame su najviše brinule o tome kako će izgledati pred kamerama, i nadale se da će im dati "makar farbu za kosu", dok su muškarci uglavnom bili smireni iako ne znaju šta ih čeka u džungli.
VIP Survivor biće emitovan na Televiziji Foks, a početak šoua očekuje se u oktobru.
(MONDO)