Vjezbaona

• Odgovora: 47
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #20 poslato: 13:40:10, 16.Mar.2013. »
Da kraj ako si imala neku vezu do sada ili bi je prekinukla ili bi nastao zastoj da bi digli na neki viši nivo, gledam pluton kao suvladara pete..

Pojasni mi ovo malo bolje, nijesam shvatila, misliš da treba da prekinem vezu, pa onda da se mirimo?

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #21 poslato: 13:49:46, 16.Mar.2013. »
Samo da mi dragi ne bude udovac  :( Neće, nadam se, a vidi imam Mo60Sa, aspekt je separacioni i orbis je 6, može li ova šestica ukazati na posao i razliku u godinama?

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #22 poslato: 13:50:51, 16.Mar.2013. »
Ne mora ali bi mogli da prekinete da bi shvatili da ste jedno za drugo i onda brak ili zajednički život neki korak jer dolazi do toga da li treba napred ili ne ne znam pl na početku sedme a natalno suvladar pete, ili da 'sahraniš' sve dosadašnje ljubavi pa da se vežeš za nekog novog s kojim ulaziš u brak.. znaš da li se uklapa u neku tvoju trenutnu priču? 

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #23 poslato: 13:53:58, 16.Mar.2013. »
Baš je logično ovo što si napisala, što se tiče mog sadašnjeg ljubavnog statusa, ja sam sve sahranila i treba mi neko baš, baš novi, sve staro je za smeće, nema povratka niti trzaja nade ni sa moje ni sa njihove strane, sad sam led ledeni, niko mi se ne sviđa, nikom se ne sviđam.  ;D

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #24 poslato: 13:56:04, 16.Mar.2013. »
Ne mora ali bi mogli da prekinete da bi shvatili da ste jedno za drugo i onda brak ili zajednički život neki korak jer dolazi do toga da li treba napred ili ne ne znam pl na početku sedme a natalno suvladar pete, ili da 'sahraniš' sve dosadašnje ljubavi pa da se vežeš za nekog novog s kojim ulaziš u brak.. znaš da li se uklapa u neku tvoju trenutnu priču?

Još ja imam Ur0Ju u strijelcu na vrhu 6. kuće, znači da bi došla do braka, mora biti neki raskid.

*

• 848
  • 44
« Odgovor #25 poslato: 14:03:09, 16.Mar.2013. »
Jeste, doći će Jupiter ljetos u raka ti si asc ako ti pada prvo u 12 preko putovanja neka ljubav možda jer će sa tranz saturnom sa napravi fin aspekt.. jer iako neki kažu da Ju u sedmoj donosi brak ja mislim da je kod svakoga drugačije tebi će svakako donijeti širenje na polju posla ali i na polju emocija lijepo će da prodrma petu sa natalnim plutonom plus ovaj tranzirni Sa iako će ti uticati na posao pa sve skupa..

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #26 poslato: 14:07:07, 16.Mar.2013. »
Pa u tog Jupitera u raka ulažem najviše nade, da će donijeti vezu, a što se tiče posla, tu sam baš počela da se širim i usavršavam, ali nadam se da mi Jupiter tokom svog boravka u raka neće samo to donijeti...

*

• 848
  • 44
« Odgovor #27 poslato: 14:11:38, 16.Mar.2013. »
Planiraš li da putuješ negdje nešto preko posla on ti je natalno vl 6- e i jeste dugo u 12 i nije mu prijatno tamo ali ulazi u znak svoje egz pa bi možda pošla zbog posla pa da počneš neku vezu sa strane ili koja bi bila tajna ipak pravi dobre aspekte sa petom..
« Najnovija izmena:: 14:14:51, 16.Mar.2013. dvostruka djevica »

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #28 poslato: 14:13:51, 16.Mar.2013. »
Bilo je nagovještaja o putu u inostranstvo preko posla, ali još niko ništa ne pominje i nije precizirano, tako da ne znam oće li tog puta uopšte biti.

*

• 848
  • 44
« Odgovor #29 poslato: 14:20:14, 16.Mar.2013. »
Ali pazi da kad udje u raka pa čak i na poslednjim stepenima bliz i napravi opoz sa tvojim natalnim mjesecom ne donese i neželejenu trudnoću, iznenadnu mada mislim da bi to vodilo u brak..

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000