Vjezbaona

  • Odgovora: 47
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže univerzums

  • **
  • 202
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #10 poslato: 14:11:10, 10.Mar.2013. »
evo ako neko zeli moze da vezba na mojoj natalnoj,sakupih i onih 150 poruka :)




*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #11 poslato: 11:58:04, 16.Mar.2013. »
Dupla vaga sa stelijumom  u vagi pa ne nosiš one tipiče karakteristike ljudi koji marsovi tipovi (I kuća analogna znaku ovna) već i sedme prirodne kuće vage, mirnija si, rešavaš probleme na suptilniji način, ljubazna si i nasmijana prijatna si vl ti je u konjukciji sa suncem pa tako zračiš i drugima imas neki svoj sistem vrijednosti vladar druge je u prvoj u konj sa jupiter pa daje i da je to što si izgradila zasnovano na pravdi, jako ti je bitna pravda, suvladar druge u trećoj u strijelcu i ti na neki način širiš vidike ljudima oko sebe na osnovu tog nekog svog sistema, ali ne očekuješ da to prihvate, takodje kad zaradiš trošiš na putovanja ali i na bliske ljude i tu si dzentlwomen  :D a voliš i putovanja, porodica ti je važna ali postoji neka tajna vezano za oca možda ovaj S60Ne ili ti je na neki način umjetnička, ne svidja mi se ovaj Sa0 PLovdje, ti se brzo zaljubiš, nekako samo klikne,  uran vladalac pete pa ste prvo drugare još na početku treće, negdje sam ti ranije rekla za brak, posao takodje taj Ne pošto si rekla da si umjetnik lijepo bi bilo da pokušaš da nadješ posao negdje u blizini, komšiluku jer bi ti išlo podučaavnje u strijelcu ti je vladar ali znaš i da vikneš jer ti je u konj sa marsom ali u strijelcu pa uvijek neka borba za ideale  :D vladalac 9-e u 12 pa ti si mogla da studiraš sa strane i voliš da učiš u tišini ili sama ali merkur vladalac pa možda naglas ponavljaš brzo pamtiš jer ti je dobar asp sa uranom, na fakultetu si inače lako i sa ljudima izlazila na kraj jer je uran vl vodolije lijep asp sa merkurom pa si imala laku komunikaciju još uran skoro u trećoj iako imaš malo prijatelja jer ti je vl 11 u konj sa saturnom ipak ih voliš konj sa venerom nekako si uvjerena da si sebi najveći prijatelj vl 11 u 1 i analiziraš sve i svakoga u okruženju u 11 mjesec u djevici, ajde da sam nešto pogodila :( :)
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #12 poslato: 12:15:52, 16.Mar.2013. »
Super povezuješ. Aj ako ti nije muka još jednom mi pogledaj vladara uklještene 5. Veneru na 29. stepenu djevice, kako bi je objasnila?  ;D
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #13 poslato: 12:41:25, 16.Mar.2013. »
Kako ti je na Ve u djevici i to na 29 stepenu pa je u egz konjukciji sa stepenom pada, još napadnuta sa svih strana, konj sa marsom pa tebe privlače vatreni jer ovaj aspekt je takav ali je u djevici pa se to možda kod tebe odražava na njihovu inteligenciju ipak najjstrašnije je to što ona tako realna ali sa ovim neptunom ti baš zamagli oči i još što je na 29 stepenu mistike i opet neptunjanska a želi da uskoči u vagu pa ta bude onako mazna ženstvena, lakše bi joj bilo.. ne znam da li si imala problema sa prevarama muškaraca ili da su im se  mame miješale u vaše veze sa nekim saturn dipozitor mjeseca tradicionalnim stavovima u petoj po pitanju ljubavi, e sad baš odoh u maštanje  ;D možda ne bi trebalo da od svojih ženskih drugarica slušaš savjete koje ti daju jer ti je i jedanaesta uklještena a vl joj je vaga djelimično a u kvadratu sa mjesecom što je neslaganje sa ženama, sukobi ne znam ali opet možda imaš neke drugarice koje ti to nisu..  suvladar ma60Me potvrdjuje ono da ti je inteligencija kod partnera bitna      još i to što su Me i Ma u recepciji.. hiljadu stvari peta ti je neiscrpna..
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #14 poslato: 12:52:45, 16.Mar.2013. »
Bravo ti ga, sve si tačno pročitala, bilo je prevara od muškaraca, laži i obmana, a isto tako i iskorišćavanja i izdaja od ženskih prijateljica, i to baš, baš, koje me doživljavaju kao luckastu i duhovitu osobu, koja ne kapira da joj drugi rade iza leđa, a ja sve na kraju saznam, samo se pravim, jer ne daj bože da im kažem šta sve saznam, Morača ih ne bi oprala, glavno gledam se revanširat na suptilan nikako brutalan način da ne osjete, već da se pitaju i muče sebe pitanjima da li sam saznala.  ;)
Ovo je tačno za intelekt, to mi je kod muškarca najveći afrodizijak, ali treba da mi se sviđa taj njegov intelekt i da je meni sličan, kao mješavine djevice i škorpije da je, detaljan, analizira, a isto tako tajanstven, nedorečen, sarkastičan obojen metaforama i ostalim stilskih figurama.  ;D
Hvala ti.  :flowers:
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #15 poslato: 13:03:30, 16.Mar.2013. »
Ipak si škorpija realno, vratiš svakako ;) da za intelekt trebalo bi da ne bude mlak već onako direktan pomalo sarkastičan i britak ali nikako da je nelijep :P
 


*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #16 poslato: 13:12:27, 16.Mar.2013. »
Aha, uklještena škorpija, koliko god da sam otvorena u komunikaciji i odnosima sa ljudima, čak znam i previše, neke stvari čuvam samo za sebe, kao što je ljubav. Ova škorpija uklještena u petoj bi mogla da znači i smrt neke ljubavi, onako baš ili nečijeg života, da bi došlo do neke važne veze, sad ne znam  (rzm)
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #17 poslato: 13:25:19, 16.Mar.2013. »
E možda da sahraniš nekoga ali ne bih išla dotle jer bi to bilo nešto drugo ne partnera.. ja lupam ne znam..
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #18 poslato: 13:29:43, 16.Mar.2013. »
Možda njemu neko umre, evo mi je sad tranzitni Pluton na descedent, baš sam škorpija morbidna. Ili je ovo kraj neke veze da bi počela nova i bolja.
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Vjezbaona
« Odgovor #19 poslato: 13:38:50, 16.Mar.2013. »
Da kraj ako si imala neku vezu do sada ili bi je prekinukla ili bi nastao zastoj da bi digli na neki viši nivo, gledam pluton kao suvladara pete..
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000