Zasto ona nece ?

• Odgovora: 15
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Zasto ona nece ?
« Odgovor #10 poslato: 23:59:45, 25.Jul.2010. »
Sve je to lijepo receno, slazem se sa vecinom, krojimo mi zivot svoj svakako, ali nas taj isti zivot odvede tamo gdje se nismo nadali, cisto da nam kusa strpljenje, a lijepe su tvoje zelje, samo hoce li ta druga strana isto zeljeti, mozda jedno vrijeme da i hoce, a mozda se pojavi neko treci...ne mozes biti tako sigurna da ce sve ispasti kako si planirala.. To ti je ona stara, bolje biti sam, nego bilo s'kim... (mah:mah)

*

Van mreže bezvazdusna

• *
  • 63
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 00:10:09, 26.Jul.2010. »
Nikada ne ispadne onako kako planiras...
Ovo sam mislila za trenutak kada biras doticnog, po meni nije bitan novac, ni da li imas premalo ili previse godina, bitno je da on bude stabilna licnost koja zna sta znaci doneti nov zivot na svet. A to sta se moze desiti... pa moze da se desi da ne mogu da imam decu sa njim, pa da u krajnjem slucaju neko od nas ne pozivi dugo (zivot je to), a to da moze da se pojavi neko treci, naravno da moze i kod njega i kod mene.
Nisam ja mislila srecno do kraja zivota, ali me zaista izludjuju ljudi kojima se tako nesto desi, oni su nezreli, dete ispasta i onda kriv im svako, samo oni nikako.
Po meni dete se radja iz ljubavi, ne iz gluposti.
I da... sustina mog prvog posta jeste bolje sam nego sa bilo kim, zlatno pravilo.
Nemam vise razloga da ne verujem nego da verujem!

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #12 poslato: 00:20:32, 26.Jul.2010. »
Draga bezvazdusna to si lijepo rekla, da, sve stoji.. takav je zivot sa svim manama i ljepotama, ali ga mozemo poboljsati makar da ne pravimo gluposti.. ;)  Eto dragi momci, zato pametne djevojcice nece   8)

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #13 poslato: 18:59:51, 26.Jul.2010. »
A lična iskustva ?!
Meni se retko-zaista retko desi da neću ... uvek oboje isto/slično želimo u sex-u ...i to je najbolje  u vezi/kad sex funkcioniše sve je lepše ... inlove (perverzija)

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #14 poslato: 19:06:40, 26.Jul.2010. »
Hvala na otvorenosti i iskrenosti ;) lijepo je kad se ljudi vole, a jel se kad desilo da muskarac nece?  (e*e) (mah:mah)

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #15 poslato: 19:08:31, 26.Jul.2010. »
Meni ne !!!  (e*e) yeah inlove

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000