Losi momci

  • Odgovora: 40
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #10 poslato: 12:21:11, 09.Maj.2010. »
Muskarci koji su sigurni u sebe sto u fizickom sto u psihickom smislu, zreli, slobodniji i komunikativni, energicni, koji imaju vise iskustva sa zenama  to da, ali muskarci koji su narcisoidni, bezosecajni, skloni kriminalu, skloni alkoholu, drogi, koji missle da se ceo svet vrti oko njih itd.. to moze samo da odbije
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #11 poslato: 20:31:03, 10.Maj.2010. »
Muskarci koji su sigurni u sebe sto u fizickom sto u psihickom smislu, zreli, slobodniji i komunikativni, energicni, koji imaju vise iskustva sa zenama  to da, ali muskarci koji su narcisoidni, bezosecajni, skloni kriminalu, skloni alkoholu, drogi, koji missle da se ceo svet vrti oko njih itd.. to moze samo da odbije
A sta da kazem Elenice osim: k`o da si mene pitala sta da napises! ;D
 

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #12 poslato: 09:36:19, 11.Maj.2010. »
ali muskarci koji su narcisoidni, bezosecajni, skloni kriminalu, skloni alkoholu, drogi, koji missle da se ceo svet vrti oko njih itd.. to moze samo da odbije

Ali ti ne možeš sve to da znaš o takvom liku na prvi pogled  (*o*)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #13 poslato: 09:48:38, 11.Maj.2010. »
muskarci koji su narcisoidni, bezosecajni,koji missle da se ceo svet vrti oko njih itd..
Mislim da je ovo ipak ocigledno na prvi pogled. Takvi muskarci ce upravo ove "osobine" da stavljaju u prvi plan  (*o*)
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #14 poslato: 10:48:56, 11.Maj.2010. »
A sta da kazem Elenice osim: k`o da si mene pitala sta da napises!

Znala sam Nale da su nam slicni ukusi!  ;D Jedino sto razmisljam:Da nismo mnogo zahtevne?Odoh ja sad malo u off  ;D

Ali ti ne možeš sve to da znaš o takvom liku na prvi pogled  

Crvena, ali ko kaze da cu pasti odmah na prvi pogled bez ikakve price.Nakon prvog pogleda ide prva, druga, treca itd... prica, pa ma koliko oni prikrivali svoje osobine kad tad ih mozes prepoznati.Mada mislim da losi momci (ako govorimo o momcima koji odgovaraju opisu iz ovog texta) i potenciraju i isticu sve ove osobine u prvi plan  (*o*) Ne verujem da se trude da ih sakriju
Jedino se pitam zbog cega?  (rzm) (Da li je u pitanju to sto misle da im to pomaze u osvajanju ili ima jos nesto.A neki su jednostavno takvi po prirodi (*o*) ) .
« Najnovija izmena:: 11:21:12, 11.Maj.2010. elenica »
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #15 poslato: 14:41:31, 11.Maj.2010. »
Kad smo vec off, nek` smo jos malo (offtopic) pa cu dodati da ako to sto zelimo kraj sebe osobu koja zna koliko vredi i zasto vredi bas toliko (dakle nekoga ko sebe ne precenjuje nego se realno sagledava) onda da, zahtevne smo Elenice.
Naravno, ni ja nisam mislila da su osobine "losih momaka" bas vidljive na prvu loptu ali kazem - oni se ne trude ni da ih prikriju... Ima devojaka koje padaju na "prvu", a ima nas i kojima je ipak potrebno malo duze vreme da bi nas neko zainteresovao i osvojio ;D.
 


*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #16 poslato: 18:58:48, 11.Maj.2010. »
Postoji teza da "devojke padaju na lose momke. Da li je istinita??

Ne treba generalizovati (mislim da to svi znamo), ali uopsteno da ima i takvih devojaka koje privlace takvi muskarci (konkretno-koji odgovaraju opisu iz ovog texta da su narcisoidni, bezosecajni, manipulativni, impulsivni, agresivni, koristoljubivi, svaleri, koji imaju nesto "sirovo" u sebi i ostale lose osobine) i koje su spremne na vezu sa takvima i da sve to trpe

 
  Ima devojaka koje padaju na "prvu", a ima nas i kojima je ipak potrebno malo duze vreme da bi nas neko zainteresovao i osvojio ;D.

Bas tako Nale, nekima je ipak potrebno malo vremena da bi ih neko osvojio a samim tim i sa vremenom ako ima losih osobina (bezosecajnost, manipulativnost, narcisoidnost, agresivnost, svrljanje sa strane, sklonost drogi, alkoholu, kriminalu, koristoljubivost... osobine koje su u pravom smislu reci Los lose) primetice se.

Crvena-zasto bi neko ko je slobodniji i hrabriji odmah bio i los (u smislu da je bezosecajan, narcisoidan, manipulativan, agresivan, sklon kriminalu, drogi itd. ako govorimo o momcima koji su u pravom smislu te reci losi)?Mislim da to ne znaci da je "los momak"  (*o*)
« Najnovija izmena:: 19:05:13, 11.Maj.2010. elenica »
 

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #17 poslato: 11:57:39, 23.Maj.2010. »
Ne treba generalizovati (mislim da to svi znamo), ali uopsteno da ima i takvih devojaka koje privlace takvi muskarci (konkretno-koji odgovaraju opisu iz ovog texta da su narcisoidni, bezosecajni, manipulativni, impulsivni, agresivni, koristoljubivi, svaleri, koji imaju nesto "sirovo" u sebi i ostale lose osobine) i koje su spremne na vezu sa takvima i da sve to trpe.

Auuuu bre.. Pa ispade ako na nekog "padas" podrazumeva i da ces se udati za njega :D  Naravno da ni jedna pametna nece sa takvim da bude duze vreme i da trpi tako nesto.. Ali kada govorimo o obicnom flertu, u mom slucaju, pre bih to radila sa ovako nekim muskarcem neko sa nekim tihim, mirnim..
Pa zar vi devojke nemate niceg djavolastog u sebi?? 
« Najnovija izmena:: 12:02:20, 23.Maj.2010. crvena »
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #18 poslato: 12:10:19, 23.Maj.2010. »
Joj crvena, ma nemam ja nista od flerta sa takvim "pacijentima"  ;D, ne treba meni flert samo, nego nesto ozbiljnije...A sa njima nema nista sem flerta.  :D
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Losi momci
« Odgovor #19 poslato: 01:43:51, 11.Feb.2011. »
 8)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
211 Odgovora
16669 Pregleda
Najnovije: 12:15:48, 24.Jan.2018.
Miloš Mi.
0 Odgovora
863 Pregleda
Najnovije: 00:11:27, 15.Avg.2014.
Bojan-
5 Odgovora
1385 Pregleda
Najnovije: 23:49:26, 10.Dec.2014.
elena86