Losi momci

  • Odgovora: 40
Stranice: 1 2 3 ... 5 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Losi momci
« poslato: 13:48:26, 13.Apr.2010. »
Naučnici se slažu: žene vole loše muškarce

Novo istraživanje potvrdilo je ono čega su se svi dobri momci bojali - devojkama su loši momci neodoljivi.

Stručnjaci su otkrili tri negativne crte ličnosti koje imaju zločesti muškarci, a na koje padaju žene. To su narcisoidnost, makijavelistički pristup životu i bezosećajnost.
Muškarci koji su opsednuti sobom a uz to i manipulativni, bezosećajni, impulsivni, u potrazi za zadovoljstvom, koji iskorićtavaju i skloni su prevarama i imaju makijavelistički pristup - da cilj opravdava sredstvo - poseduju očito neku privlačnu snagu. Oni, naime, za razliku od dobrih momaka imaju više seksualnih avantura. Ovakvi muškarci navodno imaju plodniji i bogatiji ljubavni život i imaju više potomaka. Ipak, žene koje s njima ostanu uglavnom su nevoljene, izolovane i često ranjive.
Doktor Peter Jonason koji je vodio ovo američko istraživanje kaže da se ove karakterne crte najbolje vide u liku Džejmsa Bonda.
- On je očito neprijatan, vrlo ekstrovertan, voli da isprobava nove stvari, nove žene i da ubija ljude - rekao je za „Nju sajentist“ Jonason.
Muškarci koji poseduju ove tri mračne karakteristike imaju impulsivan pristup i zavode mnogo žena. Veća je verovatnoća da će imati i više dece, ali teško podnose zadržavanje na jednom mestu.
Izvor:BlicOnline

Postoji teza da "devojke padaju na lose momke. Da li je istinita??


...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 


*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #1 poslato: 22:40:07, 13.Apr.2010. »
Pa ne znam,ne volim uopstene definicije sta se kome svidja,ali zene vole ekstrovertne,pricljive,harizmaticne muskarce koji privlace paznju i mirisu na nevolju ;D
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #2 poslato: 23:14:22, 13.Apr.2010. »
Citat
Muškarci koji su opsednuti sobom a uz to i manipulativni, bezosećajni, impulsivni, u potrazi za zadovoljstvom, koji iskorićtavaju i skloni su prevarama i imaju makijavelistički pristup - da cilj opravdava sredstvo - poseduju očito neku privlačnu snagu.
Ne padam na ovo, da li treba da se zabrinem?  ;D

Harizmatican, zadovoljan sobom, neko ko ceni sebe i svoje kvalitete  8) ali ih ne potencira i ne promovise se na svakom koraku, neko ko ima jos uvek ono nesto ljudsko u sebi, kome empatija nije stani pojam - to moze da me osvoji  ;D ... ali muljanje, narcisoidnost, sklonost ka prevarama - ukusi su definitivno razliciti i ne vredi raspravljati ali mi se namece pitanje: kome normalnom ovo moze da se svidi?  ;)
 

*

Van mreže olishka

  • ***
  • 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #3 poslato: 01:32:37, 14.Apr.2010. »
Mene bas odbijaju takvi muskarci. Nadobudni i puni sebe. Mada to ponekad moze da bude i maska.
 

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #4 poslato: 13:17:05, 17.Apr.2010. »
Hocete da kazete da ce vam pre zapasti za oko neki lik koji sedi sam ili eventualno sa par drugara, miran i nepomican u nekom mracnom delu lokala, a ne neki slobodniji, hrabriji, koji ce pokusati da vas osvoji na 1001 nacin??
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #5 poslato: 14:02:47, 17.Apr.2010. »
Ako je sklon kriminalu,ako je neosetljiv,ako bih me varao ..ne bih bila sa takvim i to mi ne odgovara  (*o*)
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #6 poslato: 16:09:12, 17.Apr.2010. »
Hocete da kazete da ce vam pre zapasti za oko neki lik koji sedi sam ili eventualno sa par drugara, miran i nepomican u nekom mracnom delu lokala, a ne neki slobodniji, hrabriji, koji ce pokusati da vas osvoji na 1001 nacin??

Ja necu to da kazem  ;D
Taj koji ce da bude naporan i dosadan ce me pre odbiti nego sto ce me osvojiti ALI neko ko je harizmatican i ima crtu tajanstvenosti u sebi eee taj hoce. Procita li ti Crvena sta sam napisala? :p Mora da drzi do sebe, da ceni sebe ali ne da se precenjuje i bla bla ;)
 

*

Van mreže tikica

  • *****
    Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Losi momci
« Odgovor #7 poslato: 20:35:39, 17.Apr.2010. »
Mozda moj decko ima nesto od ovoga ali ipak ga volim  :-[
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 

*

Van mreže narcisa zec

  • *****
    Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #8 poslato: 22:16:43, 22.Apr.2010. »
Da. Mene lično prije osvaja tip muskarca koji ima nesto mangupsko u stavu. Koji ima "herca" itd. To kad je početna faza u pitanju. Kasnije postrozavam kriterijum  ;D ako je bas previse los  :) Neke stvari ako imas dostojanstva ne mozes da tolerises.
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta
 

*

Van mreže taMAra

  • *
  • 21
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Losi momci
« Odgovor #9 poslato: 14:45:58, 04.Maj.2010. »
Losi ne dolaze u obzir  (*o*)
« Najnovija izmena:: 12:42:51, 25.Jan.2014. Atomski mrav »
 


Stranice: 1 2 3 ... 5 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
211 Odgovora
16675 Pregleda
Najnovije: 12:15:48, 24.Jan.2018.
Miloš Mi.
0 Odgovora
863 Pregleda
Najnovije: 00:11:27, 15.Avg.2014.
Bojan-
5 Odgovora
1386 Pregleda
Najnovije: 23:49:26, 10.Dec.2014.
elena86