Silikonske usne

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Silikonske usne
« poslato: 02:06:37, 13.Apr.2010. »
Oduvek me je zanimalo kakav je osecaj imati silikon u usnama.. Ima li razlike, ili bude potpuno isto kao i pre zahvata?
Nikad ne bih to uradila, jer sam zadovoljna svojim prirodnim..

Da li biste ugradile silikone u usne?
Usne koje poznate zene vam se dopadaju ( a da imaju silikone)?
« Najnovija izmena:: 14:59:51, 13.Apr.2010. crvena »


...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 


*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Silikonske usne
« Odgovor #1 poslato: 22:20:08, 13.Apr.2010. »
Ne bih,vidi se na mom avataru da mi ne treba ;D Nemam nista protiv ove intervencije,vidjala sam i lepo i ruzno odradjene usne-najvaznija je mera :) Ko zeli nesto vise da sazna o materijalima koji se koriste i samom zahvatu ima u mom delu foruma zdravlje temu(kako se izreklamirah ;D).
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Silikonske usne
« Odgovor #2 poslato: 23:06:46, 13.Apr.2010. »
Ni ja ne bih (ne treba mi  ;D ali i da je drugacije, opet ne bih)
Ne znam ni jedne lepe, silikonske usne. Sve mi izgledaju kao da ih je operisao isti dr. plasticar koji nema smisla za meru i estetiku  ;D
Mislim da nije isti osecaj kao sa prirodnim usnama  (*o*) .
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Silikonske usne
« Odgovor #3 poslato: 23:19:06, 13.Apr.2010. »
Skoro je jedna moja drugarica stavila silikon ali samo u gornju usnu...i bas sam je pitala kakav je osecaj i ima li razlike ona rece nista posebno, sve kao i pre.Jedino sto ne znam ima li veze sa tim sto je ona jako malo silikona stavila.
U svakom slucaju ne bih stavljala silikon (niti imam potrebe a i da imam ne verujem da bih to radila, jednostavno sto je priroda dala to je to).
A sto se tice poznatih Bekvalac-kazu da su silikoni, pa ako jesu dobro su odradjeni.
Mozda Ceca ali ih previse puci.
Jahovic-ako je stavila silikon onda su lepo odradjene usne iz razloga sto je bila umerena u tome.




 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
30 Odgovora
28956 Pregleda
Najnovije: 13:27:12, 23.Apr.2020.
pg crna gora
2 Odgovora
2776 Pregleda
Najnovije: 15:05:30, 21.Maj.2010.
elenica
0 Odgovora
797 Pregleda
Najnovije: 13:40:02, 22.Avg.2014.
maraja