Mars konjukcija kvadrat opozicija Pluton (0,90,180)

• Odgovora: 17
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Mars konjukcija kvadrat opozicija Pluton (0,90,180)
« Odgovor #10 poslato: 09:17:17, 07.Nov.2012. »
kako da tumacim to da putem dispozitora ovaj moj natalni kvadrat prelazi u trigon,a zatim u konjukciju i tu ostaju?
dakle u lavu ma90pl, so dis vodi u raka ma120pl,a mo dis u sco ma0pl..
jedan astrolog mi je rekao da su mi pl i sa konacni dispozitori,tako da pl vuce marsa kod sebe...kakve promene mogu da ocekujem putem ovih dispozicija i njihovih aspekata s obzirom da me obe planete opisuju direkno?
napetost,sklad,napetost zauvek? :)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 10:41:40, 07.Nov.2012. »
kako da tumacim to da putem dispozitora ovaj moj natalni kvadrat prelazi u trigon,a zatim u konjukciju i tu ostaju?
dakle u lavu ma90pl, so dis vodi u raka ma120pl,a mo dis u sco ma0pl..
jedan astrolog mi je rekao da su mi pl i sa konacni dispozitori,tako da pl vuce marsa kod sebe...kakve promene mogu da ocekujem putem ovih dispozicija i njihovih aspekata s obzirom da me obe planete opisuju direkno?
napetost,sklad,napetost zauvek? :)

Napetost i unutrašnji bijes i agresija, koji se na kraju uvijek prevaziđu sopstvenim naporom, ali to je možda cjeloživotna borba sa samim sobom.  ;)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #12 poslato: 12:15:26, 07.Nov.2012. »
da,pretpostavljam da je donekle tako,recimo ako sam u jednom delu zivota bombastican ma leo,zatim se smirujem ili dozivljavam pad i povlacim ma can,a zatim vracam jaci nego ikad ma sco...ima li logike?
ne svidja mi se samo sto je na ma a jos vise pl tesko uticati kad sam bas zbog njih strasno energican,a poslednji aspekt 0 je tvrd,sudbinski...
nije mi bas jasno

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #13 poslato: 13:14:15, 07.Nov.2012. »
Ima logike. Najenergičnije planete i još u kvadratu. ;D Bar ti ne hvali energije iako je ona destruktivna ponekad, Pluton daje i mogućnost uzdizanja iz pepela.
Jeste da nije tema, ali moram pomenuti da ja često osjećam unutrašnju nervozu i destrukciju podstaknutu nezadovoljstvom na emotivnom planu. Dispozitor Sunca u škorpiji mi je Mars u djevici koji je u kvadratu sa vladarem 1. kuće Mjesecom u jarcu, znači Mo90Ma, pa kažu to je nervoza i razdražljivost zbog nemogućnosti da se iskažu osjećanja, mada ja nemam taj problem, umijem ih pokazati, bar tako mislim (*o*), ali osjećam tuđu nadraženost i unutrašnja previranja, pa te tuđe emocije i nezadovoljstva me znaju unervoziti baš, naravno ovo sve osjećam prema ljudima sa kojima provodim puno vremena. Drugi dispozitor mog Sunca je Pluton koji je u sekstilu sa Mjesecom, pa je ublažen aspekt Mo90Ma.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #14 poslato: 18:16:06, 07.Nov.2012. »
da,imam ga i ja,mo90ma i mo0pl,pa nema sta da ga izvadi...pri tome su mi te planete vladari so znaka i asc,sto znaci da sam ja u sukobu sa samim sobom prvo,a zatim i sa ostatkom sveta..
ne znam koji mi je kvadrat gori jer su sve emotivne i energicne planete medjusobno kvadrirane..
ma90pl uvek okrecem protiv sebe,znaci bas retko sam destruktivan ali sam cesto autodestruktivan..mozda je najbolje prazniti ovaj aspekt pucanjem u streljani,borilackim sportom i sexom.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 08:08:57, 08.Nov.2012. »
Tačno tako, a Mile Dupor kaže mirni tipovi slome loše aspekte u sebi, a kod ostalih bude i spoljnih događaja preko kojih se sve to odrazi. Ima ga i moja drugarica rođena 10.07.1987., rak/jarac, zovem je otrov u maloj bočici, sitna, a dinamitna, njoj je Pluton egzaktnom na MC. ;D

*

Van mreže dacmanka

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #16 poslato: 21:40:48, 23.Nov.2015. »
Rodjena sam 12.01.1984. 08:20h Bg. Zanima me sta mislite o kunjikciji marsa i Plutona a sve to u dkorpiji?Kako bi opisali taj aspek u mom natalu,sobzirom da oni zajedno prave sekstil sa neptunom,Merkurom i jupiterom a opoziciju sa Mo!!!Hvala punooo (mah:mah)

*

Van mreže Kata:)

• *
  • 4
  • 0
« Odgovor #17 poslato: 15:19:46, 24.Feb.2018. »
Aspekt stalne borbe sa samim sobom!

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000