Ivica Dačić-Najevropljanin

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Ivica Dačić-Najevropljanin
« poslato: 22:34:13, 09.Apr.2010. »
Beograd -- Zameniku premijera i ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću večeras uručena nagrada "Najevropljanin 2009", koja se dodeljuje za doprinos u približavanju EU.
Dačić je rekao da će doći vreme kad će cilj svih političkih stranaka u Srbiji biti ulazak u Evropsku uniju. On je rekao da je njemu mnogo lakše neko drugim političarima i liderima stranaka jer se od njega nije očekivalo da doprinese evrointegracijama Srbije.
U obrazloženju nagrade navedeno je i da se Dačić kao ministar unutrašnjih poslova uspešno i beskompromisno borio protiv korupcije i kriminala, da je prošle godine donesen novi zakon o saobraćaju, da su izdavani biometrijski pasoši i da je uverio kolege iz EU da je Srbija ispunila uslove za Šengensku belu listu.

 Izvor: Beta, Tanjug


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000