Kakav je on u seksu?

  • Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

*

Van mreže SnowLady

  • **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #10 poslato: 22:38:40, 24.Mar.2009. »

kako da iz natalne karte izvucem podatak npr kakav je neki momak u seksu?
Pa pogledaj dje mu je MA, ja se danas bas zakacila za njega, nisam ni gledala tranzite, mora da mi je MO-dnevni dogadjaji u prvoj kuci heheheh!!! Sad malo ozbiljnije, zavisi gdje mu je MA, dalje, stepen vrha 8.kuce, znak 8-kuce, planete u 8.kuci i naravno aspekti koje te planete prave....Jednostavno, a prvo mu gledaj u oci, one ce ti dosta reci!  :D :D :D
« Najnovija izmena:: 15:10:15, 23.Apr.2009. * Charobnjak * »
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete
 


*

Van mreže mysty

  • **
  • 144
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #11 poslato: 00:27:08, 25.Mar.2009. »
Ali i Venera je ta koja pokazuje kakve zene voli..........

*

Van mreže ninaaaaa

  • *
  • 19
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #12 poslato: 17:34:54, 24.Apr.2009. »
ja recimo znam da padam na mars u skorpiji,mesec,veneru u ovnu...ili eventualno mars u vagi.ali mars u skorpiji koji pravi dobar aspekt sa mojim mo/ma je za mene sigurno dobar.(bar na tom polju)

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #13 poslato: 21:55:27, 24.Apr.2009. »
ja recimo znam da padam na mars u skorpiji,mesec,veneru u ovnu...ili eventualno mars u vagi.ali mars u skorpiji koji pravi dobar aspekt sa mojim mo/ma je za mene sigurno dobar.(bar na tom polju)

Da, mozda bi i najbolje bilo da ti Mars i Mesec budu aktivirani nekim trigonom da prostruji tu energija kako treba...
 

*

Van mreže scorpiorising

  • *
  • 57
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #14 poslato: 05:46:16, 23.Jul.2009. »
Meni je bizarno koliko je jedan bivsi decko moje drugarice(dakle, znam detalje iz spavace sobe ;)) 'mlak' i nezan...onako njaaaaaaaaaaaaaaa...s obzirom da ima MA u Skorpiji u 8k...koji je u siroj konjunkciji(ili paraleli, kako se to vec zove?!?) sa PL(6 stepeni separaciono) i SA(7 st aplikaciono)...8k pocinje u Vagi, VE u 11k u Jarcu-mozda ga ova dupla(Jarac i 11k pod vladavinom Vodolije kojoj je suvladar SA) saturnovska energija hladi? Pa jos mu je MA na 8. stepenu - opet Skorpija!!! A sve ove planete, SA, MA i PL su u sekstilu sa uskom konjunkcijom VE0JU0NE u Jarcu...mozda je preveliki idealista pa mu moja drugarica nije bila dovoljno blizu idealu da izazove njegove sex supermoci? ;D

Ma ne znam, ali kod njega nema ni traga od skorpijastog intenziteta kojim bi trebao zraciti...Inace je dupla Vodolija sa Mesecom u Strelcu i ovaj kombo ga savrseno opisuje - intelektualni idealista

*

Van mreže kaliopaworld

  • **
  • 134
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #15 poslato: 13:24:18, 25.Jul.2009. »
Obicno me privuce,zbog dc-a u ovnu muskarac koji ima jaceg Ma.Upoznam jednog koji ima Ma u vagi,sto bi znacilo veoma slab Ma...medjutim taj mladic ima Ve u skorpiji (takodje slaba).Znaci oni su u recepciji po vladarstvu. Iz toga sam zakljucila da tada ni Ve ni Ma nisu toliko slabi,vec naprotiv.Kako vi gledate na to?
« Najnovija izmena:: 13:35:11, 25.Jul.2009. kaliopaworld »
 


*

Van mreže jupiter u raku

  • **
  • 285
  • 1
  • Pol: Žensko
  • volim Paris
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #16 poslato: 17:15:35, 25.Jul.2009. »
kaliopa,drago mi je da si se oglasila... :)

pa naravno, da uzajamna recepcija po vladarstvu osnažuje obe planete ,pa kao da su zamenile mesta i našle se u svom sedištu..

znači ,to je dobro i opisije da čovek ima jakog marsa, a i jaku veneru,bez obzira što na prvi pogled ne izgleda tako..

volela bih da čujem i druga mišljenja,jer ovo je slaganje,a bilo bi dobro da neko iznese suprotno mišljenje i da ga obrazloži...

da dodam i moje mišljenje o 8 kući...

to je kuća skorpionska,kuća straha,razmišljana o smrti i kuća  smrti....pored onoga da predstavlja novac i pokretnu imovinu partnera,novac drugih ljudi,nasleđe itd...

« Najnovija izmena:: 17:48:58, 25.Jul.2009. jupiter u raku »
nikad ne reci nikad
 

*

Van mreže kaliopaworld

  • **
  • 134
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #17 poslato: 12:56:09, 26.Jul.2009. »

kaliopa,drago mi je da si se oglasila... :)

pa naravno, da uzajamna recepcija po vladarstvu osnažuje obe planete ,pa kao da su zamenile mesta i našle se u svom sedištu..

znači ,to je dobro i opisije da čovek ima jakog marsa, a i jaku veneru,bez obzira što na prvi pogled ne izgleda tako..

volela bih da čujem i druga mišljenja,jer ovo je slaganje,a bilo bi dobro da neko iznese suprotno mišljenje i da ga obrazloži...

da dodam i moje mišljenje o 8 kući...

to je kuća skorpionska,kuća straha,razmišljana o smrti i kuća  smrti....pored onoga da predstavlja novac i pokretnu imovinu partnera,novac drugih ljudi,nasleđe itd...



I meni je drago. Pogotovo sto vidim drage ljude.
Seksualnost,hm neki to vezuju za 8k,mada ima veze sa 5k? Pre svega jer 5k predstavlja i zadovoljstva. Kakvo je tvoje misljenje o tome ? Naravno ,za seksualnost posmatramo i planete Ma,Ve,So,pa i Mo.
Jos da dodam 8k moze biti i regeneracija,transformacija.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #18 poslato: 01:53:54, 13.Avg.2009. »

Meni je bizarno koliko je jedan bivsi decko moje drugarice(dakle, znam detalje iz spavace sobe ;)) 'mlak' i nezan...onako njaaaaaaaaaaaaaaa...s obzirom da ima MA u Skorpiji u 8k...koji je u siroj konjunkciji(ili paraleli, kako se to vec zove?!?) sa PL(6 stepeni separaciono) i SA(7 st aplikaciono)...8k pocinje u Vagi, VE u 11k u Jarcu-mozda ga ova dupla(Jarac i 11k pod vladavinom Vodolije kojoj je suvladar SA) saturnovska energija hladi? Pa jos mu je MA na 8. stepenu - opet Skorpija!!! A sve ove planete, SA, MA i PL su u sekstilu sa uskom konjunkcijom VE0JU0NE u Jarcu...mozda je preveliki idealista pa mu moja drugarica nije bila dovoljno blizu idealu da izazove njegove sex supermoci? ;D

Ma ne znam, ali kod njega nema ni traga od skorpijastog intenziteta kojim bi trebao zraciti...Inace je dupla Vodolija sa Mesecom u Strelcu i ovaj kombo ga savrseno opisuje - intelektualni idealista

Iako nemam njegovu kartu prema onome od aspekata sto si nabrojala mogu da ti kazem da je ta osoba destruktivna. Sama sebe muci i psiha joj je slaba tacka.
 

*

Van mreže SnowLady

  • **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Kakav je on u seksu?
« Odgovor #19 poslato: 20:56:49, 20.Maj.2010. »
Meni je bizarno koliko je jedan bivsi decko moje drugarice(dakle, znam detalje iz spavace sobe ;)) 'mlak' i nezan...onako njaaaaaaaaaaaaaaa...s obzirom da ima MA u Skorpiji u 8k...koji je u siroj konjunkciji(ili paraleli, kako se to vec zove?!?) sa PL(6 stepeni separaciono) i SA(7 st aplikaciono)...8k pocinje u Vagi, VE u 11k u Jarcu-mozda ga ova dupla(Jarac i 11k pod vladavinom Vodolije kojoj je suvladar SA) saturnovska energija hladi? Pa jos mu je MA na 8. stepenu - opet Skorpija!!! A sve ove planete, SA, MA i PL su u sekstilu sa uskom konjunkcijom VE0JU0NE u Jarcu...mozda je preveliki idealista pa mu moja drugarica nije bila dovoljno blizu idealu da izazove njegove sex supermoci? ;D

Ma ne znam, ali kod njega nema ni traga od skorpijastog intenziteta kojim bi trebao zraciti...Inace je dupla Vodolija sa Mesecom u Strelcu i ovaj kombo ga savrseno opisuje - intelektualni idealista

Muskarca koga si opisala, ne interesuje seks, koliko ga interesuju parapsiholoske i ostale aktivnosti vezane za energiju SCO.Takodje reklo bi se da je teski destruktivac, zigolo, pa trzai dominantnu zenu, karijeristu. A s druge strane tezi idealnoj vrsti ljubavi, tako da se ovdje odslikava dvoslojna licnost, koja od svojih prohibicija, destruktivnosti i blokada, ne moze zadovoljiti svoje seksualne apetite.

Tesko da se seksualna zelja moze izazvati kod njega, jer covjek ima ozbiljne probleme, a seksualni potencijal se posjeduje i ne moze se energija kumulirati u pravom smjeru, sve dok se ne oslobodi ociglednih kocnica i strahova, kojima se trebaju traziti korjeni. Svakako, ovako je nezahvalno govoriti kad se parcijano iznose aspekti!
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
12 Odgovora
5830 Pregleda
Najnovije: 12:26:46, 02.Feb.2014.
delhaj
1 Odgovora
1149 Pregleda
Najnovije: 20:51:38, 12.Dec.2012.
malaopasna
19 Odgovora
2511 Pregleda
Najnovije: 12:24:44, 13.Jul.2014.
nevenica