Zarada internetom

• Odgovora: 13
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Zarada internetom
« poslato: 15:24:34, 01.Mar.2010. »
Da li ste čuli za on line sajtove gde se možete  besplatno registrovati,a onda gledati reklame,igrati igrice i sl i za to biti plaćeni?To je posao paid to click.Ima mnogo sajtova koji nude ovu varijantu ali malo ih je proverenih i onih koji zaista upalćuju.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Zarada internetom
« Odgovor #1 poslato: 19:15:44, 01.Mar.2010. »
Da li ste čuli za on line sajtove gde se možete  besplatno registrovati,a onda gledati reklame,igrati igrice i sl i za to biti plaćeni?
Čuo sam za takve reklame a za takvu zaradu nikad. :mig:

To je posao paid to click.Ima mnogo sajtova koji nude ovu varijantu ali malo ih je proverenih i onih koji zaista upalćuju.
Ne gubite vreme...

Uostalom već sam pisao o tome...
http://mojforum.net/index.php/topic,2932.0.html
« Najnovija izmena:: 22:28:56, 01.Mar.2010. miss80 »

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #2 poslato: 22:31:52, 01.Mar.2010. »
Pa pošto je u pitanju posao nisam znala da na nekom drugom delu foruma postoji tema....Znam ljude koji su ipak dobili novac od ovoga jedino što nisu u pitanju velike pare.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #3 poslato: 22:37:40, 01.Mar.2010. »
Nemoj samo linkove da postavljaš.
Jedino što možeš da dobiješ je virus ili trojanac...   :smehotres:

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #4 poslato: 22:40:01, 01.Mar.2010. »
Mnogo si postao duhovit ;D
Kakvi linkovi,htela sam samo da vidim šta forumaši misle,ima li od toga zarade?

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 22:53:38, 01.Mar.2010. »
Ok, neću da te ubedjujem.

Na internetu se svašta nudi. Linkovi su na sve strane a ljudi koji pokušavaju takvim kliktanjem da stvore novac nisu ni svesni šta se krije ispod tih linkova. Oni koji su spremni da poveruju u ovako nešto su velike naivčine. Nemam ništa protiv tih ljudi ali toliko da se zna o čemu se radi. Ko voli neka klikće...

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #6 poslato: 23:24:46, 01.Mar.2010. »
Kao sto Charobnjak rece, gubljenje vremena.. Znam nekoliko ljudi koji su na sve strane kliktali i nista..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže Nightmaster

• **
  • 437
  • 3
« Odgovor #7 poslato: 10:58:23, 02.Mar.2010. »
Kao sto Charobnjak rece, gubljenje vremena.. Znam nekoliko ljudi koji su na sve strane kliktali i nista..
+1
Trenutno jedino na lockerz idem, pošto znam da to nije prevara. I naravno google adsense, ali to nije za regularne korisnike neta.
It's better to burn out, than to fade away...

*

Van mreže logomaster

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 12:03:00, 02.Feb.2011. »

Ako ste već svakodnevno na internetu, zašto to ne biste unovčili?

O ovome se radi:

PTC sajtovi (Paid To Click Sites), što u prevodu znači >Zarađivanje kliktanjem<, su sajtovi na kojima se praktično kliktanjem zarađuje novac. Naime, na ovom sajtu svakodnevno treba da kliknete na određen broj reklama koje dobijete, i svaka od njih treba da stoji na vašem monitoru 30 sekundi. To je cela filozofija.
Obično se za jednu reklamu dobije po 1 cent, a broj reklama koje svakodnevno dobijete zavisi od sajta na kojem ste se registrovali.
Zaradićete više ukoliko imate i svoje referale (osobe koje klikću za sebe, ali i vi dobijate deo njihove zarade). Do njih dolazite tako što se neko registruje posle vas i pri registraciji upiše da ste ih vi ,,uvukli’’ u posao. Takođe, oni se mogu i iznajmiti.
Postoji gomila PTC sajtova, od kojih ima i onih lažnih. Ovaj koji vam ja preporučujem sam lično proverio i uverio se da nije prevarantski i da redovno isplaćuje novac.
Ja trenutno zarađujem oko 7 dolara dnevno, što znači oko 50 dolara nedeljno, odnosno oko 200 dolara mesečno. S tim što ste duže vremena član sajta, povećava vam se i zarada.
Najbitnija stvar je da budete strpljivi jer nećete preko noći zaraditi neke pozamašne sume. Ali ako budete bili strpljivi i svakodnevno otvarali reklame (što vam oduzme maksimalno 10 minuta dnevno), možete doći do lepog profita.
Ovo vam je link preko kojeg se možete registrovati. Ukoliko se registrujete preko njega postaćete moj referal. Time vi ništa ne gubite. To će nam samo omogućiti međusobnu komunikaciju i mogućnost da me pitate šta god vam nije jasno.

Srećno!

Pošto ne mogu da okačim ovde link zbog spam-a, javite mi se na businesshalf@yahoo.com, pa ću vam poslati link..  :)

*

Van mreže anuska

• **
  • 103
  • 0
« Odgovor #9 poslato: 20:11:00, 12.Feb.2011. »
Skeptik sam po pitanju zarade netom. >:(

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000