IT novosti

  • Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: IT novosti
« Odgovor #20 poslato: 13:35:20, 13.Nov.2014. »
Microsoft Office, Skype, Xbox paket
Povezivanje u pakete bi moglo da bude reč koja kod kompanije Microsoft izaziva loša sećana imajući u vidu probleme koje je ova kompanija imala sa zakonodavcima kada je reč o njenim proizvodima. Ali ovih dana je takva opcija ponovo dobra za kompaniju. Microsoft je naime izdao novi promotivni paket koji kombinuje proizvodne i zabavne servise po ceni od $199 za godinu dana. Novi Work & Play paket uključuje Office 365 Home, Xbox Live Gold, Xbox Music Pass i Skype Unlimited Word and WiFi. Paket će biti dostupan do 4. januara, odnosno kao Microsoft navodi dok traju zalihe. Office 365 Hom pretplata uključuje Word, Excel i PowerPoint.


http://www.cnet.com/news/microsoft-packages-one-year-of-office-skype-xbox-access-for-199/#ftag=CAD590a51e
Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: IT novosti
« Odgovor #21 poslato: 17:27:15, 20.Avg.2015. »
Kompjutere ćemo uključivati GLASOM!

Personalni kompjuteri (PC) moći će da se pokreću glasom zahvaljujući novim Intelovim čipovima. Pokretanje uređaja biće moguće preko funkcije “”Wake-on-Voice” procesora “Skylake” firme Intel uvedene u nov operativni sistem Windows 10 kompanije Microsoft.

Tajna je u novom sistemu DSP integrisanom u čipu koji može stalno da čuje glasove i “probudi” Windows 10.

Nema, međutim, nikakvih detalja o opremi neophodnoj da bi proces funkcionisao, niti o energetskoj potrošnji, neminovno malo većoj, zbog te funkcije.

(Telegraf.rs / Tanjug)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: IT novosti
« Odgovor #22 poslato: 13:20:24, 11.Sep.2015. »
Stize ofis 2016

Majkrosoft je potvrdio da će 22. septembra lansirati na tržište kancelarijski softverski paket "Ofis 2016".

Tog datuma će "Ofis 2016" biti dostupan za pojedince, dok će kompanije morati da sačekaju 1. oktobar.

Nova verzija se, međutim, malo razlikuje od prethodne, prenosi veb portal 01net.com.

Među novitetima je mogućnost objavljivanja određenog dokumenta na više strana i sinhronizacija fajlova uz pomoć "klaud" tehnologije, tako da im se može pristupiti sa bilo kog mesta.

Nije potrebno imati instaliran operativni sistem "Vindouz 10" da bi mogao da bude korišćen "Ofis 2016".

Majkrosoft nije objavio cenu verzije za personalne kompjutere svog novog softverskog paketa.

Novosti
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: IT novosti
« Odgovor #23 poslato: 22:20:30, 31.Okt.2016. »

Oprezno sa skidanjem najnovijih programa

OKTOBAR je mesec informacione bezbednosti, u okviru godišnje evropske inicijative za podizanje svesti o informacionoj bezbednosti. Informaciona bezbednost nije samo pitanje tehničke zaštite ili softvera, već zaštite svih informacija sa kojima se susrećemo u svakodnevnom radu (prilikom njihovog prikupljanja, smeštanja, prenosa i uništavanja). U “Gugl plej” prodavnici aplikacija za Android uređaje nedavno je otkriveno više od 400 malicioznih (zlonamernih) aplikacija. Ove aplikacije su maskirane u naizgled obične aplikacije (najčešće igrice), ali u pozadini su imale funkcionalnosti da se povezuju sa serverom koji je pod kontrolom napadača i omogućava komunikaciju i slanje naredbi napadača inficiranom uređaju. – Jednom kada se instalira maliciozna aplikacija, napadaču je omogućeno da pristupi uređaju i sa tog uređaja pristupi dalje svim korporativnim resursima kojima sam uređaj ima pristup (mejlovima i prilozima iz mejlova, svim informacijama snimljenim na mobilnom uređaju).

Izvor: WebVesti.com
Strah me čini jačim i boljim.
 


Stranice: « 1 2 3

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1219 Pregleda
Najnovije: 02:06:57, 28.Mar.2012.
Miloš Mi.
1 Odgovora
1101 Pregleda
Najnovije: 13:59:54, 19.Nov.2013.
Miloš Mi.
17 Odgovora
5218 Pregleda
Najnovije: 13:38:28, 23.Okt.2015.
Miloš Mi.