Nataša & Dača

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Nataša & Dača
« poslato: 12:51:59, 18.Feb.2010. »
Nataša i Dača: Ljubav cveta

Poznati par demantovao glasine o razvodu na otvaranju kafića „Ameli", čiji je vlasnik Natina sestra Kristina

Pop zvezda Nataša Bekvalac demantovala je glasine da je njen brak u krizi - sa suprugom Danilom Ikodinovićem prisustvovala je otvaranju kafića „Ameli", koji je u vlasništvu njene sestre Kristine i stiliste Ivane Rabrenović.
Dača je na otvaranje došao sa ćerkom iz prvog braka Andreom, što je prisutnima dalo povoda da spekulišu da poznati novosadski par ima problema u braku, o čemu mesecima bruji gradska čaršija. Međutim, te glasine ubrzo je demantovala Nataša, koja je sa malim zakašnjem stigla na otvaranje kafića i celo veče je provela ljubeći i grleći se sa svojim suprugom.
Inače, Nataša se pohvalila da priprema novi album, koji će objaviti na proleće. Autori njenih novih pesama biće Marina Tucaković, Romario, Mili, Braja i Dejan Abadić. Pevačica sve češće nastupa, pa je i Dan zaljubljenih provela radno, u Podgorici.

izvor-pres

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
Odg: Nataša & Dača
« Odgovor #1 poslato: 18:40:04, 05.Mar.2010. »
Nataša: Oprostite mi, samo sam žena

Nataša Bekvalac ne obazire se na negativne kritike njenog nastupa u finalu „Velikog brata".

Na tvrdnje da je bila nesigurna na sceni i da joj izazovan nastup ne priliči, pop zvezda je kroz osmeh rekla:
- Oprostite mi. Ja sam ipak samo žena!
Nataša pesmom „Dve u meni" najavljuje novi album, koji će objaviti za mesec dana.
- Prezadovoljna sam uspehom koji je van mojih očekivanja, jer „Dve u meni" uopšte nije pesma na koju sam tipovala. Najavila sam novi album tim singlom jer je naprosto prvi bio gotov - rekla je Nataša za Story.rs.   

izvor-pres

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
Odg: Nataša & Dača
« Odgovor #2 poslato: 22:29:13, 26.Jan.2011. »
Nata i Dača se razvode

Najkontroverzniji i najlepši bračni par na estradi, pevačica Nataša Bekvalac i bivši vaterpolista Danilo Ikodinović, odlučili su da stave tačku na svoj petogodišnji brak.
Nataša Bekvalac apelovala na sve one koji je podržavaju da ne veruju u izmišljotine i kaže da trenutno prolazi kroz najteži period u životu i da doživljava svoj najveći poraz.
Kao razlog razvoda navodi se njena bliskost sa „kraljem šećera” Miodragom Kostićem Koletom, sa kojim je pevačica bila u vezi pre Dače, a što je nedavno obelodanjeno u magazinu „Svet”.
Međutim u celu priču se umešala još jedna osoba,stomatološka sestra Milica Dražin,sa kojom je Dača navodno već duže u emotivnoj vezi.Kako nezvanično saznajemo, Nataša je u nedelju uveče nešto pre ponoći utrčala u kancelariju njihovog porodičnog advokata u Novom Sadu i zatražila da je zastupa u prekidu bračne veze.
Ona je tada navodno rekla da poseduje dokaze za neverstvo supruga.

Izvor

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000