neka druga

  • Odgovora: 10
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
neka druga
« poslato: 22:54:36, 10.Feb.2010. »
Draga Smile imam jedno pitanje Da li on ima drugu?Danas sam cula informaciju da postoji neka devojka pa me zanima koliko ga zanima i koliko je to ozbiljno?
Vrbas,10.02.2010 u 18.37h


Hvala ti puno!
« Najnovija izmena:: 23:00:22, 10.Feb.2010. mica88 »


 


*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: neka druga
« Odgovor #1 poslato: 23:10:24, 23.Feb.2010. »
Ja se izvinjavam, tek sam sada videla ovo horarno pitanje  :-[

Da vidimo šta kaže horarni čart :

~ on je predstavljen i vladarem VII polja = Jupiter na 05° Riba na samom vrhu tog polja i Suncem na 21° Vodolije u horarnom VI polju (njegovom XII polju)

~ ti si Asc' u Devici sa Merkurom na 00° Vodolije u V polju i Mesec na 15° Jarca na samom vrhu V polja

Preko Ptolomejeve tabele imamo sledeće informacije u vezi i Jupitera i Sunca (vladarstvo će nam pokazati koga on voli, egzaltacija će nm pokazati koga on obožava, triplicitet koga on poštuje, termin će nam pokazati ko mu je drag, lice će nam pokazati ko mu je drag ali ne previše, izgon će nam pokazati ko mu je nesimpatičan, a pad će nam pokazati ko mu se ne dopada uopšte)

+ Jupiter pokazuje šta njegov racio "misli" :
~ on je u svom sedištu
~ egzaltira Veneru
~ u triplicitetu je Marsa
~ u terminu Venere
~ u licu Saturna
~ u izgonu i padu Merkura

+ Sunce pokazuje njegove emocije i njegovu sex.potrebu :
~ pod vladavinom Saturna
~ nema egzaltaciju ni pad
~ u triplicitetu Merkura
~ u terminu Jupitera
~ u licu Meseca
~ samo Sunce je u izgonu

Iz ovoga vidimo da si ti njemu i dalje sex.privlačna i da na neki način zaista voli da bude sa tobom, ali da to osećanje nije više kao na početku vašeg odnosa, ali i da na žalost ipak postoji "neka druga" u koju je na neki način "zaljubljen"...

Ti kao Merkur imaš prvu aplikaciju sa Saturnom, dok kao Mesec imaš prvu aplikaciju sa Merkurom (Mesec će u medjuvremenu promeniti znak i preći u Vodoliju)

Aplikacije Sunca i Jupitera će nam reći šta će on najverovatnije dalje da uradi : Sunce ima prvu aplikaciju tek kad promeni znak i to O° sa Venerom (koja isto menja znak i ulazi u znak Riba ~ pa oboje dolaze pod uticaj Jupitera) dok Jupiter ima prvu aplikaciju O° sa Suncem (pa se tako Sunce i Jupiter povezuju sa Venerom) Iz ovoga mi deluje da će on za par nedelja uspostaviti prisniji odnos sa tom "drugom" tako da ćeš ti da se udaljiš od cele te priče (s obzirom barem po horarcu koliko mogu da primetim da na neki način to već izvesno vreme i planiraš da uradiš )  :(
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #2 poslato: 21:44:20, 24.Feb.2010. »
Smile,kada sam cula da postoji devojka za koju se interesuje.ali sa njom nije bio u nikakvom odnosu, postavila sam pitanje,medjutim on ni tada ni sada nije sa njom u kontaktu.I dalje je sam.Nisam odustala od cele price jer mi se i dalje svidja a i ja njemu jer se to vidi vise nego ranije.Nesto se ipak promenilo od postavljanja pitanja.Videcemo sta ce biti dalje,svakako ti javljam.

Pozdrav!
« Najnovija izmena:: 21:53:08, 24.Feb.2010. mica88 »
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #3 poslato: 20:23:40, 04.Mar.2010. »
Smile,bila si u pravu po pitanju te druge devojke.Interesuje me da li to jos traje ili ne(ta veza ozbiljna ili prolazna),a isto tako kada postoje sanse za ulazak u vezu mene i tog decka?Strahujem dosta da li traje ta veza izmedju njih ili ne,bojim se razocarenja.Ja i on nismo u nikakvoj vezi ni u nikakvom kontaktu.
Vrbas,04.03.2010 20.08h

Hvala ti Smile puno!

« Najnovija izmena:: 21:23:46, 04.Mar.2010. mica88 »
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #4 poslato: 13:37:28, 17.Mar.2010. »
Smile,postavila bih ponovo pitanje Da li je on jos u vezi sa tom devojkom i koliko je to ozbiljno?
Vrbas.17.03.2010 13.33h

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: neka druga
« Odgovor #5 poslato: 10:57:57, 18.Mar.2010. »
Smile,bila si u pravu po pitanju te druge devojke.Interesuje me da li to jos traje ili ne(ta veza ozbiljna ili prolazna),a isto tako kada postoje sanse za ulazak u vezu mene i tog decka?Strahujem dosta da li traje ta veza izmedju njih ili ne,bojim se razocarenja.Ja i on nismo u nikakvoj vezi ni u nikakvom kontaktu.
Vrbas,04.03.2010 20.08h

Hvala ti Smile puno!

Smile,postavila bih ponovo pitanje Da li je on jos u vezi sa tom devojkom i koliko je to ozbiljno?
Vrbas.17.03.2010 13.33h

Da vidimo ~ analiziraću ovo prvo pitanje jer je validnije od ovog drugog, jer ponavljanje pitanja sa razlikom u datumu i vremenu sve manje i manje daje mogućnost validnijeg horarnog odgovora :

•  ti si Asc' u Vagi sa Venerom na 26° Riba u VI polju i Mesec na 09° Škorpiona u II polju
• on je Desc' u Ovnu sa retro Marsom na 00° Lava u X polju i Sunce na 14° Riba u VI polju

• iz ovoga prvo vidimo da si ti zaista potpuno zaljubljena u njega ~ Venera je u triplicitetu Marsa i u njegovom licu, dok je Mesec pod vladavinom Marsa u nj i triplicitetu i licu, dodatno Mesec je na spaljenom putu što povećava hiperemotivni pristup celoj situaiji, razvoju tuge i nervoze. S druge strane, on kao Mars je pod vladavinom Sunca i nema povezivanja ni sa Venerom ni sa Mesecom po tabeli, što nam pokazuje da na racionalnom nivou te maltene ne primećuje, dok s druge strane, on kao Sunce egzaltira Veneru, ali nema povezivanja sa Mesecom ~ ti se njemu fizički (uopšteno znači) jako jako dopadaš, ali se ta simpatija drastično razlikuje od tvoje ljubavi i zaljubljenosti koju osećaš. Njemu si ti simpatična i dopada mu se kako fizički izgledaš, ali kao osoba (racionalni deo tebe) on jednostavno ignoriše ~ što je naravno dosta loše ako bi i trebalo nešto da se desi medju vama, zar ne?

• aplikacije signifikatora će pokazati šta će dalje da se dešava :
- Mesec ima prvu aplikaciju sa Jupiterom, dok Venera nema aplikacija sve dok ne predje iz znaka Riba u znak Ovna, kada sklapa baš 120° sa Marsom
- s druge strane, Mars ima tek upravo ovaj aspekt sa Venerom, a Sunce ima aspket sa Mesecom, ali se taj apsekt prekida Mesečevim prvim aspektom sa Jupiterom.

○ iz svega ovoga imamo sledeći zaključak : još -/+ mesec dana neće biti prilike ni za kontaktom ni za bilo kakvom opcijom uspostavljanja nekih konkretnih razgovora koji bi ga naveli da bude sa tobom. Ali posle toga, vrlo je moguće da ćeš ti biti ta koja će odustati od ideje da nije korektno da budeš deo "ljubavnog trougla" i pristaćeš na opciju da budeš sa njim, pa makar za početak i iz čiste seksualne avanture, ali on čak ni tada neće doći na ideju da ostavi tu drugu, iako ni nju ne voli uopšte (jer je sam Saturn koji u horarcima koji su vezani za "ljubavni trougao" signifikator te "treće" osobe, je povezan sa Marsom preko izgona, dok samo Sunce uopšte nema povezivanja sa Saturnom, dok ga i taj Saturn ba ne voli, jer je sa Suncem povezan preko pada) :(
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #6 poslato: 14:28:10, 18.Mar.2010. »
Hvala Smile,a kada bi moglo da dodje do konacnog prekida te veze (izmedju njih dvoje)?
« Najnovija izmena:: 15:01:32, 18.Mar.2010. mica88 »
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #7 poslato: 17:02:10, 08.Apr.2010. »
Smile,sve sto si dosada rekla je tacno.Ja i on nismo u kontaktu vec duze vreme.On jeste sa nekom devojkom u nekoj vrsti veze oko mesec ipo ili dva ali ne znam jel to ozbiljna ili veza za po potrebi kojima je inace sklon.
Moje pitanje je da li je to veza koja vodi ka braku izmedju njih dvoje ili je nesto prolazno?Akjo je prolazno do kada bi to moglo da traje?
Vrbas,08.04.2010 u 16.47h
« Najnovija izmena:: 17:04:19, 08.Apr.2010. mica88 »
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: neka druga
« Odgovor #8 poslato: 17:31:12, 08.Apr.2010. »
Da vidimo :

Kod ovakvog pitanja ~ njega će predstavljati VII polje u horarcu, nju će predstavljati I polje u horarcu, a tebe će predstavljati Mesec.

• on je VII polje u Ribama, sa Jupiterom na 18° Riba na samom vrhu tog polja, takodje je i predstavljen Suncem koje je na 18° Ovna na vrhu njegovog II polja (horarno VIII polje)
• ona je predstavljena Asc' u Devici sa Merkurom na 07° Bika na kraju horarnog VIII polja
• Mesec je 12° Vodolije u V polju

• ovde vidimo da Jupiter je preko termina, izgona i pada povezan sa Merkurom, dok Sunce je samo preko termina povezano sa Merkurom ~ s druge strane, Merkur niti je povezan sa Jupiterom, niti je povezan sa Suncem. Ovo nam ukazuje da je on sa njom da ne bi bio sam, a i da bi imao da izvineš redovne sex. odnose, jer inače, ovako, kao osobu je ne podnosi, s druge strane, ona je sa njim samo da bi imala status "u vezi sa..." i sa njene strane ne postoji ni traćak emocija.

• da bi videli kuda dalje ide cela priča ~ tražimo aplikacije koje Jupiter i Merkur imaju :
~ Jupiter ima prvu aplikaciju sa Venerom, Sunce ne radi ništa sve dok iz Ovna ne predje u znak Bika i onda ima O° sa Merkurom koji je u medjuvremenu krenuo retrogrando
~ Merkur s druge strane ima prvu apl. tek kad krene retrogradno i to sa Suncem koje je u medjuvremenu prešlo u znak Bika.

Iz ovoga svega vidimo da će njihova veza i dalje fomalno da traje, a da će svako za sebe da traži neki drugi vid zabave sa strane. Ovde "B" od braka nema...
  8)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže mica88

  • **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: neka druga
« Odgovor #9 poslato: 18:10:03, 08.Apr.2010. »
Hvala Smile,sad mi je lakse!


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
1259 Pregleda
Najnovije: 12:36:12, 18.Sep.2009.
♥ Lutka♥
20 Odgovora
3924 Pregleda
Najnovije: 16:19:09, 05.Okt.2014.
maraja
0 Odgovora
624 Pregleda
Najnovije: 11:04:32, 02.Apr.2014.
toto moto