Ne bacajte lekove

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Ne bacajte lekove
« poslato: 10:47:15, 06.Feb.2010. »
Ne bacajte lekove kojima je istekao rok

Ako imate lekove kojima je istekao rok ne bacajte ih - uskoro će preko apoteka biti organizovano prikupljanje tog otpada, najavio je ministar životne sredine i prostornog planiranja Oliver Dulić.
"Veliki broj građana ima kod kuće lekove sa isteklim rokom trajanja i oni ne znaju šta sa tim da rade. Pozivam ih da sačekaju sa bacanjem, jer ćemo uskoro kroz sistem apoteka organizovati prikupljanje tog otpada", rekao je ministar novinarima u Institutu za majku i dete.
On je, prilikom obilaska Servisa za tretman infektivnog medicinskog otpada u toj ustanovi, najavio da će u narednih nekoliko meseci biti napravljeno postrojenje u kojem će se na temperaturi od 1.100 stepeni spaljivati vrste medicinskog otpada, koje se na taj način uništavaju.


Izvor: Beta


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
1962 Pregleda
Najnovije: 15:08:55, 26.Maj.2011.
Лав
0 Odgovora
1796 Pregleda
Najnovije: 13:14:24, 23.Apr.2010.
elenica
10 Odgovora
2990 Pregleda
Najnovije: 19:45:54, 10.Sep.2014.
elenica