"Avatar" najgledaniji film svih vremena!

• Odgovora: 12
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
"Avatar" najgledaniji film svih vremena!
« poslato: 11:30:31, 27.Jan.2010. »
Ostvarenje Džejmsa Kamerona je 25. januara 2010. godine ušlo u istoriju - "Avatar" je zvanično najgledaniji film svih vremena!

3D priča o Na'vima, plavim humanoidima sa planete Pandora i programu "Avatar", posle tri nedelje prikazivanja oborila je rekord po zaradi - milijardu dolara. 25. januara 2010. godine "Avatar" je oborio još jedan rekord, i to onaj najvažniji kojim je upisan u istoriju - postao je najgledaniji film svih vremena!
Milioni gledalaca širom sveta doprineli su da "Avatar" sa trona skine drugo ostvarenje istog reditelja, film "Titanik". Trenutna lista najgledanijih filmova ikada izgleda ovako: "Avatar", "Titanik", "Gospodar prstenova", "Pirati sa Kariba", "Mračni vitez".

Džejms Kameron je skromno na premijeri filma u Londonu krajem prošle godine rekao da će, ukoliko film bude hit (!?), snimiti još dva nastavka.
"Avatar" je naučno-fantastični film čija je radnja smeštena u 2154. godinu. Ljudska rasa na planeti Pandora eksploatiše dragoceni mineral unobtanijum čime preti da uništi rasu Na'vija i njihov ekosistem.
(MONDO)

Moram priznati, nisam bila odusevljena najavama filma.. Ali ajde, dosada je učinila svoje, te sam ga odgledala i oduševila se.. Film je zaista zaslužio sve pohvale.. Jeste da duže traje, nesto manje od 3 sata, ali vredi ga pogledati..
Je li neko odgledao? Ima li onih koji ne dele moje i mišljenje gomile ljudi??

...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
Odg: "Avatar" najgledaniji film svih vremena!
« Odgovor #1 poslato: 15:58:54, 06.Feb.2010. »
Prica nije nova,ali je film fenomenalno odradjen yeah

*

Van mreže Dorinda

• **
  • 430
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 01:11:23, 25.Feb.2010. »
Nisam gledala film, ali planiram da odem u Kolosej i pogledam 6D verziju... Jel neko možda gledao 6D ?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #3 poslato: 14:00:30, 25.Feb.2010. »
Inače ko nije,neka iskoristi priliku da napravi svoj lični,personalizovani avatar.Ja sam tu mogućnost našla na FB i evo kako izgledam ja kao pripadnica Na'vi naroda:

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #4 poslato: 21:03:52, 25.Feb.2010. »
Film je dobro odradjen i treba ga pogledati.Samo sto ja nisam ljubitelj naucne fantastike tako da sam na pocetku filma jedva cekala kad ce da se zavrsi dok kako je odmicao bilo mi je interesantnije za gledati  ;D

*

Van mreže Dorinda

• **
  • 430
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 03:06:55, 26.Feb.2010. »
Avataromanija - "plavi" selebritiji

Upoznajte selebriti Na'vije - Madonu, Anđelinu Džoli, Majkla Džeksona, Baraka Obamu...

Groznica koju je izazvao film koji je nakon samo sedamnaest dana prikazivanja uspeo da zaradi milijardu dolara, se nastavlja.3D animaciju će ubuduće koristiti skoro “svi” režiseri, a do tada, blogeri imaju novu zanimaciju.
Plavi stanovnici planete Pandora Na’vi, nisu samo Sem Vortington, ili njegova ljubljena Najtiri, već i Anđelina Džoli, Mister Bin, pa čak i Barak Obama. Slično je uradio i magazine “Rolling Stones” koji je od rokera Bona Voksa i Brusa Springstina napravio Na’vije.

(Mondo)
« Najnovija izmena:: 11:18:16, 26.Feb.2010. crvena »

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #6 poslato: 02:22:57, 14.Mar.2010. »
“Avatar” - scene koje niste videli…

Najgledaniji film svih vremena ovog leta se vraća u bioskope nešto drugačiji…
Film Džejmsa Kamerona o Na’vijima "Avatar" ponovo se vraća u bioskope kako bi publika mogla da vidi scene isečene iz “prvobitne” verzije.
Poznato je da je iz bioskopske verzije filma isečena “seksualno eksplicitna scena” glavnih junaka, ali ono što će publika još biti u prilici da vidi nisu samo Najtiri i Džejk Sali u strastvenom zagrljaju, već i 40 minuta materijala koji nisu dospeli na veliko platno prvi put.
Novi, duži “Avatar” u bioskope stiže ovog leta.

(MONDO)

*

Van mreže jelenacv

• 725
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 00:55:40, 30.Mar.2010. »
Simpatican je film.... Ima dobru poruku.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #8 poslato: 10:19:57, 30.Mar.2010. »
Smesna mi je bila izjava jednog mog druga posle odgledanog filma u 3D "Gledao sam 3D avatar, sad odoh da se verem po drvecu" ;D
Jel gledao neko 3D?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #9 poslato: 10:50:49, 30.Mar.2010. »
Pa ja ne znam za drugu verziju sem 3D i 6D (*o*) Film je odlican i nosi odlicnu pouku.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000