Avionske nesrece

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
  • Pol: Muško
Avionske nesrece
« poslato: 21:46:52, 25.Jan.2010. »
Avion s 90 putnika pao u Sredozemno more

Avion "Etiopijan erlanjza" srušio je jutros u Sredozemno more samo nekoliko minuta po poletanju sa aerodroma u Bejrutu.
Libanske vlasti su odmah odbacile mogućnost da su terorizam i sabotaža uzrok avionske nesreće.
Ministar za saobraćaj Gazi Aridi rekao je da je avion izgubio kontakt sa kontrolom letenja ubrzo po poletanju i da se srušio u more oko 20 kilometara južno od aerodroma.
Očevici su rekli da je avion koji je leteo iz Bejruta za Adis Abebu, pre pada u more bio u plamenu.
Prema rečima neimenovanog zvaničnika službi bezbednosti, na mestu nesreće je do sada pronađeno 24 tela žrtava uključujući i telo jednog deteta.

Izvor: Beta

ljudi,da li ste primetili da se ove avionske nesrece u zadnje vreme bas cesto desavaju?
sta mislite, da li je uvek kvar ili nesto drugo?
da li bi ove nesrece uticale na vasu odluku da putujete avionom?
  (rzm)

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Avionske nesrece
« Odgovor #1 poslato: 16:46:17, 27.Jan.2010. »
Nikakvo cudo da se desavaju nesrece. Gledala sam dosta dokumentarnih filmova o padovima aviona i najcesce je uzrok starost aviona pri cemu dolazi do pukotina i zbog loseg odrzavanja.

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 17:51:39, 28.Jan.2010. »
a diverzije?
a da li bi to uticalao na to da li da putujes avionom ili ne?

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 20:49:31, 31.Jan.2010. »
Cuj, naravno da ima i diverzija, npr. svi znamo za 11. rujna 2001. Ali od tih 30-ak dokumentaraca koje sam ja pogledala vecinom je bio uzrok starost i lose odrzavanje aviona. Jedan slucaj je bio kad je pilot dobio otkaz i letio zadnji put i namjerno srusio avion. I jos jedan biser je bio kad je pilot dao svojoj djeci da upravljaju avionom, a mali je slucajno iskljucio auto pilot i avion je pao.

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 16:02:23, 02.Feb.2010. »
jedna moja drugarica navukla fobiju samo zbog tih nesreca i ne pomislja na avion (*o*)

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 16:59:26, 02.Feb.2010. »
jedna moja drugarica navukla fobiju samo zbog tih nesreca i ne pomislja na avion (*o*)

Ma puno cesce se desavaju automobilske nesrece, jedino sto ovdje odjednom strada puno ljudi. Samo nek pazi s kojom kompanijom putuje, da nije neka super jeftina s prastarim avionima.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000