"Plavi orkestar" u Areni 27.03.2010.

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
"Plavi orkestar" u Areni 27.03.2010.
« poslato: 21:43:45, 06.Jan.2010. »
Један од најпопуларнијих поп бендова у целој бившој Југославији, сарајевски „Плави оркестар", 2010. годину обележиће новим песмама и великом повратничком ex-Yu турнејом. У Београду, чувена сарајевска група, наступиће први пут после 20 година и то 27. марта 2010. у Београдској Арени.

Бенд „Плави оркестар" основан је 1983. године у Сарајеву, у оквиру покрета „Њу примитивс", заједно са „Забрањеним пушењем", Елвисом Џ. Куртовићем и другима.

Критичари оцењују Плави Оркестар као "културни феномен осамдесетих и деведесетих".
Карте за овај велики музички спектакл се могу купити на свим продајним местима Евентима, у Билет сервису, као и на благајни Београдске Арене. Цене карата су 1310,1410,1610,2010 и 4010 динара.



 


*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: "Plavi orkestar" u Areni 27.03.2010.
« Odgovor #1 poslato: 22:21:55, 06.Jan.2010. »
Na ovom koncertu bi moglo biti veselo :D
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže ciga

  • *
  • 87
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: "Plavi orkestar" u Areni 27.03.2010.
« Odgovor #2 poslato: 22:08:54, 22.Feb.2010. »
Samo na ovom Beogradskom ostalih tridesetak koncerata koje moram da odgledam i odslusam bas mi nece biti veseli. tasm
Volim sve sto se voli i sto ne boli
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000