Najbolja pasta za zube

• Odgovora: 31
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Najbolja pasta za zube
« Odgovor #20 poslato: 17:09:25, 22.Apr.2012. »
Sta mislite o blend-a-med pastama za zube?
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #21 poslato: 13:27:55, 29.Apr.2012. »
Pa ja je npr hvalim opravdano.Pre par god su mi dva zuba bila osetljiva i slucajno uzmem jednu od njih i ne znajuci da je za probleme te vrste br 1 i stvarno mi je ublazila osetljivost zuba.Mada sam je tada slucajno uzela i nisam dugo posle toga, pa sam i zaboravila koja je bila u upotrebi da li ta ili vademecum, pa se i setih posle nekon vremena.Sad kombinujem lacalut i sensodyne

Ne znam da li si znala za to da osetljivost i vremenom sama od sebe nestaje?  :)

Sta mislite o blend-a-med pastama za zube?

Meni su njihove suvise jake..  trenutno koristim colgate sa propolisom i stvarno sam zadovoljna  (mah:mah)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #22 poslato: 09:13:46, 30.Apr.2012. »
Ne znam da li si znala za to da osetljivost i vremenom sama od sebe nestaje?  :)

Nisam znala, mada mislim da je sve to individualno, moguce je...

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #23 poslato: 23:24:15, 16.Maj.2012. »
Moguce i da zavisi od kvaliteta nasih zuba  (mah:mah)

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #24 poslato: 22:57:57, 20.Maj.2012. »
paradontax paste za zube je jako gadna i skupa, no moj drugar stomatolog spacijalista tvrdi da ćemo svi oboleti od paradentoze, i da je neophodno koristiti je   (*o*) .....htela sam da ga poslišam, pa sam odustala.....koristim signal white

*

Van mreže Marina

• 1 544
  • 7
« Odgovor #25 poslato: 19:20:15, 23.Maj.2012. »
Koristim paradontax pastu za zube i odlicna je.Jedino sto je u pocetku odvratnog ukusa,nekoliko puta sam htela da  :povraca: ali brzo se naviknes.

*

Van mreže mila91

• 1 555
  • 11
« Odgovor #26 poslato: 16:24:05, 27.Maj.2012. »
Koristim paradontax pastu za zube i odlicna je.Jedino sto je u pocetku odvratnog ukusa,nekoliko puta sam htela da  :povraca: ali brzo se naviknes.

uspela se da se navikneš? ja bih eventualno mogla da koristim nju, pa da odmah posle oprem zube nekom običnom pastom, samo ne znam da li je i tako blagotvorna

*

Van mreže legolas

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #27 poslato: 12:50:09, 17.Jul.2012. »
znaci... blenda a med me je toliko razocarala da je to strasno ... nekoliko vrsta blend a meda sam probao i nista nisu pokazale bolje rezultate kao paste od 70 din kao sto su azylin itd ..  a zube perem 4 puta dnevno!!3D White - najveca glupost napravljena za uzimanje novca i prevaru !!! colgate je za razliku od blenda znatno bolja po tome sto ukus paste i svezina dosta duze traju u ustima a i znaci izbeljivanja se primecuju .. sensodyne je pasta za osetljive zube,za ljude koji imaju problema dok jedu toplo,ladno itd ... po meni najbolje se pokazala colgejt bilo koja vrsta ,sve su zadovoljavajuce!!!  :)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #28 poslato: 09:25:56, 20.Jul.2012. »
sensodyne je pasta za osetljive zube,za ljude koji imaju problema dok jedu toplo,ladno itd ...

Ona jeste delotvorna.Provereno.Mada kazu stomatolozi da su mozda najbolje paste za zube Elmex i Aronal zbog aminofluorida koji sadrze jer je on mnogo efikasniji od natrijumfluorida u zastiti od karijesa.Ja nadjoh elmex i to jedva.Jako se tesko nalaze kod nas u Srbiji.Sem jedne apoteke gde sam je kupila nema je nigde vise, ni u Lily ni u DM.Pa da isprobam da li je opravdano dobra.  :smesko:

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #29 poslato: 09:44:34, 20.Jul.2012. »
Da li je pametno eksperimentisati sa pastama?  :D  Ja sam malo sumnjicava pa se plasim da isprobavam nove paste  (*o*)

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000