Koncert Željka Vasića 8. decembra u Centru “Sava”

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Koncert Željka Vasića 8. decembra u Centru “Sava”
« poslato: 23:31:03, 31.Okt.2009. »
Pop pevač Željko Vasić održaće svoj prvi solistički koncert u Beogradu, 8. decembra u Centru „Sava“, a dva dana kasnije, tačno na njegov rođendan, i u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu. Vasić je najavio spektakularan koncert na kojem će mu vokalna podrška biti devojke iz grupe „Bjuti kvins“.Nakon nekoliko godina uspešnog bavljenja muzikom, on se konačno odvažio za veliki beogradski koncert, što će posebno obradovati ženski deo publike, koja je po pravilu najprivrženija laganim baladama. Paralelno sa pripremom velikog koncerta Željko radi i na snimanju novog studijskog albuma, koji bi trebalo da se pojavi u prodaji do kraja godine.

Izvor: "Alo!"


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000