Vestacke trepavice

• Odgovora: 35
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Vestacke trepavice
« Odgovor #20 poslato: 22:02:37, 15.Jan.2010. »
Da, vestacke trepavice se stavljaju jedna po jednu. Meni je samo jednom stavila kozmeticarka (za moj 18. rodjendan). Ja ne verujem ni da bih znala, ni da bih imala zivaca da stavljam jednu po jednu. Ali taj lepak koji sam dobila uz njih je uzasan. Jeste da je bilo vrucina, ali pocele su da se skidaju posle 3 sata otprilike... E sad ne znam da li mozda moze da se kupi neki bolji lepak, ali ovako je stvarno bezveze.
~Sunshine~

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #21 poslato: 23:50:05, 18.Jan.2010. »
Videla sam zaista mnogo nadogranji trepavica radeci u jednom salonu;a i mimo toga raznih primeraka nadogradnje...od losih do odlicnih. Vrlo je vazno,kao i u svemu u zivotu, naci profesionalca koji radi sa kvalitetnim materijalom,koji je pazljiv i precizan.Medjutim, mi smo faktor koji je najvazniji...ipak je to vestacko,zalepljeno...treba se jako voditi racuna,ne lomiti,ne kidati,ne trljati oci,pazljivo nanositi kvalitetne maskare,redovno ici na korekcije itd Ovo vazi za nadogradnje, za lepljene-cele ne znam.
Nedavno sam videla u marketu u kom radim, devojku koja na jednom oku ima sve trepavice,a na jednom oku par komada....soknula sam se, pa za nju i nisu vestacke trepavice, kad je vec sebi dozvoli da takva ide ulicom.

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #22 poslato: 03:34:34, 19.Jan.2010. »
E stvarno, bas zbog toga je meni to nekako rizik... Mislim da ne bih smela to da uradim. Bolje da se zadovoljim sa ovim sto imam, nego posle da ostanem i bez toga :)
~Sunshine~

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #23 poslato: 23:03:37, 13.Feb.2010. »
Da, vestacke trepavice se stavljaju jedna po jednu. Meni je samo jednom stavila kozmeticarka (za moj 18. rodjendan). Ja ne verujem ni da bih znala, ni da bih imala zivaca da stavljam jednu po jednu. Ali taj lepak koji sam dobila uz njih je uzasan. Jeste da je bilo vrucina, ali pocele su da se skidaju posle 3 sata otprilike... E sad ne znam da li mozda moze da se kupi neki bolji lepak, ali ovako je stvarno bezveze.
Koliko je to dugo trajalo? Mislim na stavljanje tih vestackih trepavica?
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens

*

Van mreže ZzZz

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 15:41:28, 16.Avg.2011. »
Cao.Ja imam jedno pitanje.Imam 14. godina i izlazim.Da li bi bilo preterano da stavim vestacke trepavice i crni alajner i srebrnu senku na oci,a na usta bledo-rozi karmin a preko njega sjaj? Ja ipak imam 14. godina,da li bi to bilo smesno? ::)

Najbolje su ti vestacke trepavice u pramenovima  :) i nemoj da stavljas na celu duzinu, vec samo 3, 4 pramena na kraj. Lepo izduzi oci i da im mackast isgled. Mozes slobodno staviti ajlajner, ako stavljas srebrnu senku, nemoj preterivati..mada mislim da ti je bolja neka neutralna (blaga, skoro neprimetna) sa blagim sedefom  :-*
« Najnovija izmena:: 15:43:54, 16.Avg.2011. ZzZz »

*

Van mreže kasper

• *
  • 79
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 17:21:16, 16.Avg.2011. »
Meni vestacke trepavice bas lepo naglase oci i stvarno je velika promena ali me nervira em taj postupak stavljanja i sve ostalo tako da vecinom pokusavam sminkom da istaknem oci  :-[

*

Van mreže nepoznata

• *
  • 6
  • 0
« Odgovor #26 poslato: 23:26:32, 26.Feb.2012. »
Izbegavajte sto je vise moguce  :D

Jedino bas za neke posebne prilike inace cesto je stvarno mucenje a i kao sto je neko napisao komplikacije su moguce posebno kod onih koji imaju osetljivije oci  (mah:mah)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #27 poslato: 16:56:36, 15.Maj.2012. »
Svilene trepavice su hit

San svake žene na svetu je da ima ogromne oči, savršeno našminkane, s dugim trepavicama kao kod lutke. Kako biste to i postigli, potrebno je da znate neke trikove kad je šminka u pitanju, ali siguran efekat svakako ćete ostvariti veštačkim trepavicama, koje su apsolutni hit sezone.

Pošto ne možete da ih kvasite, stalno se odlepljuju i slično tome, rešenje je u novom izumu – svilenim trepavicama.Gordana Nenadić iz beogradskog salona lepote "Katarina" jedina u Srbiji poseduje sertifikat za izradu svilenih trepavica.
– Svaka nit se pojedinačno nadograđuje na jednu prirodnu trepavicu. Svilene trepavice deluju savršeno prirodno, dostupne su u više boja i dužina i mogu se nositi više od tri meseca. Tretman je bezbolan i traje oko sat, dva, zavisno od broja trepavica koje se nadograđuju. Prirodne trepavice se ne oštećuju usled nadogradnje – objašnjava Gordana.
Prednost svilenih trepavica je u tome što s njima žene mogu da plivaju, sunčaju se, tuširaju, bez straha da će ih izgubiti.

http://zena.blic.rs/Lepota/11037/Svilene_trepavice_su_hit_

*

Van mreže kasper

• *
  • 79
  • 0
« Odgovor #28 poslato: 20:33:46, 21.Dec.2012. »
Nasla sam kako se postavljaju  :00:

Ja sam za maturu isla da mi stave trepke i to je taj jedan put nego ne znam sada da li sama da probam da ih postavim  :D  ::)

*

Van mreže milkica91

• *
  • 58
  • 2
  • ^_^
« Odgovor #29 poslato: 21:10:20, 25.Dec.2012. »
Nisam probala do sada da ih stavljam i za sada mi jos nisu potrebne. Jedino ako nemate trepavice, ako su vam opale ili kao da ih nemate a ovako nema potrebe

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000