Vestacke trepavice

• Odgovora: 35
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Vestacke trepavice
« poslato: 00:32:01, 31.Okt.2009. »

Da li ste stavljale vestacke trepavice ili nadogradnju? Koja su vasa iskustva? Da li vam se to svidja i deluje prakticno?

« Najnovija izmena:: 00:43:24, 31.Okt.2009. lilka »

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
Odg: Vestacke trepavice
« Odgovor #1 poslato: 10:53:38, 01.Nov.2009. »
Nisam za vestacke trepavice u bilo kojoj varijanti.Mislim da se uz neku dobru sminku mogu lepo naglasiti.  (mah:mah)
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #2 poslato: 11:08:14, 01.Nov.2009. »
Prvi put cujem da se i trepavice nadogradjuju  :-[  Sto se vestackih tice, nisam ih nikad koristila, nisam do sad ni razmisljala o tome.. U principu mi i nisu potrebne jer kao sto telentovana kaze, dovoljno je samo ih naglasiti.. Ali ako bi to neki povod zahtevao, sto da ne  :)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #3 poslato: 11:15:39, 01.Nov.2009. »
Lepo izgledaju nadogradjene trepavice posebno u nekoj svecanoj prilici kada ih je potrebno naglasiti(a maskara nije svemocna).Nikad to nisam radila,a htela sam,samo iz straha da kada se skidaju se e ostete moje prirodne trepavice.

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #4 poslato: 11:20:02, 01.Nov.2009. »
Znam da maskara i ostala sminka nije svemocna ali mojim trepavicama je dovoljno malo da dobijam pravi efekat. :)
Charles Dikens

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #5 poslato: 11:22:38, 01.Nov.2009. »
Znam da maskara i ostala sminka nije svemocna ali mojim trepavicama je dovoljno malo da dobijam pravi efekat. :)
Da ,ali onda ti nisi u kategoriji devojaka koje nemaju guste i dugacke trepavice,pa im trebaju vestacke ;)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #6 poslato: 16:13:55, 02.Nov.2009. »
Nisam nikada stavljala vjestacke trepavice, a o nadogradnji nisam ni razmisljala, mada o tome zaista i ne znam mnogo! Tako da, ako neko zna kako se izvodi ta tehnika nadogradnje, koliko traje, kako se skidaju kasnije i sl. bilo bi lijepo da nam kaze nesto o tome ;)
Mislim da nadogradjene trepavice izgledaju zaista lijepo ali narocito, kao sto Miss80 rece, u nekim svecanim prilikama ili ako se neko cesto pojavljuje na TV i pod svijetlima reflektora!

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #7 poslato: 21:45:03, 20.Nov.2009. »
Kako da stavite veštačke trepavice

Veštačke trepavice mogu da vam za tili čas daju glamurozan izgled, ali možda vi zazirete od njih jer vam se čini da uvek deluju neprirodno i da ih je teško prilepiti. Međutim, vaši "razlozi protiv" pašće u vodu ako sledite ova uputstva:

- Pre nego što stavite "veštake", iscrtajte ivicu gornjih trepavica ajlajnerom u boji mahagonija. Onda malo protrljajte izvučenu liniju da biste postigli "zamagljeni efekat". To će pomoći da tračica koja drži ove trepavice ostane neprimećena.

- Iscedite lepak na prst i lako pređite ovom tračicom preko njega, a onda sačekajte koji sekund. Ako se odlučite za parcijalne veštačke trepavice, koje će vam "otvoriti" oko a izgledati prirodnije, umočite u lepak njihove krajeve.

- Zalepite veštačke dlačice što bliže ivici vaših prirodnih trepavica i malo ih pritisnite prstima. Ukoliko je reč o pojedinačnim "primercima", stavite ih uz spoljnu ivicu oka i eventualno još ponegde, ali nemojte da preterujete.

- Na kraju savijte veštačke trepavice zajedno sa onim pravim, i nanesite maskaru.
Čak i ako vam se rezultat ovog eksperimenta dopadne, ne zaboravite da upotrebljeni lepak može da izritira oči i izazove razne infekcije. I da bi zato ipak bilo najbolje da veštačke trepavice nosite samo u izuzetnim prilikama.

Izvor:Glas javnosti
Charles Dikens

*

Van mreže ♥ Lutka♥

• **
  • 315
  • 0
  • el destino es así...
« Odgovor #8 poslato: 22:07:31, 20.Nov.2009. »
stavljala sam jednom za predstavu od essence ,dobre su :)

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/ancy-1.gif al' nista me se ne tice i malo sta me pomera i dotice sem mozda nje <3

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #9 poslato: 18:53:12, 20.Dec.2009. »
Moja drugarica je skoro stavila i stvarno mnogo znace za full izgled lica.Ako imate guste i dugacke trepavice kao ja onda ih samo naglasite bice dovoljno!
Charles Dikens

Stranice: 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000