Profesionalno sminkanje

• Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Profesionalno sminkanje
« poslato: 15:29:19, 17.Okt.2009. »
Da li ste bili kod nekog da vas profesionalno nasminka za neku priliku i kakvi su vam utisci?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
Odg: Profesionalno sminkanje
« Odgovor #1 poslato: 21:23:06, 17.Okt.2009. »
Uvek me za posebne prilike šminka drugarica koja je šminker i uvek je to mnogo bolje nego što bi ja to uradila.U šminkaju ne uživam nešto posebno pa mi dobro dođe njena pomoć.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #2 poslato: 21:31:25, 17.Okt.2009. »
Nisam nikad ranije koristila uslugu prof. sminkera, ali bih voljela zaista!
Htjela bih otici kod nekog pravog profesionalca koji ce me nasminkati prije svega onako kako to najbolje pogodije mojim crtama lica tj. koji ce istaci vrline, prikriti nedostatke i sl. Cini mi se da se u vecini kozmetickih salona, gdje pruzaju uslugu sminkanja, sminkanje obavlja sablonski...kako su prvu osobu nasminkali taj dan, redjaju sve ostale....a naravno svima nama odgovaraju razliciti stilovi sminkanja i boje i pravi profesionalac to mora sam uvidjeti i primjeniti.

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #3 poslato: 22:56:23, 20.Okt.2009. »
Ako je pravi profesionalac on nece koristiti sablone.Jedini problem bi bio kod onih koji se samo predstavljaju da su profesionalci a zaista je tesko unapred da znas da li je neko stvarno dobar u sminkanju i da li se time profesionalno bavi (*o*)

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #4 poslato: 20:27:58, 07.Feb.2010. »
Mislim da je tu preporuka od ljudi cije misljenje cenis presudna,obicno se tako nadje neko dobar.

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #5 poslato: 14:37:59, 06.Jul.2011. »
Da, jednom me je smiklao pravi profesionalac i bila sam zadovoljna mada imam i neke drugarice sto su zavrsile kureve za kozmetičare i šminkere tako da su me i one sminkale.
Obično imam neki svoj stil ali je prijala tranformacija koju je "izveo" prof. sminker taj put.

P.S. Mila,  :00: Boga mi meni se čini da je siva kašljuc  (al vjerovatno je mješavina vise boja kao sto se obično i radi )
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #6 poslato: 20:31:45, 06.Jul.2011. »
Ne, za sada nisam koristila usluge profi sminkera. Nesto mi se cini da ne bih bila zadovoljna ;) jer ne volim preterano naglasavanje ociju, jagodica, a vecina bas to radi. Uzivam u sminkanju i najverovatnije je i to jedan od razloga zasto nemam zelju za uslugama profesionalnih sminkera.

Mila, mislim da je u pitanju kombinacija bele i terakota boje, oivicena sivom. Vrlo slican efekat postignem "mesajuci" ove tri boje (*o*)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #7 poslato: 21:05:09, 06.Jul.2011. »
Jesam za maturu, ali cinilo mi se da bih to ja bolje uradila.  ;D

Sto se tice te sjene, vjerujem da je mjesavina bijele, smede i bez koja malo ide na zlatno.  (*o*) Zavisno od palete boja. Opet sa sigurnoscu ne mozes znati koje tacno, jer kad isprobas na sebi drugacije ce izgledati, zbog boje kapaka.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #8 poslato: 03:26:35, 04.Apr.2012. »
Samo jednom sam bila na profesionalno shminkanje i shminkala me mnogo dobra shminkerka i naravno to dobro naplatila :)
Bila sam zadovoljna s tim shto sam izgledala jedva nashminkano shto sam i trazila vishe se fokusirala na ten i jagodice s obzirom da sam nosila vjeshtachke trepavice koje su mi vec dovoljno naglasile ochi.

Zanimljivo je to da mi shminka nije mrdnula od 8 uveche do 6ujutro :)

Jedini problem je shto na slikama nije ispalo nishta posebno a na video snimku izgleda super  :)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #9 poslato: 13:06:20, 16.Jun.2012. »
Nisam i ne planiram.Vidim kako to otprilike izgleda kod drugih,i ne svidja mi se.Ja to sama mogu mnogo bolje da uradim,buduci da mi to super ide.A i skupi su.Za novac za koji bih platila jedno dobro profi sminkanje,sa probnim,mogu da kupim sebi kvalitetnu sminku i da to odradim bolje.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000