Piling-Preporuke

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

  • *****
    Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Piling-Preporuke
« poslato: 21:52:26, 01.Okt.2009. »
Da li redovno radite piling lica? Na koji način i kojim preparatima?
Pilingom pospešujemo regeneraciju kože tako što uklanjamo sloj mrtvih ćelija sa površine, stvarajući prostor sledećem sloju.
Piling vršiti jednom nedeljno. Piling u kozmetičkom salonu se uvek preporučuje.
Piling uraditi pre stavljanja hidrantne kreme. Time ćemo stvoriti bolje uslove za prodiranje kreme u kožu.
Pre stavljanja krema za samopotamnjivanje je takodje korisno uraditi piling. Njime ćemo postići ravnomerno nanošenje i efekat kreme istovremeno izbegavajući stvaranje flekavosti.
Sredstva za piling u vidu gela se uvek preporučuju. Ona se nanose na vlažnu kožu nakon čega se blagim pokretima tretira lice.
Nikako jako ne trljati kožu sredstvom za piling, oštetićete kožu. Pokreti moraju biti blagi naročito ako imate suvu ili osetljivu kožu.
(PlanaCafe)


 


*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Piling-Preporuke
« Odgovor #1 poslato: 22:12:03, 01.Okt.2009. »
Afrodita piling je odličan,a ko ima osetljivu kožu St.Ives pilinzi su najbolji jer su 95% prirodnog sastava.
 

*

Van mreže blackgirl

  • **
  • 185
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Piling-Preporuke
« Odgovor #2 poslato: 01:40:52, 07.Maj.2010. »
Domaci piling - jedno belance umutite kao za slag i dodate jednu supenu kasiku (ili manje-vise po potrebi) kukuruznog griza tj palente. Ja dodam i med dok mutim belance jer on nikada nije visek! Ovo stavite na lice, vrat pa i prsa ukoliko zelite i ostavite 10ak min a potom vlaznim peskiricem skidate kruznim pokretima kako bi piling bio ucinkovitiji! Super je za masnu kozu a mislim da i drugoim tipovima koze prija, samo vodite recuna ukoliko vamje koza osetljiva da previse ne trljate i ne grebete lice!
Zasto uvek istu pesmu sviras kad mozes da biras
 

*

Van mreže MiMibb

  • *
  • 93
  • 1
  • Pol: Žensko
  • http://img17.imageshack.us/img17/4483/mimif
Odg: Piling-Preporuke
« Odgovor #3 poslato: 17:56:30, 15.Jul.2010. »
Domaci piling - jedno belance umutite kao za slag i dodate jednu supenu kasiku (ili manje-vise po potrebi) kukuruznog griza tj palente. Ja dodam i med dok mutim belance jer on nikada nije visek! Ovo stavite na lice, vrat pa i prsa ukoliko zelite i ostavite 10ak min a potom vlaznim peskiricem skidate kruznim pokretima kako bi piling bio ucinkovitiji! Super je za masnu kozu a mislim da i drugoim tipovima koze prija, samo vodite recuna ukoliko vamje koza osetljiva da previse ne trljate i ne grebete lice!
Ovo sam probala vise puta,i nije lose,mada se moze dodati i u sredstvo za pranje lica malo kukuruznog brasna,i blago trljati,ili nabavite meksu cetkicu za zube i sa nekim face wash blago kruznim pokretima trljati nekih 3-4 minuta. Probala,i ovo mi j najbrze,ovo moze da se radi i svaki dan,ali naglasavam cetkica mora biti meka,a pokreti nezni. :D




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
20 Odgovora
8352 Pregleda
Najnovije: 11:11:54, 16.Jun.2012.
Alicia
0 Odgovora
658 Pregleda
Najnovije: 12:36:48, 14.Jun.2016.
Miloš Mi.
0 Odgovora
1090 Pregleda
Najnovije: 17:53:40, 23.Sep.2018.
pg crna gora