Anketa

Da li postoje vidoviti ljudi?

Da
(81.8%)
Ne
(13.6%)
Ne zanima me
(4.5%)

Vidoviti ljudi

  • Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #10 poslato: 09:53:53, 01.Feb.2010. »
Da li je netko od vas mozda cuo za Daliborku Borotu iz Indije? Navodno je vidovita.
 


*

Van mreže decko u usponu

  • ***
  • 687
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #11 poslato: 15:58:38, 02.Feb.2010. »
Neki "primer"?  ;D
upalis tv i biras  ;)
 

*

Van mreže Avantura

  • **
  • 396
  • 3
  • Pol: Žensko
  • SuperLady
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #12 poslato: 23:03:30, 04.Apr.2010. »
Postoje,
ali je taj dar mnogo redji nego sto se cini od 90-tih na ovamo... ;D
 

*

Van mreže jelenacv

  • ***
  • 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #13 poslato: 00:50:00, 05.Apr.2010. »
Ne znam bas da li postoje vidoviti ljudi....! O njima i njihovom "ucinku" se mnogo prica, a malo se sta konkretnog i vidi!
Vjerujem da postoje ljudi sa izuzetno istancanom intuicijom i velikom dozom pronicljivosti, koji nam sa lica mogu 'procitati' kako smo i kroz sta prolazimo....ali ne vjerujem u one koji na osnovu neke nase licne stvari ili preko tel. veze mogu da nam nesto predvide....

Slazem se.
Po mom misljenju to je neki poseban vid energije koju takvi ljudi imaju, mozda i poveca empatija, ali da znaju sta ce biti u buducnosti.. ne verujem bas... Nikad se ne zna sta nosi dan a sta noc :)
« Najnovija izmena:: 00:52:01, 05.Apr.2010. jelenacv »
 

*

Van mreže olishka

  • ***
  • 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #14 poslato: 22:36:33, 06.Apr.2010. »
Postoje, ali su vrlo retki. Oni nikada ne zloupotrebljavaju svoju moc.  Dozivela coveka, samo sto sam se prepala, nisam znala sta hoce. Posle mi drugarica rece da je verovatno osetio potrebu da mi to kaze sto je rekao.  Bilo je to pre 15-tak godina i nisam smela ni rec da ga pitam, bila sam zanemela. Sve se desavalo na tramvajskoj stanici, ja ga pustih da udje u prvi tramvaj, a ja sacekala drugi.  :)  Nikada ga necu zaboraviti. Skroman, nenametljiv i tako je spontano prisao i rekao to sto je rekao. Verovatno je osetio i moju zbunjenost.
 

*

Van mreže jelenacv

  • ***
  • 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #15 poslato: 19:43:33, 09.Apr.2010. »
Meni se desilo jednom, kad sam prolazila kroz neki tezi period raskida, stajala sam na ulici, i stariji covek dolazi i staje pored mene, cekamo semafor, i iz cista mira mi kaze: "Ljubav kako je?"
Ja se zbunila skroz, kazem onako reda radi: "Pa nije lose", iako sam tada bila zapravo potpuno razocarana u ljubav, ali sta znam ko je taj covek..
Kad on meni kaze: "Lepa si, pametna, dobra, mozes da biras, i to i radi, gledaj na momke sa visine na kojoj i jesi."
Ja rekoh samo: "Hvala", nasmejah se i tu se razidjosmo.
To nikad necu zaboraviti, neverovatna podrshka od potpuno nepoznate osobe, koja mi je bas tada i najvise trebala. E sad, mozda je to bio i neki psiholog, ili sta znam, neki dobar covek koji deli tople rechi okolini :)
Nekako verujem da se to nije desilo tek tako, i da postoje ljudi koji imaju to 6. culo, osecaju energiju koju sirimo.
 


*

Van mreže olishka

  • ***
  • 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #16 poslato: 20:01:04, 09.Apr.2010. »
Jelena, i meni je ovaj covek prisao iz cista mira na tramvajskoj stanici. U prvi mah sam pomislila da me nesto pita u vezi reda voznje, kad shvatih da prica nesto meni i o meni zanemela sam. Mada sam i ja govorila, hvala, jeste, cak sam ga u jednom momentu upitala, a da se mi vec nismo negde upoznali, jer mi rece neke stvari koje samo moze da zna neko ko me poznaje. :)  Mozda je isti covek u pitanju ;) :)
 

*

Van mreže Vany

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #17 poslato: 19:46:49, 25.Sep.2010. »
dugo sam razmisljala da li ikome da kazem ovo..i shvatila sam,da nisam jedina osoba koja je vidovita..teba mi samo neko sa kim mogu popricati o tome..ko me moze razumeti..
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #18 poslato: 23:03:05, 25.Sep.2010. »
naravno da vjerujem da postoje  ???

*

Van mreže la luna

  • ****
  • 3 432
  • 4
  • Pol: Žensko
  • sve se može postići samo treba htjeti
Odg: Vidoviti ljudi
« Odgovor #19 poslato: 23:52:09, 25.Sep.2010. »
dugo sam razmisljala da li ikome da kazem ovo..i shvatila sam,da nisam jedina osoba koja je vidovita..teba mi samo neko sa kim mogu popricati o tome..ko me moze razumeti..

vidovita si?jel možeš malo opširnije objasniti kako ti se to događa,jel to trenutak samo ili kako?

Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
1493 Pregleda
Najnovije: 19:20:53, 12.Maj.2011.
Лав
4 Odgovora
1468 Pregleda
Najnovije: 23:20:09, 25.Okt.2011.
Ch
0 Odgovora
1029 Pregleda
Najnovije: 14:58:57, 28.Nov.2012.
Maestro