Muški ili ženski ginekolog

• Odgovora: 27
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže slatka_koketa

• *
  • 69
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Muški ili ženski ginekolog
« Odgovor #10 poslato: 19:37:06, 22.Sep.2009. »
svejedno mi je da li ce ginekolog biti muski ili zenski ali u mom slucaju zenski ginekolozi su bili nezniji  (*o*)

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 19:45:11, 22.Sep.2009. »
ja imam zenskog ali iz mamine price taj ginekolog je bio jedan od najboljih... ili je ona imala srecu :D
ma nije vazno ko je ginekolog bitno je da obavlja svoj posao kako treba i da mi idemo redovno na preglede :D

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #12 poslato: 12:37:47, 25.Sep.2009. »

Ja sam nasla zenskog ginekologa inace kod muskog ginekologa nikad ne bih mogla da idem :-[

Zasto je tako?Ovo sam cula od vise devojaka a mnogo vrsnih ginekologa su bas muskarci...

Glupo mi je da me neki muskarac gleda :-[
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže ruza

• *
  • 68
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 21:30:20, 07.Okt.2009. »

Ali nadam se da ste svesne koliko je to samo predrasuda?Vecina najcenjenijih ginekologa su upravo muskarci,kao sto vec rekoh,da se ne ponavljam.Nadam se da ce neko reci nesto i u odbranu muskih ginekologa :D

ovo

Koja bi devojka i smela kod muskog pored ovakvih tekstova http://mojforum.net/index.php/topic,4103.0.html    :;

uopste nije predrasuda, to se stvarno desava iako ti u to mozda ne verujes  :(
Život ima onaj smisao koji mu mi damo.
Jovan Dučić, srpski pesnik

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 23:18:13, 07.Okt.2009. »

uopste nije predrasuda, to se stvarno desava iako ti u to mozda ne verujes  :(

Ja verujem da se svasta desava,naravno.A za predrasude je bio komentar u kontekstu da su zene neznije,strucnije...ima i dobrih muskaraca ginekologa koji su divni prema pacijentkinjama i ne zovu ih kravo i kozo(ima takvih komentara i od zena).

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #15 poslato: 22:46:59, 18.Okt.2009. »
Ova zena kod koje ja idem je veoma ljubazna i nije me nikad vredjala (*o*)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
« Odgovor #16 poslato: 02:55:44, 25.Nov.2009. »

Inace, u mom gradu je bio jedan ginekolog..muskarac (on je vec odavno u penziju ). Bio je jako dobar strucnjak (tako bar kazu ) i zbog toga su zene isle kod njega , ali da je bio jako neprijatan sa zenama, pa ih je cesto nazivao 'kozo','kravo ' sl. narocito na porodjaju, kad se jadnice muce od bolova!!!!!
Nema sanse da bih ja to dozvolila. Tuzila bih ga za uvredu, pa da ce mi to biti poslednja stvar koju bih u zivotu napravila!Sta da vam kazem..svega ima!
Jao koliko sam se nasmejala ovo kad sam procitala. Pa ja mislim da bi ga tako ritnula nogom usred porodjaja da on  ne bi pozeleo vise kontakt sa mnom, a ne ja sa njim! :D
Inace i ja sam bila jedna od tih sa predrasudama da nikad ne bih mogla kod muskog ginekologa! A nekako probih led sa silnim preporukama i stvarno sam odusevljena. Dosduse mozda i zato sto sam kod prvog ginekologa-zene isla na Studentsku polikliniku, a tamo ne znam da li ima iko ljubazan, a ovo je privatni ginekolog, ali je on svojim pristupom ucinio da taj polugodisnji pregled ne dozivljavam nimalo traumaticno kao ranije. Tako da, sada glasam za muskog ginekologa a najpre ako je moguce kod privatnog!

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #17 poslato: 10:54:09, 28.Nov.2009. »
Super ako ti to nije problem (*o*)

*

Van mreže ruza

• *
  • 68
  • 0
« Odgovor #18 poslato: 16:23:36, 10.Dec.2009. »
uopste nije predrasuda, to se stvarno desava iako ti u to mozda ne verujes  :(

Ja verujem da se svasta desava,naravno.A za predrasude je bio komentar u kontekstu da su zene neznije,strucnije...ima i dobrih muskaraca ginekologa koji su divni prema pacijentkinjama i ne zovu ih kravo i kozo(ima takvih komentara i od zena).
nisam imala takva iskustva ali u svakom slucaju bolje je nego da naletim na ginekologa manijaka  :;
Život ima onaj smisao koji mu mi damo.
Jovan Dučić, srpski pesnik

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #19 poslato: 22:47:51, 10.Dec.2009. »
Ne znam ja takva iskustva sa mojom doktorkom nisam imala a za muskog ginekologa se jos ne bih odlucila :)

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000