Muški ili ženski ginekolog

• Odgovora: 27
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
« poslato: 14:35:43, 21.Sep.2009. »
Ja sam nasla zenskog ginekologa inace kod muskog ginekologa nikad ne bih mogla da idem :-[
« Najnovija izmena:: 10:35:17, 29.Sep.2009. lilka »

Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #1 poslato: 22:02:04, 21.Sep.2009. »

Ja sam nasla zenskog ginekologa inace kod muskog ginekologa nikad ne bih mogla da idem :-[

Zasto je tako?Ovo sam cula od vise devojaka a mnogo vrsnih ginekologa su bas muskarci...

*

Van mreže ruza

• *
  • 68
  • 0
Odg: Muški ili ženski ginekolog
« Odgovor #2 poslato: 11:32:57, 22.Sep.2009. »
i ja imam zenskog ginekologa vec 10-ak godina
ne znam ali bezveze mi je da me pregleda muskarac (*o*)
Život ima onaj smisao koji mu mi damo.
Jovan Dučić, srpski pesnik

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 11:35:25, 22.Sep.2009. »
ja imam zenskog ginekologa :D

*

Van mreže ruza

• *
  • 68
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 11:37:09, 22.Sep.2009. »
Koja bi devojka i smela kod muskog pored ovakvih tekstova http://mojforum.net/index.php/topic,4103.0.html    :;
Život ima onaj smisao koji mu mi damo.
Jovan Dučić, srpski pesnik

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #5 poslato: 12:19:15, 22.Sep.2009. »
Ali nadam se da ste svesne koliko je to samo predrasuda?Vecina najcenjenijih ginekologa su upravo muskarci,kao sto vec rekoh,da se ne ponavljam.Nadam se da ce neko reci nesto i u odbranu muskih ginekologa :D

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 12:23:25, 22.Sep.2009. »
ja sam cula da su muski ginekolozi mnogo nezniji u toku pregleda i mnogo privrzeniji pacijentu... mojoj mami kada je bila trudna samnom trudnocu je vodio muski ginekolog crnac i ona tvrdi da nikad nije imala boljeg ginekologa, on nikad nista nije prepustao slucaju i svaki problem koji bi imali saslusao bi cak ih je i savetovao sta da rade i sta da jedu, dok u trudnoci sa sestrom bila je zena koja nije marila uopste...

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #7 poslato: 18:40:11, 22.Sep.2009. »
Ja idem kod zene ginekologa. Tu doktoricu jako svi hvale i to je bio moj razlog da odaber nju i zaista mi se dopada. Potpuno normalna i opustena zena, koju mogu da pitam sve sto me zanima i koja je jako dobar dijagnosticar!
Kad sam prvi put otisla kod ginekologa ( morala sam da odem zbog anemije ) tada sam bila znatno mladja i nisam ni htjela da cujem da idem kod muskarca-ginekologa.Ali, tada su to bile neke pubertetske godine kad mi se cinilo da sve u vezi sa mojim tijelom nije normalno , da mi je sve mimo naroda, a bila sam jos i mnogo stidljiva ....

Medjutim , ko su bolji strucnjaci zene ili muskaraci ginekolozi..ne znam. Sve je to individualno.
I ja bas cesto cujem da su muskarci mnogo njezniji, da imaju bolji, susretljiviji pristip pacijentkinjama...Medjutim ja vjerujem da je to samo dio same muske prirode tj da su dzentlmeni i kavaljeri, da mozda zele da ostave utisak ne samo kao doktor-specijalista, vec kao i muskarac.
Ne trazim da me doktori maze i paze, ali me svakako moraju postovati, saslusati i imati dobar pristup pacijentu-narocito ako se radi o tezem zdravstvenom problemu....
Nemam nista protiv da odem i kod muskarca ali nekako radije biram zenu kao ginekologa mozda i zbog toga sto je i sama zena pa mi je nekako logicnije da osim sto knjiski i prirodno zna kako se osjecamo svakog mjeseca, kakav je osjecaj biti trudan i iznijeti trudnocu i sl...

Inace, u mom gradu je bio jedan ginekolog..muskarac (on je vec odavno u penziju ). Bio je jako dobar strucnjak (tako bar kazu ) i zbog toga su zene isle kod njega , ali da je bio jako neprijatan sa zenama, pa ih je cesto nazivao 'kozo','kravo ' sl. narocito na porodjaju, kad se jadnice muce od bolova!!!!!
Nema sanse da bih ja to dozvolila. Tuzila bih ga za uvredu, pa da ce mi to biti poslednja stvar koju bih u zivotu napravila!Sta da vam kazem..svega ima!

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #8 poslato: 18:48:54, 22.Sep.2009. »
Meni bi mozda bio problem da je u pitanju neki mladji doktor  :-[  inace nista strasno...

Heh, sad se setih, jednog ovdasnjeg ginekologa koji je sad pred penziju.. Covek je visok dva metra, gromada, duge kose i ima ooooogromne sake... Pravi sumski covek :D  A nije da zene ne idu kod njega...
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #9 poslato: 19:19:25, 22.Sep.2009. »
Da i ja mislim da bi mi bilo malo neprijatnije da se radi o mladjem doktoru...Mozda je i to malo bezveze, ali sto da se radi ...

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000