Dosadila i smucila mi se ova pesma

• Odgovora: 6

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Dosadila i smucila mi se ova pesma
« poslato: 12:48:41, 18.Sep.2009. »
Muzika je super, samo što se i s njom, kao i sa bilo čim drugim, mogu desiti nezgode. Jedna od posebno iritirajućih jeste kada vam se smuči omiljena pesma - do juče ste mogli da je po ceo dan slušate, a sad više ne možete da je smislite.

Nekada se to desi jer ste tu pesmu povezali s nekom posebnom osobom, s kojom ste u međuvremenu dospeli u ozbiljan sukob i više je ne podnosite, ili ste pak tu osobu na ovaj ili onaj način izgubili, pa vas pesma bolno podseća na nju. U takvim slučajevima ništa ne možete, sem da izbegavate da slušate tu pesmu. Ipak, daleko najčešći razlog zbog kojeg vam se neka pesma smuči je taj što ste je čuli previše puta, a to je uglavnom moguće izbeći.
Kako to izbeći? Delom tako što ćete izbegavati mesta koja stalno puštaju jednu te istu pesmu, onoliko koliko je to izvodljivo. A delom tako što ni omiljenu pesmu nećete puštati baš stalno, tako što ćete prekinuti sa puštanjem dok vam se ta pesma još uvek sluša. Ako tako postupite, verovatno će vam se ta pesma slušati i sledećeg dana, i onog posle, i onog nakon njega... A možete i povremeno po dan-dva, ili i više, da ne puštate tu pesmu, tako da je se zaista uželite.

Ponavljanje bilo čega u beskraj može dovesti do toga da vam se to smuči. A, mada teško da će vam to biti najteži problem u životu, nije baš prijatno kad vam se smuči omiljena pesma - muzika mnogima puno znači, uživaju u njoj, teši ih, raduje ih, skaču uz nju, i onda ume stvarno da smeta kada vam nešto što vam je do juče pružalo mnogo zadovoljstva odjednom počne da smeta. Da vam se to ne bi desilo sa omiljenom pesmom, potrudite se da je ne slušate baš stalno - i onda ćete još dugo moći da uživate u njoj.

Krstarica

Da li vam je dosadila neka pesma? Koliko cesto vam se to desava?

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Dosadila i smucila mi se ova pesma
« Odgovor #1 poslato: 16:07:39, 18.Sep.2009. »
Ne nikako! Ono sto volim da slusam, uvek mogu da slusam!
Naravno nikad mi se ne desi da u jednom danu preslusam vise od pet puta, tako da u principu i ne moze da mi dosadi..
Ali zato imam komsije koji svoje omiljene slusaju toliko puta, da ih i ja znam na pamet. E, one mi se jesu smucile!!

...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže jelenacv

• 725
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 23:20:51, 19.Sep.2009. »
Desilo mi se da mi dosadi jedna te ista pesma, ali ne da mi se smuči, već posle par dana mogu opet da je slušam   (bp)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #3 poslato: 15:06:08, 20.Sep.2009. »
Posto cesto slusam radio, dosade mi neke pjesme koje konstantno vrte...kao npr. od Milice Majstorovic "Savrsen par " i od Ane Bebic.....i tako jos neke isuvise komercijalne pjesmice...

*

Van mreže gemini-leo

• **
  • 230
  • 0
  • HAKUNA MATATA!
« Odgovor #4 poslato: 22:23:03, 01.Okt.2009. »
...al cemo se dobro provesti u Guci  :D  :D :D

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #5 poslato: 00:44:12, 27.Okt.2009. »
.... ona je ljepsa od noci, njen miris u kosi....  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Fali jos samo verzija sa trubacima! Ostale sve moj komsija ima!
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #6 poslato: 14:30:07, 27.Okt.2009. »
Samo bas pesme koje mi se ne svidjaju,sa nebuloznim tekstovima,koje su hitovi i pustaju se svuda...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000