Ponovo....

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Little_dress

• **
  • 326
  • 1
  • Pol: Žensko
Ponovo....
« poslato: 18:25:33, 01.Sep.2009. »
01.09.2009.

18:25

Stara Pazova

ftp://http://img215.imageshack.us/img215/4530/sisc.jpg

Da li postoji sansa da se on ponovo vrati u moj zivot, ili bar samo da ga vidim?

Moja Natalna karta
 ...Sanovnik s jasnim slovima lako je to sa snovima nevolje krenu onda kad tumačim stvarnost...

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Ponovo....
« Odgovor #1 poslato: 11:28:53, 06.Sep.2009. »
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Vodoliji, sa Saturnom u Devici umetnut u VII polju i Mesec u Vodoliji u XII polju.
◘ on je Desc' u Lavu, sa Suncem u Devici u VII polju.

•○• da bi dobili potvrdan odgovor, treba nam aplikacioni aspekt ili izmedju Saturna i Sunca ili izmedju Meseca i Sunca.
○•○ Saturn i Sunce imaju direktnu aplikacionu O° a dodatno je tu i Saturnova aplikacija preko antiscije sa Merkurom ~ a s obzirom da Merkur vlada i Saturnom i Suncem i vladar je V polja, moguće je da će se ukazati prilika da na nekom rodjendan / žurci / proslavi [ V polje ] ga i vidiš i porazgovaraš sa njim.

◘ manji problem će biti što sada, ni Saturn ni Mesec [tvoj racio i tvoja osećanja] nemaju nikakvu povezanost sa Suncem ~ sem Meseca preko izgona sa Suncem što nije dobro ~ i dodatno ~ Sunce je samo preko lica povezano sa Saturnom a sa Mesecom nema uopšte povezivanja ~ pa sve to kada se pogleda kao celina ~ više deluje kao susret koji će ti omogućiti da vidiš (bez ružičastih naočara) ko je on i šta je on i da otkriješ u stvari svoje prave emocije koje imaš prema njemu ~ a koje u stvari uopšte nisu ni nalik onome što si ti do sad osećala prema njemu ~ pa sve ovo ukazuje na opciju kontakta, ali vrlo vrlo malu šansu i za obnavljanjem veze, jer nemate pozitivnih povezivanja preko tabele i samim tim ni emocje bi možda i vas spojile ne bi bile ni blizu onome što vas je na početku privuklo jedan drugome ~ to mi možda bila veza "da ne budem sam(a) ~ dok ne nadjem nekog ko će zaista da me voli"... sori...  :(
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Little_dress

• **
  • 326
  • 1
Odg: Ponovo....
« Odgovor #2 poslato: 21:22:45, 07.Sep.2009. »
Hvala draga Smisonja puno na odgovoru.
Iskreno mnogo je bolje ukoliko je tako. Cak videla sam ga pre par meseci i zaista sam se tako osetila, bukvalno onog osecaja vise nije bilo.
Zelela sam ovim putem samo da potvrdim da li je tome bilo razlog moje razocaranje ili zaista prava slika stvari.
Hvala puno.
Moja Natalna karta
 ...Sanovnik s jasnim slovima lako je to sa snovima nevolje krenu onda kad tumačim stvarnost...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000